Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

1107108110112113116

Komentarz

  • tak,tak, po pracy zaraz pojadę.
  • Ja juz sie szykuje na druga kawe dnia...oczy mi sie kleja, bo noc byla kiepska , Marek kaszlal caly czas ( biedaczek!)... Jak tylko Jimmy wroci z polowania, to sie znowu na godzine do lozka zapakuje, bo dzisiaj mam nocny dyzur :(((
  • Jestem wdzięczna za nowy poranek, za życie, za to, że czuję się dobrze, że mogę działać!

    Błogosławionego poranka i dnia Wszystkim!

  • Poranek mroźny i rześki. I od rana dzień pełny wrażeń. Udało mi się w końcu zapisać dziecko do lekarza i to nie do specjaliscy a do zwyklego-rodzinnego. Moja 10 latka ma zawalone gardło i domowe sposoby leczenia nie przyniosły rezultatu. Zięć poleciał do Kosowa na pół roku, a córka nareszcie preprowadza się do nowego, wymarzonego domu.
  • Aniu49, miło Cię widzieć i czytać! Dzień dobry
  • Dzień dobry, jakoś nie mogę się doczekać końca tego listopada, myślałam,że dziś 29, a to dopiero 28 .
    U nas ciemno i mokro, ale w sumie przynajmniej samochodu skrobać nie trzeba :)
  • Witam wszystkich porannie. Za oknem szaro, buro i smętnie, jak to w listopadzie, ale za śniegiem nie bardzo tęsknię. Ja pomyślę o odśnieżaniu, to brrrr.
    W nocy był porywisty wiart, nie było światła....a piec załadowany na maksa. Bez światła nie działa pompka i grzejniki były zimne....a piec chodził jak szalony. Uroki jezieni i zimy.
  • u nas też buro i szaro, a ja mam dzisiaj tyyyyyyle do zrobienia :((
  • Pięknie zimowo.Zazdroszczę.
    ;) :)
  • Nie mogę się docxzekać sanek, które M. dostanie pod choinkę :D
  • u nas sanek pod dostatkiem tylko śniegu brak niestety.
    :(
  • U nas dziś odwilż i straszny spadek formy u mnie, marzy ,mi się koc i herbatka przez cały dzień :)
  • mglaaaa....kawa wypita, trzebaby do roboty jakiej sie wziac...
  • a u mnie kawy zabrakło  :((  i nie chce mi się ruszyć do sklepu  :((
  • Kitek, zapraszam do mnie:) Mam pod dostatkiem. Gorzej z mlekiem  :/ Dzieci ciągle wypijają, bo zimą litrami piją kakao.
    Dla wszystkich karteczka:
    imageimageimage

    Uciekam kończyć obiad i powinnam upiec jeszcze jedno ciasto  (syn ma urodziny). Nie wiem czy się wyrobię...  Póki co -  do zobaczenia.
  • Dziękuję bardzo  ;) a za mleko dziękuję bo ja piję czarną bez cukru:)
  • Kitek, to tak, jak ja :D
  • Prawie południe, a ja dalej śnięta. Chyba taki dzień. Mam zamiar wieczorem pójść na Mszę, oby mnie leń nie zmógł..........
  • za oknem buro i smutno, a mnie dzisiaj od samego rana ogarną szał sprzątania. Zanim usiadałam do porannej kawy ogarnęłam solidnie dziecięce zabawki i pół dużego pokoju. Jak mi nie przejdzie to do wieczora będę miała świątecznie wysprzątane mieszkanie :) Tylko jak taki stan utrzymać jeszcze przez tydzień :))
  • Kawa wypita, dziecie do szkoly wyprawione. Teraz chwilka relaksu i  zakupy cotygodniowe ( nienawidze!!!). Potem sie popracuje, potem Marek ze szkoly wroci, potem kolacja, a potem nocny dyzur. I ot, przeleci dzien :(
  • A u nas ładnie i też szał sprzątania...Działamy z Teściówką  :x
  • Witam porannie... Jak na sobotę, to to dla mnie świt :) Dla wszystkich wstających wraz ze słońcem zostawiam  piosenkę:


    A sama biegnę na śniadanie i do pracy. Mamy dzisiaj  w pracy rekolekcje adwentowe. Mąż pojedzie ze mną. Bardzo mnie to cieszy. Oczywiście muzycznie na rekolekcja adwentowych, jak na wszystkich w pracy, służy - wspiera nasz Pompejanka :) Zostaniemy na 1 części tylko, czyli gdzieś do 13 , bo później mam występ córki w Pałacu Kultury ( taniec)  i tam też spotkanie świąteczne dla Rodziców.
    Miłego dnia!
  • Dzień dobry, szara sobota. Leń totalny mnie trzyma :(
    Dobrego dnia !
  • edytowano grudzień 2013
    Szczęść Boże na dzisiaj dla Was :)
    Piję drugą kawę . Słucham muzyki ( chóry jakoś ostatnio mną zawładnęły choć nigdy wcześniej za nimi szczególnie nie przepadałam. Owszem doceniałam piękno niektórych pieśni chóralnych ale sama z siebie słuchałam ich rzadko  ) . Za chwilę zabieram się za mycie podłóg. Mamy dzisiaj kolędę. 
  • A ja mam dzisiaj wolne, Tylko co z tego, skoro dzisiaj robotncy zaczeli na rycie w ogrodku? Koparka jezdzi, pily tna , lopaty kopia...Czyste szalenstwo!!!
  • Witajcie.....
    ostatni dzień roku....
    życzę Wam dziś ducha wdzięczności za to co minęło i wiary, że to co będzie jest w Bogu,wszystko....


  • Witajcie!
    Nowy poranek dla nas! Nakarmiłam już ptactwo na parapecie. Kawki i sroki przylatują, łapią i odlatują. Śnieg i mróz. Ale jest od tej bieli jasno. 
    Udanego dnia dla nas wszystkich
  • U mnie na podwórku tez biało,nareszcie bo dzieci ferie mają,może jakis kulig sie zrobi............Dobrego dnia!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.