Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejanska!

18485878990111

Komentarz

  • ja tuż przed północą zaczęłam :-))) Szukałam intencji i niby jakąś miałam, ale coś mi nie grało. Pan Bóg ma jednak poczucie humoru i wczoraj wieczorem przysłał człowieka z taaaaką intencją, że warto się o nią bić, bo że to będzie walka, to ja już wątpliwości nie mam :ec:
  • No ja też zacznę...Bardzo chciAłabym wytrwać.....
  • Aktualizacja listy nastąpi dziś po 24. Wtedy będzie można ją zamknąć i wykreślić/dopisać osoby. A może ktoś się jeszcze zdecyduje do wieczora.

    @agnieszkamama wytrwasz, a jak nie dasz rady w jakiś dzień od razu to tutaj napisz nie czekaj, aż zaległości się rozrosną. Tak samo mama_asia od razu pisz o zaległościach, Asiu naprawdę chciałabym, żeby tym razem udało Ci się odmówić całą NP.

    @Pompejanka zaczęłam odmawiać i też myślę czy potrzebna mi ta Nowenna, bo nie mam intencji i już przy pierwszej dziesiątce intencja mi się ujawniła.
  • Ha, a mnie sie intencji tak namnozylo, ze nie wiem, od ktorej zaczac :wink: W dodatku slaba dzis jestem jak kurczak. Jak dotad mam za soba tylko "ojczyzniana" dziesiatke, ale - zdaje sie - wieczor spedze spokojnie w domu, wiec nie panikuje. Moze na wieczornej Mszy wyklaruje mi sie intencja?
    Ogolnie - trzymamy sie i nie damy sie Zlemu!

    Agnieszkomamo, Malgorzato32 - egzorcyzm juz "poszedl" :bigsmile:
  • Czy to ten egzorcyzm?
    Modlitwa do św. Michała Archanioła - Egzorcyzm prywatny Leona XIII
    Święty Michale Archaniele! Broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Książę niebieskich zastępów, Szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen

    Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperat illi Deus; supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae coelestis, Satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen

    Mam nadzieję, że ten. Już odmówiłam za Lenkę i Filipa.
    Ja jeszcze też nie mam sprecyzowanej intencji, ale nie spodziewałam się że już od początku tak będzie ciężko i to ze strony osoby, od której spodziewałam się wsparcia.
    I tymbardziej się cieszę, że zaczełam z Wami tę nowennę bo od rana same przeciwności, ale ze wszystkim sobie poradziłam. Spóźniliśmy się na testy alergiczne mojego bliźniaka 40 minut, jak nigdy i pani doktor dała radę nas przyjąć pomimo, że pielęgniarki były na nie, a zachwilę miała zebranie roczne. Ja zazwyczaj jestem wszędzie wczesniej ale dziś nie wiem co się stało.
    Dziś jeszcze 2 torty dla bliźniaków i 2 części nowenny.:bigsmile:
  • Tak, ten :bigsmile:
  • A ja dam radę, bo modlę się nie za siebie tylko za kogoś, komu ta modlitwa jest bardzo potrzebna, więc nie mogę nawalić!
  • ja też tak mam.
    Ale mówiąc szczerze - gdyby nie wspólnota i to, że się zebraliście, nie dałabym rady
  • Mnie także wspólnota bardzo mobilizuje, jednak z intencją mam tak, jak Celinka - nie mogę nawalić.
    Strasznie się zawzięłam, bo wiem, że tylko Bóg przez Maryję może tu cokolwiek pomóc...
  • Ja tak jak Ty Olesiu. Wczoraj tak sobie uświadomiłam, że Pan Bóg dał mi znać po pierwszej nowennie jak konkretnie może zadziałać pod wpływem tej modlitwy, że byłoby ogromnym zaniedbaniem nie rozpoczęcie teraz.
    Poza tym dziś pierwszy dzień od tygodnia kiedy mam więcej siły:shocked:
  • Zaktualizowałam listę jakby coś jeszcze było nie tak dajcie znać. Mój mąż-ArturN się nie podejmuje dlatego jest o jedną osobę mniej. Jeszcze brakowało numeru na początku już poprawiłam. W sumie mamy 38 osobową wspólnotę, ale możę ktoś się jeszcze dopisze do 24 trochę czasu.
  • No, Nowenna rozpoczęta :bigsmile:
    Miałam duże chwile zwątpienia, bo znów zaczęłam się jakoś tak kiepsko czuć. Chodziłam jak ścięta i nic tylko bym spała. Nawet zaczęłam rozważać, czy nie zrezygnować jednak. A tu dziś w nocy przyśnił mi się mąż mojej intencji w strasznym stanie psychicznym (moja intencja to ciocia mojego męża, który ma bardzo złośliwy i zaawansowany nowotwór) i tak się strasznie przejęłam, że zaczęłam odmawiać różaniec przez sen. Snów takich się nie lekceważy, zwłaszcza że od czasu do czasu są prorocze.
  • W którym poście jest ta lista??????????????????????
  • Dla Małgorzaty32 przeklejam jeszcze raz będzie widoczna.

