Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

12829313334116

Komentarz

  • " Do Ciebie o Boże, źródło miłosierdzia, zwracam się ja grzesznik, bo jestem pełen zmazy, a Ty możesz mnie oczyścić.
    O Słońce sprawiedliwości, oświeć niewidomego.
    O wieczny Lekarzu, ulecz zranionego.
    O Królu królów, okryj nagiego.
    O Pośredniku między Bogiem a ludźmi, pojednaj winnego.
    O Pasterzu dobry, sprowadź do owczarni błądzącego.
    Udziel, o Boże, miłosierdzia nędznemu, przebaczenia winnemu, życia umarłemu, usprawiedliwienia bezbożnemu, namaszczenia Twoją łaską sercu zatwardziałemu.
    O najłaskawszy Boże, przywołaj zbiega, pociągnij opierającego się, podnieś upadłego, podtrzymaj stojącego na nogach, prowadź podróżującego.
    Nie zapominaj o tym, kto Ciebie zapomniał, nie opuszczaj tego, kto Ciebie opuścił, nie gardź grzesznikiem. Grzesząc obraziłem Ciebie, Boże mój, szkodę wyrządziłem bliźniemu i nie oszczędziłem nawet siebie samego."


    (Modlitwa św. Tomasza z Akwinu)

    W imię Boże!
  • Bereniko, Gregorius! Jak wy upiększacie ten wątek!
    Szczęść Boże wszystkim i życzę miłego dnia.
  • Dzień doberek! 100 całusów z rana +2 do śniadania +2 na potem i 2 z powrotem a potem wszystko razy 2 na miły początek dnia
    Wszystkim mamusiom najlepsze zyczenia
    tausiom milego dnia :bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • Bożego dnia wszystkim!:bigsmile:
  • Witam porannie!
    jestem zadowolona, bo wstałam dziś bardzo rano (jak dla mnie) i do tej pory odwaliłam juz kupę prasowania. Wprawdzie niewiele ubyło z tej góry, która wciąz zalega, ale zawsze to coś...
    maluchy słodko śpią. a ja zrobiłam sobie przerwę na herbatkę i na forum...A tak naprawdę to od wczoraj umierałam z ciekawosci czy JUŻ???:bigsmile:
  • ja wstaję o 05:20, dziś wyjątkowo o 05:13
  • Podziwiam!:whorship:
  • Szczęść Boże!
    Dobrego dnia
  • u mnie niestety kolejny ciężki dzień,dzieci chore i marudne ale trochę lepiej się czują
  • A my po wizycie u lekarza, mloda troche sie splakala przy pobieraniu krwi i chyba z emocji zaraz usnie. Aktualna prognoza wzrostowa 155 cm:cry:, takze zabieramy sie od nowa za diagnostyke. Kolejnej kawy nie wypije, zrobie sobie dzbanek mate.
  • @C&;P
    Jak się ma zdrowotnie twój Najmłodszy???
  • Dobrego dnia wszystkim mamom! Cierpliwości, uśmiechu, miłości, Bożej opieki i prowadzenia, odwagi na życie, opieki dzieci i mężów i wszystkiego co najlepsze!

    @Marcelina - jakby co możemy Emilę_K podwieźć o dowolnej porze :smile: jak będziesz w potrzebie. Mój mąż uwielbia jeździć nocą.
  • Witam wszystkich.
    Piękny dzień, a ja mam ochotę zabijać. Nie cierpię momentami tej mojej pracy... ja jestem stworzona do bycia panią domu, a nie pracownikiem etatowym, wrrrr..


    Haku - Emilia_K - o zgrozo zmotoryzowana :smile:
    A nocą też lubię jeździć, bo mało ludzi na drogach i ciężej zrobić komuś krzywdę :wink:
  • Witam odgruzowałam pokój młodych, zaraz będzie obiad a ja będę odgruzowywać pokój nasz :-)
  • Dobry dzień, bo byliśmy na pobraniu krwi, a później odwiedziliśmy z mężem grób mojej Mamy.
  • Panie Jezu daj nam dobry dzień. Pomóż nam dzisiaj pełnić Twoją wolę i być Ci posłusznym.

    Dzień dobry wszystkim :bigsmile:
  • Czy ktoś ma jakieś wiadomości o Marcelinie?
  • Dziękuję Panie Boże za kolejny dzień, niech robię wszystko na chwałę Twoją.

    Dzień dobry!
  • Będę Cię chwalił wśród ludów, Panie,
    zaśpiewam Ci psalm wśród narodów.
    Bo Twoja łaska sięga aż do nieba,
    a wierność Twoja po chmury. (Ps 57)

    Bożego dnia wszystkim!
  • Dołączam do wszystkich dobrych życzeń na nowy, Boży dzień!
    Witajcie, szczęść Boże!
  • Lila, to przekaż proszę, że pamiętamy i modlimy się.
    Niech Pan Bóg da jej siły...
  • Tak tak, ja na razie uciekam z forum, ale będę o Marcelinie pamiętać.
    +++
  • Witam wszystkich :bigsmile:
  • [cite] Lila:[/cite]Bidulka, chyba jest już zmęczona... :sad:
    No nie dziwota...

    +++
  • â?žDobrze jest budzić się z przekonaniem, że dzień , który się zaczyna, wniesie dużo dobrego do mojego życiaâ?
  • "Bądź pochwalony o mój Panie
    z wszystkimi swymi stworzeniami
    a szczególnie z bratem słońcem
    które z Twojej woli daje światło nam
    promienne i piękne
    jest Twoim wyobrażeniem
    o najwyższy Panie"
  • Szczęść Boże Wszystkim!
  • Jestem zadowolona, bo:
    pomogłam koleżance z pracą domową do jej studiów,
    burzy u nas chyba nie będzie, ciągle wieje, ale raczej przewiewa groźne chmury,
    nie boli mnie głowa,
    po porannym rowerku stacjonarnym i moczeniu nóg w zdrowotnej soli w dużym stopniu ustąpiło mi zdrętwienie obu stóp :smile:
    Mąż też zabiera się za pracę domową na swoje studia,
    mam w koncu większą część do pracy i zamierzam to wykorzystać - tzn. mąż w jednym pokoju nad swoją pracą, ja w drugim nad swoją :tongue:,
    truskawki są coraz tańsze :tongue: i miksujemy je z kefirem albo maślanką :tongue:
  • większą chęć do pracy oczywiście :smile:
  • Wiedzcie, że Pan jest Bogiem,
    On sam nas stworzył.
    Jesteśmy Jego własnością,
    Jego ludem, owcami Jego pastwiska. (Ps. 100)

    dobrej soboty
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.