Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

1110111113115116

Komentarz

  • Dzień dobry. Chociaz nie wiem czy taki dobry - już prawie wychodziłam z 3-tygodniowej choroby a wczoraj wieczorem znów przyszedł nawrót. I u córki to samo.Mam dość.
  • Już kilka minut po poranku,ale co tam :)
    U nas wreszcie trochę słońca, jak położę M. ,am zamiar pograbić podwórko,bo mąż kosił w poniedziałek......
  • Hej hej dzień dobry macham wszystkim
    Ech, jak lubię zapach takiego powietrza po deszczu 

    Błogosławionego dnia!
  • Efektywności w pracy życzę.
  • Dziękuję i już zmykam  :\"> :-*
  • Mamy wakacje!
    Wprawdzie wstałam na poranną Mszę św, ale potem na powrót przyłożyłam głowę do poduszki
    :D
    Dzieci też wstały o dość przyzwoitej porze.
    J. pyta:
    -Gdzie tata?
    -W pracy.
    -Jak to w pracy? Przecież są wakacje.

    :D

    A ja w ramach porannego roztargnienia zalałam sobie kawę...wodą z kranu.

    Pozdrawiam wszystkich wakacyjnie!
  • U nas 45st.  
    To będzie patelnia dziś. 
     
    Uważajcie 
    :D 

    Bożej niedzieli
    :D
  • Dzień dobry, dziś się nie udało córki dłużej w łóżku zatrzymać, ale może za to pójdzie spać wcześniej...

    Myślami jestem przy pielgrzymach idących do Wilna...ech, w ogóle zawsze w lipcu się we mnie zew pielgrzymi odzywa...
    :x
  • łoooo,gratulacje.
  • Tak z czystej ciekawości po ile u was są jagody, ja ostatnio dychę płaciłam za Litr.
  • Śpiecie jeszcze???

    Ja coraz mniej snu potrzebuję.
    Wstałam przed szóstą. Skończyłam książkę Dagi. W międzyczasie zrobiłam dwa prania, które czekają na rozwieszenie, bo rano lało jak z cebra...Poszłam na Mszę św. Zrobiłam zakupy...
    Zjadłam śniadanie...
    A teraz piję kawę. O!

    A reszta domu śpi. I nie mam sumienia ich budzić.
  • Dzień dobry. U nas dziś naprawdę jesiennie,padało, wieje wiatr. Ale ja się dobrze czuję, mam więcej ochoty do pracy niż w upały. Życzę Wam zapału dziś :)
  • Czy ktoś jeszcze pamięta o tym wątku???? :)
    Ja zawiozłam M.do przedszkola i teraz śniadanie jem.
    W planach sianie fasolki,bo jednak pózniej wyjeżdżam, a maj leci..
  • pewnie, że pamiętam ten wątek
    on zawsze tak tchnie świeżością poranka :)
  • Ech,@Jadwiga, ja w takiem razie chyba też jeszcze pójdę i wrzucę tych kilka ziaren cukinii i kabaczka.
    Pogoda mnie denerwuje,bo moje cukinie zaraz mi na parapecie kwitnąć zaczną....A w sobotę ma być zimna noc i muszę je przetrzymać...
    Ale nie chcę robić z porannego kącika działkowca :D
    Lecę,bo o 12 muszę być w przedszkolu
  • dzień dobry :)
    mnie poranek przywitał bólem głowy, pęka mi :( to chyba ta pogoda
    robię sobie ciasteczka owsiane do kawy na osłodę

  • edytowano maj 2015
    ja przy kawce (zbożowej) czytam orga :)
    taka pogoda, że nic nie chce mi się robić
    ale w moim stanie to chyba wskazane :D
  • No ja też dziś robię leniwi poranek,M. w przedszkolu.Wczoraj przesadziłam chyba i brzuch mnie bolał. A mam się niby oszczędzać.
  • edytowano maj 2015
    Ja się trochę lenię, co dla mnie jak wiadomo jest nietypowe, ale dzieci symulują ból ucha to siedzimy w domu. Jem kanapki, wypiję drugą kawkę i się nastroję, z chęcią posprzątam bo w piątek mamy mieć gościa. Słońce się w końcu zdecydowało dziś wystąpić więc i na dwór pójdziemy :)
  • edytowano maj 2015
    u nas cały dzień ma dziś padać (pod Wrocławiem)
    w ogóle zimno tak, że mały i ja chodzimy ciągle w zimowych rzeczach
  • edytowano maj 2015
    Padało dzisiaj, ale pogoda jest dziwaczna. Nie narzekam, ale zanim się ubiorę i wszyscy zrobią siusiu to pogoda zdąży się zmienić...
  • mmmmmmm,mam już ciasteczka \:D/
  • właśnie, ciągle wszystkie ubrania na każdą pogodę są w pogotowiu
  • Zimno, noga mnie boli (chociaż jest nieco lepiej), w domu brudno, ale nie bardzo mam siłę ogarnąć.
    Mąż wychodzi 6,15, wstaje o 5.15 a dzieci i ja razem z nim.
    Wczoraj wrócił ok 18.15, chwila z dziećmi i sam się klapnął na łóżko.
    Jakieś takie przygnębienie dzisiaj mnie wzięło :(
  • @Haku , a mąż zadowolony z pracy ( pomijając, że zmęczony)?
  • Haku, zapraszam do wątku dla żon naodległość, zmieniCi się perspektywa ;)
    ale fluidki posyłam >:D<
  • Zadowolony tylko pracę przynosi do domu - programuje jakieś porty jakiegoś urządzenia, które coś tam robi. Więc jak nie jest w pracy to albo się uczy albo śpi albo programuje.
    A przepraszam - w zeszły czwartek skosił trawnik ;)

    Mam nadzieję, że sytuacja się nieco poprawi jak otrzymamy samochód (naprawia się)
  • Współczuję @Haku, to w ogóle nietypowe chyba z tą Twoją nogą, i młoda jesteś i wysportowana..
  • Dla nas to duża zmiana - niemal żona na odległość ;)
    Najgorsze jest to, ze gdzieś powinnam robić moją zwykłą pracę, a mam zaległości :(
  • Ale jak człowiek docenia potem zdrową ciążę i brak bólu nogi - czekam na moment jak będę mogła zaśpiewać "o oo OOO Mogę wszystko ;) "
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.