Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

1108109111113114116

Komentarz

  • Mam -10,wystarczy na razie...
  • Przyslijcie nam troche sniegu:))) Ulepilabym balwana...

    U nas zimno, ale szaro. Ptaki w ogrodku ziarenka zbieraja z karmnika. Kot odmawia wyjscia na dwor. A ja juz po porannej kawie, zaraz prowadze Marka do szkoly. Maz na polowaniu - ciekawe, czy cos przyniesie, czy znowu sie ulituje, bo taka ladna sarenka:))))

  • Jadwiga,wczoraj w szkole mówili, że z soboty na niedzielę ma być -25
    8-X
  • nam dołożyli -15
    bo z 10 zrobiło się -5 brrrrrrrrrrrn ;)
  • U nas - 15. 

    Całe szczęście nie trzeba nigdzie wychodzić uffffffffff. 

  • Jak rano wiozłam dzieci doi szkoły było  -18
  • O poranku wszystko łatwiejsze - więcej światła
    Lubię poranki
  • Dzień dobry-u nas kolejny super mroźny dzień, ale jest ślicznie!
    Jutro ma być kulminacja, a potem tylko cieplej.
    Właśnie robiłam sałatkę z cieciorki z bloga IrenyB na jutro, smaczna,polecam !!!

    Dobrego dnia!
  • Dzień dobry!
    Nowy dzień, nowy tydzień. Dużo siły nam wszystkich do czekających zadań!
  • Acha, jaglankę gotuję dla nas na śniadanie...
    Stawy bolą 
    :(
    Tak rwąco, rozdzierają trochę
    Modlę się, żeby to nie była łuszczyca stawów.
  • Jaglankę trzeba mieszać. Ola, a co to są te smakołyki suszone z badapaku?
    A ten badapak czy paka to sklep internetowy?
  • Ale piękna wiosna już 3 dzień z kolei :)
    temperatura na plusie, słońce wysoko na niebie, wszędzie sucho i czysto żadnych kałuż, deszczu śniegu, dzieci szaleją na rowerach i hulajnogach, no tak to ja mogę spacerować :)

    miłego dnia
  • uJauJa
    edytowano luty 2014
    teraz to już nie chcę :) trzeba było w styczniu podesłać
    edit: maz własnie mowi ze o 6 rano bylo -10
    ale ja wtedy spie wiec sie nie liczy :)
  • u mnie zero stopni,zaraz na spacer z Niemowlaską.
    :)
  • u nas drugi dzien pięknego słońca:) wczoraj na słońcu termometr nagrzał się do 23 st :)
    Skończyłam właśnie szykować strój na rozmowę kwalifikacyjną i próbuję uspokoić trochę nerwy i przemóc się do zjedzenia śniadania.
  • Hallo Kitek, po rozmowie?
    U nas dziś senny dzień. odwilż idzie. Ciśnienie leci, spać się chce. A tu trzeba do boju się zmobilizować...
  • po rozmowie:) myślę, że poszła mi całkiem dobrze. Przekonam sie dzisiaj bo mają oddzwaniać do wybranych kandydatów, żeby umówić się na kolejny etap rozmów.


  • Dzień dobry!
    My już z małą po plackach jaglankowych na śniadanie :D
    Chyba wiosna idzie! Śnieg się roztapia w mega-tempie!
  • chyba żartujesz ;) właśnie spadł pierwszy śnieg w tym roku :D
  • u nas od samego ranka piękne słońce. Suszę od kilku dni pranie na balkonie i pachnie obłędnie świeżym powietrzem:) Jak dla mnie zima może sobie już iść.
  • Halo halo, tu ptasie radio...sroki oszalały i przez okno widzę, jak budują gniazdo, noszą w dziubkach gałązki itp.
    Agnieszkamama - marzyły mi się placki jaglankowe to be continued.
    Wyłażę z tego dusznego bloku - rajd śmietnik, poczta, sklepy i przy okazji kółko zrobię, tlenu złapię.
    Przede mną dużo nauki przed nowym semestrem.
  • Słońca to u nas niet, tylko mgła.
    Posiałam trochę pomidorów,nasiona z zeszłego roku, Jadwiga mnie trochę zmartwiła, że mogą być już nieużyteczne,więc daję im ok 10 dni i jak nie wykiełkują,to będę miała czas dosiać nowe. Liczę jednak na cud ;)
  • No ja dopiero w trasę  :\">
  • wiesz co, ja zawsze o tej porze i jakoś nam tak pasuje, fakt, że wcześnie mamy, ale nigdy niue było jakiegoś problemu. A koktajlowe chcę właśnie do doniczek i na schodach na ganku postawię,co by pod ręką były :D
  • ps. Ale ja nie o tym chciałam!
    Na pewno znacie to sławetne ciasto z kaszy manny,tak się zastanawiam, czy wersja z jaglanką byłaby dobra? Bo ja to z manny baaaaaardzo lubię.
  • Dzień dobry!
    Dzieć się obudził dziś o 7.30, wcześniej niż zwykle, to i dzień dłuższy, w ruchu od dawna, a tu dopiero 10 !
    Znalazłam taki filmik, właśnie oglądam, nie słyszałam wcześniej za bardzo o tej osobie.

  • Witajcie w poniedziałek.
    mój tydzień się ciekawie zapowiada-mąż wyjeżdża, a ja od rana katar i typowe samopoczucie dla jakiegoś choróbska....Nawet już nie o moje chorowanie chodzi, tylko o to, że pewnie zaraz M. ode mnie podłapie i będę sama się bujać ze sobą i zachorzałym dzieckiem :(
    Trochę się tego boję;;;
  • agnieszkamama - rozumiem doskonale. Jak jestem sama z dziecmi w domu dluzszy czas to wszystko wydaje sie byc trudne i meczace :/
    Ale przyszlam w innej sprawie do watka: mam idealne dzieci ;) W weekend spaly do oporu, dzis obudzily sie same o 6:30 8-} Idealne wyczucie czasu. I corka jeszcze zajela sie soba, moglam troche dospac jeszcze.
  • imageDobrego dnia, Orgowicze !
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.