Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

13031333536116

Komentarz

  • Witajcie, ja już od 4 rano na nogach, chociaż nikt mnie nie obudził. Coś wcześnie w tej ciąży zaczynają mi się problemy ze snem...
  • Szczęść Boże!:bigsmile:
  • Aaaale jestem zaspana od rana...

    A dziś wielkie pakowanie. Jeszcze nie wiem, jak ogarnę taką ilość rzeczy... A wydawało mi się, że sporo już wywiozłam...
  • Szczęść Boże!
    Dobrego dnia!:smile:
  • Witajcie,
    Ja już po spotkaniu z wampirem :devil: czyli po pobraniu krwi :wink:. Przepraszam siostrę w szpitalnym laboratoriu, która była ciepła i ludzka :smile:
    Czeka nas dzień bieganiny i załatwiania spraw.

    Błogosławionego dnia wszystkim dużym i małym!

    "Wy będziecie się smucić, lecz wasz smutek przemieni się w radość" (J 16, 20)
  • Witajcie! Jeszcze nie ma południa, a ja już jestem nieco zmęczona. Dzisiaj mam pod swoją opieką 5 wnucząt ( od 9m do 6 lat ) właśnie wróciliśmy ze spaceru. Ja dopijam poranną kawę, a wnuki tryskają energią i domagają się nowych zabaw. Uff, aby do czernastej! Wprawdzie po kolei będę oddawać wnuki, ale wracają moje dzieci i czeka mnie powtórka z rozrywki.
  • Aniu - jesteś bardzo dzielna!!!:kissing:
  • Witajcie ranne ptaszki!
  • Jezus powiedział do swoich uczniów: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Wy będziecie płakać i zawodzić, a świat się będzie weselił. Wy będziecie się smucić,
    ale smutek wasz zamieni się w radość. Kobieta, gdy rodzi, doznaje smutku, bo przyszła jej godzina. Gdy jednak urodzi dziecię, już nie pamięta o bólu z
    powodu radości, że się człowiek narodził na świat. Także i wy teraz doznajecie smutku. Znowu jednak was zobaczę, i rozraduje się serce wasze, a radości
    waszej nikt wam nie zdoła odebrać. W owym zaś dniu o nic Mnie nie będziecie pytać.
  • Nim oczy przetrzeć zdołam, niech usta wielbią Pana. Szczęść Wam wszystkim Boże podczas dzisiejszych trudów dnia.
  • Szczęść Boże wszystkim!
  • Niech nasza praca dzisiaj będzie ku Twojej chwale Panie i niech się przyczynia do naszego uświęcenia.

    Witajcie :smile: Już piątek...
  • â?žZa wszystko dziękujcie Bogu, taka jest bowiem wola Boża względem was w Jezusie Chrystusie"

    Witam w ten słoneczny (pierwszo)piątkowy poranek!
    Dopijam herbatę i zmykam do swoich zajęć...Bo plany na dziś ambitne...
  • Szczęść Boże wszystkim podczas kolejnego pięknego dnia radości i cudów!:wink:
  • Ale się pieknie wchodzi do tego wątku:bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    Witam i zmykam.. załatwiłam se pracę na dzis(parę groszy sie przyda)po takich postach pieknie się dzień zacząl...Milego cieplego błogoslawionego dnia.
  • O dobry Jezu, pragnę żyć dzisiaj tak, jakby to był ostatni dzień w moim życiu.
    Starannie wykorzystać każdą chwilę dla dobra mej duszy.
    Niech Duch święty, który od Ojca i od Ciebie pochodzi oświeca mój umysł i serce, aby wszystko, cokolwiek dzisiaj uczynię było zgodne z Twoją wolą i przysporzyło Ci chwały.
    Amen.
  • Wszystkie narody klaskajcie w dłonie,
    radosnym głosem wykrzykujcie Bogu,
    bo Pan Najwyższy straszliwy,
    jest wielkim Królem nad całą ziemią.

    (Ps 47)

    Dziś rozpoczyna się Nowenna przed zesłaniem Ducha Świętego
    Bożego dnia dla wszystkich
  • Straszniście dawno tu nie byłam...
    A tu tak pięknie!

    Szczęść Boże, błogosławionego dnia, na chwałę Pana.
    Kawka do połowy dopita, mieszkanie posprzątane- maleńka wczoraj zasnęła na 4 godziny i szalałam jak burza. Pierwszy raz od nie wiem jak dawna jestem jeden krok przed życiem:wink:
    Mam czas porysować. Chwała Panu
  • Majazibi6:thumbup:

    Ja też walczę z zaległościami...
  • [cite] Małgorzata32:[/cite]Majazibi6:thumbup:

    Ja też walczę z zaległościami...

    Ja nie walczę z zaległościami. Staram się nadążyć za teraźniejszością i to mi nie wychodzi:confused:
  • Ten wątek robi się coraz piękniejszy.Witajcie i jednocześnie żegnajcie. Wpadłam na chwilę do domu, zobaczyć jak synowa radzi sobie z obiadem i zmykam dalej do ogródka walczyć z prawie nieistniejącymi chwastami. Szczęść Boże .
  • He, he... Aniu49 to masz wielkie szczęście, bo moje chwasty jak najbardziej ISTNIEJĄCE niestety :cry: Wczorajszy deszczyk tylko im pomógł...

    Pardon, nie przywitałam się...

    Niech będzie pochwalony Pan Nasz Jezus Chrystus! Niech Wam błogosławi na cały dzisiejszy dzień!
  • Śpicie?

    My tu razem z małżonkiem wyjątkowo (przez chwilę).
  • dziś spałam od 1.00 do 5.00
    widocznie wystarczy:devil: dwoje się obudziło, w tym jedno z dzikim wrzaskiem...
    głowa boli, oczy mi się sam zamykają, a muszę dziś sporo pojeździć :confused:
  • Witam,witam.Ja dziś ok godziny 3:00 obudziłam się ,bo było mi okropnie gorąco.Przeniosłam się do drugiego pokoju,otworzyłam drzwi na balkon,i zasnęłam ,sama nie wiem kiedy.A potem obudził mnie śpiew ptaków.:smile:
  • Szczęść Wam Boże dzisiaj!. Jak będziecie mieli chwilkę czasu i ochotę, to proszęo westchnięcie w intencji dobrej podróży.
  • Uwielbiaj, duszo moja, sławę Pana mego
    - Chwal Boga Stworzyciela, tak bardzo dobrego
    Bóg mój, zbawienie moje, jedyna otucha
    - Bóg mi rozkoszą serca i weselem ducha.


    Witam w ten piękny niedzielny poranek.
    Rozkoszuję się śpiewem ptaków w ogrodzie, pijąc poranną kawę. Jeszcze chwila sielanki i czas zabrać się za obiad. Tradycyjnie w niedzielę, dzieci i wnuki przyjeżdżają w odwiedziny - tylko częsć bo nie wszyscy mogą, a szkoda - będzie hałaśliwie i wesoło.
  • A oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata. (Mt, 28,20)

    Panie, daj nam pamiętać o tej prawdzie każdego dnia.
  • Szczęść Boże wszystkim.Oby ten święty dzień był dla nas owocny.
  • Witam porannie -Bozego pieknego dnia
    images?q=tbn:ANd9GcTSJ_XxxPQEax5Zu1Se_aRD7qiBBJmbKrQJjusKEfI-G6DyCMy0sg&t=1
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.