Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejanska!

18788909293111

Komentarz

  • Mnie nosi, bo w intencji, którą podjęłam widać jakieś malutkie kroczki.
    Ech, oby to tylko nie było chwilowe :sad:
  • U nas też pod górkę.
    Niby z sama NP nie mam większych problemów, ale to, co w domu... Ech...
    I nie tylko w domu...:shamed:

    Wnioskuję, że intencja ważna i poważna. I niełatwa.
  • U mnie też ścieżka zdrowia.
    W tej chwili mam już tyle do tyłu, że zastanawiam się, czy nie wystartować jeszcze raz...
    Z intencją też miałam kłopot na początku - wyjaśniła mi się jednak i czuję, że dobrze wybrałam.
    Nie chcę odpuścić :confused:
  • Dziewczyny piszcie jak macie trudności z odmawianiem,to pomogę a inni też.Pózniej jest trudno i przychodzi zniechęcenie.Myślę że po to razem zaczynamy aby się wspierać.Wytrwałości dla wszystkich!!!!
  • Ka-na, cały czas pamiętam o Tobie. Nie odpuszczaj!
  • Dzięki Dziewczyny!

    to mobilizuje (i zawstydza)

    Agnodike5 i ja pamiętam.

    Wszystkim życzę wytrwałości i zrozumienia tych łask...
  • Mnie ratują mp3 z różańcem i różaniec w RM, sama bym tym razem nie podołała, zasypiam albo odlatuję.
  • agnieszkomamo - mnie nawet to nie ratuje. Usypiam, nagranie leci sobie dalej, budzę się dopiero jak się kończy :wink:
  • dlatego ostatnio około pięciu godzin odmawiałam jedną część :wink:
  • Dzielna jesteś, że tak długo wytrwałaś :bigsmile:
    Nie dajemy się, proszę pań :bi: :bi: :bi:

    PS.Mam podejrzenie, że lada dzień wywalą mnie z pracy, ależ będę mieć wtedy czasu na pompowanie :confused:
  • [cite] Olesia:[/cite]U nas też pod górkę.
    w domu... Ech...:shamed:

    Wnioskuję, że intencja ważna i poważna. I niełatwa.
    To tak jak u nas :cry:
  • Z perspektywy 10 dni odmawiania Pompy widzę, że moja najnowsza metoda przynosi efekty, może komuś się przyda.

    Założenia są trzy:
    1. Doba zaczyna się o 00.00 i trwa do 00.00 następnego dnia.
    2. MUSZĘ zmieścić się z Pompą w tym czasie.
    3. Jak tylko otwieram oczy, zaczynam mówić Pompę. Staram się choćby nie wiem co zmówić I część do 12. II do 18. A III do 24.
    4. Jak jeszcze nie śpię po północy, zaczynam od razu mówić następną.

    Wprowadzenie dla mnie takiej reguły, sprawiło, ze się bardzo pilnuję.

    Odmawiam:
    - na spacerze
    - przy zmywaniu
    - przy karmieniu
    - podczas jazdy samochodem
    i generalnie cały czas jak tylko mi się przypomni.

    A - zdarza mi się rano mówić dwie części pod rząd. Jak już jakąś część zmówię od razu mówię pierwsza dziesiątkę następnej - wówczas wydaje mi się, że mam mniej
    :bigsmile:

    I jeszcze jedna sprawa - w domu chodzę jak odmawiam, inaczej baaaaaarddddzzzzooooo wolno mi idzie, a jak chodzę (pokój - kuchnia) to mówię w tempie marszu a i senność odchodzi.

