Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejanska!

18283858788111

Komentarz

  • [cite] agnodike5:[/cite]Ja też się zastanawiam. Chcialabym i boję się.
    Dasz radę!:bigsmile:
  • Słuchajcie, czy my kończymy dzisiaj, czy skończyliśmy wczoraj?:shamed:
  • hłe hłe hłe
  • Cart&Pud ja skończyłam wczoraj. Nie miałam żadnych zaległości...
  • Mnie jakieś resztki zostały i nie wiedziałam, czy muszę na szybko dorabiać, bo jeszcze dzisiejsze mnie czekają, czy mogę czekać spokojnie do wieczora. Widać, że mogę poczekać. ;)
  • Chcialam sie dopisac na start 30 grudnia.
  • Ja wczoraj swoją Pompę skończyłam tuż przed Pasterką, a Małgosiną tłukłam po w sumie prawie do trzeciej rano.

    Do tej pory udało mi się wyrabiać z dwiema Pompami tylko dlatego, że swoją zaczynałam odmawiać po północy a kończyłam o 5 rano jak Mąż i starsi chłopcy wstawali na roraty, więc potem Małgosiną jechałam spokojnie w ciągu dnia. No ale wczoraj już rorat nie było, więc zaczęłam swoją z dużym poślizgiem kończąc obie jw.

    Dziś rano załamka - nie dam rady odmówić podwójnej Nowenny. :sad:










    Aż trafiło mnie, że przecież nasza się wczoraj skończyła :crazy: i muszę odmówić tylko jedną. Nooormaaalnie luuuuuuuuuuuuuzik!

    :ap:
  • Agnieszko to dopiero luzik,3 części różanca,4ka dzieci,święta goście pewnie itd itd.Jesteś niesamowita.
  • Ja swoją Nowenne też skończyłam :)

    Mam nadzieję, że efekt jakiś będzie i tym razem zostanie wysłuchana :)
  • Ja tą jeszcze ciągnę a kolejną jestem przerażona:cry:
  • Agnieszko, jeśli czujesz, że nie dasz rady, nie podejmuj kolejnej. Jesteś w ciąży, masz prawo nie mieć siły! Są też inne nowenny!!!

    Ja wiem, że po NP ciężko w to ostatnie uwierzyć :wink:

    Jak chcesz, mogę Cię trochę wspomóc z Twoją aktualną. Co Ty na to?
  • Proszę też dopisać od 30-tego moją siostrę Elżbietę i mojego męża Filipa :smile:

    A swoją drogą bardzo fajnie wyglądały nasze przygotowania w Wigilię: z komórki na full leci różaniec i wszyscy przy lepieniu uszek odmawiają po kolei części Różańca. Normalnie cudo, nie pamiętam takich spokojnych i wspólnie rozmodlonych przygotowań świątecznych :)
  • Pustynny, gdybyś mogła choć jedną część odmówić, to byłoby wspaniale.
    Nie wiem co robić, tal bardzo zależy mi na tej intencji, którą teraz wybrałam. A naprawdę nie mam siły ruszyć ręką ani nogą, w modlitwie nie wspominając...Mam dylemat:cry:
  • Aga, którą część dzisiaj? i błagalna czy dziękczynna?
  • dziękczynna, dziękczynna
  • OK! ale jaką część różańca za Ciebie odmówić? tajemnice radosne, bolesne czy chwalebne?
  • radosne, dziękuję !!!!!
  • [cite] pustynny_wiatr:[/cite]Aga, którą część dzisiaj? i błagalna czy dziękczynna?

    Aga potrzebujesz, żeby coś jeszcze za Ciebie odmówić? My z mężem aktualnie nie odmawiamy Nowenny Pompejańskiej do 30 grudnia mamy luzy :cool:. także chętnie pomożemy.
  • Ja swoja nowennę też skończyłam. Końcówka ciężka, o owocach napiszę, jak tylko bedę mogla.
  • Zapisano!
  • Agnieszko, odmówiłam wczoraj Twoje radosne :bigsmile:
  • Dziękuję !
    Monika N,moglibyście zatem bolesną i chwalebną????:ih:
  • [cite] agnieszkamama:[/cite]Dziękuję !
    Monika N,moglibyście zatem bolesną i chwalebną????:ih:

    OK
  • Czyli pojutrze zaczynamy
    czy ktoś może zrobić listę na ochotnika?
    I czy teraz też modlimy się za siebie - osobę przed nami i po nas tym egzorcyzmem?
  • Tak, tak! Ten egzorcyzm to zaiste błogosławiony pomysł!!!:thumbup:
  • #2540, wstępna lista
  • Czy ktoś z Was mógłby wspomóc dziś NP w intencji dzieci Małgorzaty32? Może ktoś ma dziś chwilę? :bc:

    http://wielodzietni.org/comments.php?DiscussionID=11660&page=24#Item_14
  • Przeklejona z wpisu #2540

    30 grudnia 2011 Nowenna Pompejańska
    1. Katia
    2. agnieszkamama
    3. Agnieszka&5
    4. mama_asia
    5. Cart&Pud
    6. Haku
    7. MonikaN
    8. Olesia
    9. Iśka
    10. Basja
    11. celinka
    12. Aneta
    13. izsa73
    14. Anieszka
    15. MonikaMa
    16. Pompejanka
    17. Aleks
    18. Arletta
    19. Kasia_M
    20. Ewa (Tomasz i Ewa)
    21. gielki
    22. Predikata
    23. Kerima
    24. pustynny_wiatr
    25. Joanna9
    26. Elwik
    27. Agusia
    28. aginia
    29. Bridget
    30. ProMama
    31. Elżbieta (siostra Basji)
    32. Filip (mąż Basji)
    33. Anna78
    34. Lenka
    35. Ka-na
    36. agnodike5
    37. szczurzysko
    38. Małgorzata 32

    Oczywiście jakby ktoś chciał się wypisać, bo przez pomyłkę został wpisany, albo jak kogoś pominęłam, to dajcie znać.
    Listę będę uaktualniać.
  • Mam wielką ochotę zacząć z Wami i jeśli jest jeszcze taka możliwość to proszę o dopisanie na 30 do nowenny.
  • Ja także chciałabym zacząć 30 grudnia. To moje pierwsze podejście i mam nadzieję, że dam radę z Bożą pomocą.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.