Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejanska!

18384868889111

Komentarz

  • Ja od 30 odpadam.
  • Ja cię...
    sory pomyliłam wątki
    oczywiście zaczynam z Wami 30!

    zmęczona już jestem
  • Ja się ciągle biję z myślami....Dziś pomyślałam, że może tym bardziej właśnie powinnam zacząć, z tym moim beznadziejnym samopoczuciem i dodatkowo to ofiarować, bo intencja arcyważna...............Czuję się zupełnie nie na siłach, może to dobrze jednak?
  • ja chyba odpadnę. może w wielkim poście dołączę? ost.dec. podejmę pewnie jutro.
  • Ja już wpisałam 30.12 w kalendarzu. Dziewczyny nie odpadajcie. :sad:
  • Co to za bunt? Co to za wątpliwości? Dziewczęta, bo Was po kątach porozstawiam. A kto będzie listę na nowo robił? Ha? Kto? A Ty aniumamo? Ani się waż jesteś druga na liście, to będę musiała wszystkie osoby co są za Tobą przesuwać o jeden! Co to to nie! Pustynna, a Ty nie myśl, że o Tobie zapomniałam. To że jesteś niżej na liście nie oznacza, że jesteś mniej ważna i myślisz, że jak się wypiszesz, to mi roboty nie dołożysz? O Wy jedne! Nie ma żadnych wypisów. Się zapisało trza uczestniczyć!

    :wink::wink::wink::wink::wink:
  • Z drżeniem serca proszę - dopiszcie i mnie. To mój pierwszy raz, szaleństwo jakieś...Dobrze rozumiem,że będziemy się wspierać?
  • O tak! Będziemy się wspierać i kibicować i modlić za siebie na wzajem i nawet pomagać w odmawianiu NP :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    Damy radę!
  • Mnie też kusi...
    Ale po dzisiejszej porażce na razie chyba sobie odpuszcze...
  • Monia cudnie piszesz :bigsmile:
    Celinka zresztą też, ja o tym wspieraniu napisałam siostrze mej i dałam jej linka do tej strony to może zajrzy i sama coś napisze :bigsmile:
  • Dołączam do Was :smile:
  • Ja pomyślę do wieczora.
  • Od jutra zaczynam.
    Miałam tylko dylemat co do intencji, bo dwie kołatały mi się w głowie i sercu...
    Pewne wydarzenia sprawiły, że intencja jest trzecia - zupełnie nowa i nie brana wcześniej pod uwagę, ale z całą pewnością to właśnie ta!
    Pierwszy raz będę się modlić za kogoś z poza najbliższej rodziny, choć bardzo bliskiego, kto się bardzo zagubił w swoim młodym życiu...
  • Z listy za osobę przede mną i za mną - egzorcyzm do Świętego Michała Archanioła.
  • Boję się zaczynać
    pewnie znowu nie dam rady
    a z drugiej strony jak nie odmawiam, czegoś mi brakuje...
  • Mama_asia, to tak jak ja.
  • Damy radę http://wielodzietni.org/extensions/Vanillacons/smilies/people/hv.gif
    od Bridget sobie tą trąbę pożyczyłam,
  • ojej ale się boję tej Pompy!
    To będzie już trzecia w tej samej intencji
    Ciekawe ile razy muszę ją zmówić, żeby się coś w tej materii polepszyło?
    Najgorsze, że ja nie umiem dobrze tego sformułować, o co mi chodzi - więc mówię tylko imię tej osoby i liczę, ze Bóg wie o co mi chodzi
  • no i spróbuję ani razu nie nawalić - tzn nie zostawiać na drugi dzień. Zobaczymy, może się uda!
  • Damy radę!!!:bigsmile:
  • Dopisałam.

    Czekam na potwierdzenie od szczurzyska i Małgorzaty32 decydujecie się dziewczyny?
    Już wcześniej pisałam, że słabo znoszę czekanie, ciśnienie mi skacze i jak nie wytrzymuje to dopisuję i już. :wink:
  • ok, raz kozie śmierć:wink:
  • Proszę o dopisanie mnie do listy.
  • :bigsmile:
  • jak tak dobrze idzie to może do 54 osób dobijemy :bigsmile:
  • Jak jutro zaczniemy to skończymy we wtorek przed środą popielcową i na Wielki Post nowa NP. :wink:
  • MonikoN - w liście jest błąd - nie zgadza się numeracja na początku - jest 1, 2, 3, 5
  • [cite] mama_asia:[/cite]MonikoN - w liście jest błąd - nie zgadza się numeracja na początku - jest 1, 2, 3, 5

    O nieeeeee!
  • :gq:
    Cieszę się,że to już dzis...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.