    Na razie wychodzi.
  • No i jeszcze wzbudziłam w sobie uczucie ufności - a odmawiam już 3 Pompę w tej samej intencji, więc naprawdę łatwo się zniechęcić. Przypominam sobie różne przykłady forumowe i nie forumowe i dziękuję za wszystko - nawet maleńki kroczek w dobrą stronę. A za trudności dziękuję po dwakroć!
    Ale zmówię jeszcze i 50 kolejnych Pomp w tej intencji jak będzie trzeba!
  • Haku też tak robię zaczynam po północy i wtedy od rana jest mniej. Ale dziś po północy, to nic z NP nie poszło.
  • Prośbę mam...jeśli ktoś może odmówić tajemnicę szt.1.To zapraszamy do Małgosinej Nowenny.
  • To ani jedna osoba nie może?trzeba napisac w temacie że Nowenna się sypie Małgosina.
  • Ja dziś miałam kryzys z moją pompą... no nie szło zacząć:cry:
    aż nagle podczas gotowania same zdrowaśki zaczęły lecieć :bigsmile:
    I przed chwilką skończyłam :ag:

    Haku podziwiam!!!!
    Trzy pompy w tej samej intencji.... Niesamowita jesteś!
  • Haku, ja tak robiłam przy pierwszej i na początku drugiej. Teraz-kicha.
    No i przy okazji, czy ktoś może mnie poratować i odmówić moje chwalebne? Ja już uciekam, będę jeszcze radosne mówić, a już i tak mam dzień w plecy,nie nadrobiłam:sad:
    Jak nikt nie da rady, to ok, jutro zacznę od tych chwalebnych...
  • Ale czy to tak można? Czy to nie jest nieufność? :confused:

    Niemniej jednak dzięki za pomysł, Haku :bigsmile::bigsmile::bigsmile:

    Mój sposób jest mało praktyczny dla normalnych ludzi. :tongue: Jeśli tylko mam czas - cztery części na raz. Polecam, jeśli przypadkiem macie nieco więcej czasu - idzie jak muzyka po prostu. Nie można przestać :bigsmile:
  • Biorę chwalebne :bigsmile:
  • [cite] Kasik:[/cite]Ja dziś miałam kryzys z moją pompą... no nie szło zacząć:cry:
    aż nagle podczas gotowania same zdrowaśki zaczęły lecieć :bigsmile:
    I przed chwilką skończyłam :ag:

    Haku podziwiam!!!!
    Trzy pompy w tej samej intencji.... Niesamowita jesteś!
    [cite] mama_asia:[/cite]dlatego ostatnio około pięciu godzin odmawiałam jedną część :wink:

    Wydaje mi się, że modlitwa gdy jest nam ciężko jest jeszcze bardziej wysłuchana przez Boga, niż gdy modlimy się z lekkością serca. Jeśli jest Ci ciężko, a dalej modlisz się - to Bóg widzi Twoje starania i owoce będą jeszcze większe. A, że szatan też nie śpi, to Cię od tego wszystkiego odwodzi. Widocznie ma wyjść z tego jakieś dobro. Módl się o siłę i wytrwałość â?? pomaga
  • Mnie też się tak wydaje :bigsmile:
  • Ja też zaczęłam odmawiać 4 częsc, bo jakiś taki niedosyt miałam z tymi trzema:bigsmile:
    Tak sobie myśle ,że gdyby ta 4 część powstała w tamtych czasach to Maryja objawiając sie ,również i ją chciałaby byśmy odmawiali .W końcu jest jedną z części tegoż samego różanca.
  • A tak w ogóle to co sie dzieje?
    Ostatnio niemalże telefony sie urywaja z prośba o modlitwe :fm:
  • Też ostatnio nad tym myślę...
  • mnie nawet smsy budzą w nocy :cool:
  • [cite] Basja:[/cite]mnie nawet smsy budzą w nocy :cool:
    :cool:
  • Mnie nawet strzały z armaty nie budzą :tongue: Tej trudnej sztuki potrafi dokonać tylko piszczący pies :bigsmile:
  • Mnie wypiszcie,przez pobyt w szpitalu i całe zamieszanie nie dałam rady kontynuować. Jest mi przykro, ale mogę teraz coś innego w mojej intencji ofiarować.....Mam nadzieję, że za jakiś czas podejmę nową nowennę, bardzo bym chciała...
  • mnie też wypiszcie na razie
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.