    30 grudnia 2011 Nowenna Pompejańska
    1. Katia
    2. agnieszkamama
    3. Agnieszka&5
    4. mama_asia
    5. Cart&Pud
    6. Haku
    7. MonikaN
    8. Olesia
    9. Iśka
    10. Basja
    11. celinka
    12. Aneta
    13. izsa73
    14. Anieszka
    15. MonikaMa
    16. Pompejanka
    17. Aleks
    18. Arletta
    19. Kasia_M
    20. Ewa (Tomasz i Ewa)
    21. gielki
    22. Predikata
    23. Kerima
    24. Joanna9
    25. Elwik
    26. Agusia
    27. aginia
    28. Bridget
    29. ProMama
    30. Elżbieta (siostra Basji)
    31. Filip (mąż Basji)
    32. Anna78
    33. Lenka
    34. Ka-na
    35. agnodike5
    36. szczurzysko
    37. Małgorzata32
    38. balum
    39. Letni Poranek
    40. Lilonka
  • Pierwszy dzień za mną - udało się. Ka-na, szczurzysko - pamiętam o Was - egzorcyzmy pchnięte. Pozdrawiam Wszystkich - jak dobrze,że jesteście.
  • [cite] balum:[/cite]I mnie dopisać proszę!

    A mnie nie dopisali.....:cry::cry::cry:
    Ale NP zaczęta ! Egzorcyzm za wszystkich startujących.
  • aaaaaaaaaaaaaaaaa, chyba sobie zabanuję ten wątek.... :rolling::rolling::rolling::rolling::rolling:

    Miałam sobie zrobić przerwę po dwóch Nowennach, ale jak się czyta Wasze posty, po prostu nie idzie nie zacząć trzeciej :crazy:


    Poproszę o dopisanie mnie do listy....:crazy:
  • Katia, Agnieszka&5-pamiętam !
  • Joanna9 i Agusia-modlę się za Was.
  • Jakie ja doborowe towarzystwo omadlam Egzorcyzmem :shocked:
    aż mnie stresik złapał...
  • [cite] balum:[/cite]
    [cite] balum:[/cite]I mnie dopisać proszę!

    A mnie nie dopisali.....:cry::cry::cry:
    Ale NP zaczęta ! Egzorcyzm za wszystkich startujących.

    Ekskiuze mła, już dopisuje Ciebie balumku. Wybaczysz?
  • Egzorcyzm za Basję i Anetę... cieszę się dziewczyny i obiecuję codziennie :bigsmile:
  • Dobrze rozumiem egzorcyzm odmawiamy codziennie.
    Dopiero dziś do mnie dotarło o co mam prosić w nowennie, ale potrafi ogoniasty mieszać by odwrócić uwagę od istotnej intencji, nie modlę się w swojej intencji a próbował mi tu konflikt wzniecić w domu szok :wink:
  • Agnodike5 i Lenka, czuwam:smile:
  • A ja za MonikeN (drugi raz:bigsmile:) i Iśkę - pamiętam codziennie!
  • Bardzo się cieszę, że zaczęłam tę nowennę.
    W rozważaniu różańca widzę szansę na ciągłe stawanie w pionie, tzn,w prawdzie o moim życiu, bardzo prostej: Bóg jest i bez Jego wiedzy i zgody nic się nie dzieje, co się dzieje(parafrazując Ewangelię)
  • MonikoN, zapomniałaś mnie usunąć z listy :bigsmile:
  • [cite] pustynny_wiatr:[/cite]MonikoN, zapomniałaś mnie usunąć z listy :bigsmile:

    Że łot? A gdzie napisałaś, że nie chcesz, ale wiesz tak na 100%, że nie chcesz. Ja wierzę w to, że Ty chcesz odmawiać z nami NP. Boisz się, ale chcesz.

    Pustynna nie odpuszczaj.:bigsmile:
  • Eh, kochana jesteś z tym dopingiem, ale tym razem naprawdę nie.

    Raz na parę dni będę mogła dołączyć do NP za dzieci Małgorzaty. Tyle dam radę.

    Mam też inne zobowiązania modlitewne, tak że modlitwy u mnie nie zabraknie.

    Być może dołączę do Was nagle w którymś momencie, kto wie. Albo włączę się w NP na Wieli Post. Ale teraz nie.

    Będę Wam jednak kibicować :bigsmile:
  • Ok, to wyedytuję zaraz listę. Szkoda mi szkoda, może ja tubę od Bridget pożyczę i jak Ci huknę do ucha NP NP NP, to zostaniesz? :wink:

    Edit: Wyedytowana lista. Ubyło nam jednej osoby. Ale przybyło Jej w innym nowennowym wątku. :smile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.