Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

1110112114115116

Komentarz

  • Dzień dobry ! Pijecie już kawę? Ja się właśnie biorę za swoją :)
    No i dość ładny dzień się zapowiada.
  • Dobrego dnia!
    image
  • Coś nikt do porankowego wątka nie zagląda, wszyscy strasznie zajęci?
    My z córą niedługo się pakujemy do samochodu i jedziemy na zakupy, do ogrodniczego i na dworzec po babcię, a to oznacza, że jutro będę miała czas i szansę nadgonić swoje prace ogrodnicze
    \:D/
  • Wszyscy spia :D Taki los kur domowych :)) Ale juz sie obudzilam, dzien dobry!
  • To wieczór, a już niedługo poranek i zmiana czasu....
  • witam tak piękny ranek
  • zmiana czasu.............zapomniałam
    :(
  • ale dobrej niedzieli życzę wszystkim
    :)
  • Sprawdzam pracę dyplomową koleżanki. Powiedziała, że spodziewa się, że będę jęczeć i wydawać okrzyki zgrozy... no to wydaję. A praca z pedagogiki jeno... co by to było, gdyby pisała z takiej fizyki kwantowej? :)
  • Agnicha i inni...też pozdrawiam. Jeszcze poranek. Bez kataru. Piękne słońce za oknem. Za to noga mnie boli - parę przyczyn się nakłada. I nie bardzo mogę wyjść na powietrze. Zobaczę, może powolutku.
    Także łączę się w bólu zamknięcia w domu. Ale może chociaż popracuję nad artykułami na konferencje.
  • Dzień dobry,witajcie.
    No chyba wiosna na dobre do nas przyszła,nie ma już w nocy przymrozku, fajny deszczyk wczoraj popadał, zaraz będzie zielono
    :x
    Piję kawę i póki co bez pośpiechu rozpoczynam dzień.
  • u nas na Dolnym Śląsku też ładna pogoda dzisiaj :-)
    aż chce się żyć
  • ...i u mnie dziś pięknie za oknami.
    :)
  • jednak się cieszę, ze mam działkę tak położoną, że po horyzont wszystko jest "moje"
    choć czasem dokucza odległość do Wrocka (30km)
  • u stóp Ślęży w Sobótce mieszkam :-)
  • a to dopiero !!!
    15min drogi ode mnie :-)
  • edytowano kwiecień 2014
    Ranek się kończy! Rety! Zdążyłam! Przed 12.00  :D
  • dzień dobry!
    Wczorajwieczorem mieliśmy burzę !
    Taką prawdziwą wiosenną, a jak cieplutko było!

    Dziś już pochmurno i deszczowo, ale wszystko się rozwija, moje tulipany cieszą oko :D

    Życzę Wam pięknego, spokojnego dnia!
  • pozdrawiam połamana, leżę sobie póki co na podłodze z nogami pod kątem prostym bo tak najmniej boli... ale za pół godziny wyjśc muszę... ech:/

    no nic oby do przodu
  • u nas dziś gorzej, niż wczoraj, prawda @AgaMaria?

    Liczyłam, ze jeśli byłoby nadal tak ładnie spakowałabym F. w wózek i poszlibyśmy przed kościół na rekolekcje o 9.00, ale po pierwsze pogoda się zepsuła, po drugie mieliśy obsuwę karmieniową.

    Ale mimo wszystko liczę na ładny dzień :)
  • Aneczka, współczucia :(
    Ja wystawiłam swoje pelargonie i inne rośliny na ganek, niech się hartują :)
  • U nas dziś SŁOŃCE!

    Wybędziemy na pewno na spacer, do luudziii :) !
    <):)


  • a u nas pochmurno powiesiłam pranie na dworze i marzy mi się .... deszcz bo sucho u nas okropnie ,aże jest pochmurno to może..
  • edytowano kwiecień 2014
    Rankiem poczułam się spełniona. Chyba pierwszy raz w życiu! Powołanie, zawodowo  :x
    Wspaniałe uczucie!!!!!
    Dzięki za nowy poranek! 
    :D
    Wiosna się budzi bardzo bardzo
    Ptaki szaleją na gałęziach 
    :P
    I nadchodzą Święta Wielkanocne
    Przed nami Wielki Tydzień, wcześniej Niedziela Palmowa, wspomnienie Męki Pana Jezusa, ale z nadzieją na Zmartwychwstanie!!!!!
  • Dzień dobry!
    U mnie wciąż ranek- dwie godziny wcześniej niż u Was ;)
    Śnieg sypie, dzieciaki się już ubierają,żeby w zaspach poskakać ,Wielkanoc jak zwykle u nas będzie biała.
    I tak mam dobry humor- dziś 16 rocznica naszego ślubu :-)
  • Gratulacje!
  • Witajcie.
    Mój dzień się zaczął nieciekawie
    :|
    Poszłam złożyć pit, musiałam stać dwa razy w kolejce z M., a okazało się, że już złożyłam go 1 kwietnia.
    Oczywiście nie ja, tylko księgowy męża,ale jakoś wyraźnie tego nie zakomunikował,tylko wręczył mi plik dokumentów, a ja pomaszerowałam z nimi do urzędu. Obciach, a jeszcze trafił mi się fachowcujący pan w okienku....ech....
    potem jeszcze zaliczyłam zderzenie z drzwiami z główki
    :-S


    na pociechę czekało na mnie 400 zł w domu...






    zwrotu ze skarbówki
    =))
  • Wtawaj, wtawaj śtygnie kawa  ~O)
    Dzień dobry wszystkim
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.