Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejanska!

18586889091111

Komentarz

  • Wiecie co ja dopiero nowennę w intencji osób z mojej rodziny rozpoczęłam dzisiaj. Zapomniałam 30.
    Dlatego na liście nanieście zmianę.
  • a ja zacznę Nowennę od dziś, bo jak dotąd to spotkała mnie totalna porażka :cry:

    Proszę mnie na liście zostawić, egzorcyzm odmawiam, tylko trzy dni opóźnienia w Nowennie będę miała :neutral:
  • ja pamiętam o Iśce i Celince, codziennie +++

    Arletta, Iśka - ważne że chcecie i podejmujecie wysiłek +
  • Ka- na, szczurzysko - pamiętam.
  • Sama w to nie wierzę....ale i ja rozpoczęłam Nowennę Pompejańską...
    Wierzę w wielką Łaskę...


    Łaskę wytrwania do końca :bigsmile:
    Dziękuję Wam za motywowanie wielu osób...
    ja się w tym wątku nie udzielałam, a dałam się "zarazić"
    :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • Proszę o dopisanie do listy Lilonki - szczegóły w Powitalnym :bigsmile:
  • Super, już mogę to pisać. Aguś dzięki za protekcję :bigsmile:

    Jeszcze raz chcę was powitać, szczególnie modlących się NP. Już dawno słyszałam o tej modlitwie od Agi, ale jakoś ociągałam się.

    No i ostatnio dowiedziałam się, że znajoma rodzina, która adoptowała rodzeństwo (dwoje dzieci), teraz po 10 latach, na skutek problemów wychowawczych, chce te dzieci z powrotem oddać. Ojciec tej rodziny przeżywa takie rozterki, że nie wie co z sobą zrobić. Pomyślałam, że jednorazowe pomodlenie się tu nie wystarczy, że muszę otoczyć ich modlitwą. "Przypadkowo" weszłam na forum i zobaczyłam, że w dniu w którym powzięłam postanowienie, Wy również rozpoczynacie Nowennę.

    Dlatego prosiłabym o wpisanie mnie na listę, bo siła modlitwy tkwi też we wspólnocie.
  • A zatem mam do omadlania Agnieszkęmamę i Lilonkę :bigsmile: Czyżby kolejna fanka fiołków afrykańskich? :ad:
  • No nie wiem absolutnie po czym to poznałaś. :wink:
  • A u mnie znowu klapa.
    Wczoraj miałam dzień do bani, dzieci mnie wkurzyły, na męża nawrzeszczałam. Nie wiem czy to kwestia hormonów, że teraz jakaś płaczliwa i rozdrażniona jestem. Na wczoraj miałam plan - położę dzieciaki spać, wezmę się za to cholerne prasowanie, które zebrało się w dosyć sporą kupkę i przy prasowaniu odmówię NP. I co wyszło? Hani zaginął smoczek. W efekcie końcowym musiałam położyć się z nią, żeby zasnęła i oczywiście sama usnęłam. Zresztą po wczorajszym dniu wcale nie miałam ochoty odmawiać tej nowenny, zwłaszcza, że to wszystko co się wydarzyło na przekór mojej intencji:sad:
  • Aśka - ale to właśnie oznacza, że nie możesz się poddawać. Skoro szaremu aż tak to przeszkadza - znaczy ważne!
  • To znaczy, że jest ona STRASZNIE WAŻNA!!! Nie odpuszczaj! NIestety, dziś nie mogę pomóc, ale na pewno zaraz znajdzie się grupka chętnych :bigsmile:
  • Asiu to ja za Ciebie wezmę wczorajsze radosne, Ty odmów tylko modlitwę i intencje:smile:
  • Nie, dajcie spokój!
    Ja nie po to piszę, żeby ktoś za mnie odmówił - muszę się z tym zmierzyć sama.
    Piszę tylko, żeby się wyżalić bo od jakiegoś czasu wszystkiego mam dość, jakoś boję się przyszłości, tak jakby niebawem miało wydarzyć się coś bardzo złego.
  • ok Asiu, ale jakby co to służe dalej radosnymi :iq:
  • A ode mnie masz gratis egzorcyzm :iq:
  • [cite] Arletta:[/cite]Wiecie co ja dopiero nowennę w intencji osób z mojej rodziny rozpoczęłam dzisiaj. Zapomniałam 30.
    Dlatego na liście nanieście zmianę.

    Nie chcesz z nami zostać i nadrobić, albo skończyć trochę pożniej? Zadecyduj, a ja wtedy wyedytuję.
  • Ja jakoś ciągnę, choć też niełatwo,rozproszenia,mega-leń...
  • Ha, jakbym miała zwracać uwagę na rozproszenia, nie odmówiłabym ani dziesiątki :tongue: Poproś swojego Anioła Stróża o wsparcie, żeby modlił się z Tobą. Aniołowie się nie rozpraszają, może i Ciebie zarazi :wink:
  • Mogę pomóc.
  • Asia ja wezmę bolesne i nie będę pisała co się u mnie działo 30 a teraz jest wszystko ok., decyzja należy do Ciebie my odmówimy wczorajszą a ty nie rezygnuj.
  • Zaczynam odmawiać za Asię chwalebne.
  • Basju czy w takim razie Twoja propozycja jest aktualna?
    Dziewczyny dziękuję Wam z całego serca.
    Normalnie siedzę i ryczę
  • To odmawiam bolesne, Asia napisz jak z dzisiejszym dniem dasz rade:bigsmile:
  • Muszę dać
    inaczej spalę się ze wstydu
    Dziękuję Wam jeszcze raz
    :whorship::whorship::whorship:
  • Asiu to ja sie zabieram :smile:
  • Basju bardzo Ci dziękuję!
    Ja też zaraz odpalam żelazko i biorę się za pompę :wink:
  • A ja już odmówiłam, Asia pozdrawiam:bigsmile:
  • Chwalebna też odmówiona.Będzie dobrze.:kissing:
  • Dziewczyny, żeby nie Wy....
    ech...
    dzięki Wam mam dużo większy zapał do Nowenny
    Dziękuję jak nie wiem co :bigsmile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.