Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

12728303233116

Komentarz

  • witam.

    Słucham kazania ks. Pawluśkiewicza z 15 maja. Jestem wstrząśnięta.
  • "To się Bogu podoba, jeśli dobrze czynicie, a przetrzymacie cierpienie"
  • [cite] Berenika:[/cite]witam.

    Słucham kazania ks. Pawluśkiewicza z 15 maja. Jestem wstrząśnięta.

    ???
  • [cite] Małgorzata32:[/cite]
    [cite] Berenika:[/cite]witam.

    Słucham kazania ks. Pawluśkiewicza z 15 maja. Jestem wstrząśnięta.

    ???

    pozytywnie, np. cytat powyżej
  • Witam ! Wolny poniedziałek. Dzieci w szkole i ...chwila błogosławionego spokoju :) Zachłystuje się nim :) Tydzień miałam ciężki, zajęty od rana do późnej nocy. Może ten będzie spokojniejszy....
    Miłego dnia wszystkim!
  • [cite] Berenika:[/cite]witam.

    Słucham kazania ks. Pawluśkiewicza z 15 maja. Jestem wstrząśnięta.
    Na mnie większe wrażenie zrobiło to z 8 maja. Ale każdy potrzebuje czego innego.
  • Witam w tym wątku, chociaż to już południe i czas na południowa kawę, Obiad już prawie gotowy, zaraz skończy się błogosławiona cisza, bo pierwsza tura dzieci wróci ze szkoły. Korzystam z tej ciszy i ładuje akumulatory podczytując orga. Miłego dnia życzę wszystkim.
  • @AB - czy mały dostaje probiotyk z bakteriami jelitowymi? To ważne przy antybiotyku.
  • Można jeszcze czosnek mu zapodawać w dawkach terapeutycznych, żeby zapogiegać namnażaniu się szkodliwych bakterii w przewodzie pokarmowym. O ile chce taki czosnek konsumować. A jak nie chce, to polecam syrop czosnkowy - zazwyczaj dzieciom dobrze wchodzi.
  • AB, czosnek można podawać zmiksowany z olejem/oliwą. Ząbek czosnku pokroic (albo i nie), zalać olejem/oliwą i zmiksować w blenderze. Znika zupełnie ostrość, zostaje smak i wartości odżywcze. Do tego taki sosik nadaje się do każdej surówki, do polania ziemniaków, makaronu, kaszy etc etc.
  • [cite] Berenika:[/cite]witam.

    Słucham kazania ks. Pawluśkiewicza z 15 maja. Jestem wstrząśnięta.
    Berenika, a gdzie można ich posłuchać? Mogłabyś podać linka?
  • Bereniki pewnie nie ma więc podam ja jeśli mogę:)
    kazania ks. Piotra
  • Pan jest wierny we wszystkich swoich słowach
    i we wszystkich dziełach swoich święty.
    Niech usta moje głoszą chwałę Pana,
    a Jego święte imię niech wielbi wszystko, co żyje. (Ps 145)
    Bożego dnia wszystkim!
  • Dołączam do życzeń Bożego dnia dla wszystkich i witam słonecznie!:bigsmile:
  • Witam i żegnam zarazem, czas zabrać się do pracy. Życzę wszystkim miłego dnia, Szczęść Boże!
  • A ja od rana na budowie, szklarz, stolarz, parkieciarz itp... Jest bosko:)))
  • A ja znowu bede ogladac lozka. Moznaby pomyslec, ze to jakas niezwykle przyjemna, wrecz uzalezniajaca czynnosc:wink: Ale jak sie upre, to sfinalizuje zakup.
  • JESZCZE nie. Ale za to byliśmy w US i złożyliśmy stosowne aktualizacje. Jak mówią na Śląsku "Jedna starość z głowy sjynto".
  • Szczęść Boże wszystkim :smile:
    Ja też już walczę w pracy - ku chwale Ojczyzny

    Anka - ja też chcę budowę... ale Ci zazdroszczę :bigsmile:

    Marcelina - chyba trzeba będzie założyć wątek poganiający
  • Poganiający? Nienienie!
    Toż Jędrek ma jeszcze 10 dni w terminie. Potem go będziemy poganiać.:wink:
  • Cart, poganiajcie, poganiajcie. Meterek z Frankiem chcieliby pojechać w weekend na biwak przedszkolny i spływ kajakowy. Właściwie - Meterek by chciał, Frankowi nic nie mówiliśmy, żeby się nie rozczarował...
  • @Marcelina - niech spokojnie chłopaki jadą, Jędrek poczeka do przyszłego tygodnia :wink:
    MSPANC
  • Ja wiedziałam, że ktoś to napisze. Pff. Żebym zostawała sama, bez Łusi, to bym sobie poradziła i jak najbardziej mogliby jechać, ale jak mnie gwałtownie dopadnie, to nie mam komu młodej podrzucić, bo sąsiadów z góry w weekend nie ma...
    A że doczeka do przyszłego tygodnia, to nie wykluczam... Myślę sobie tylko, ile jeszcze robaczek urośnie, jak sobie posiedzi. Bo już jest niemały.
  • Żeby jak najszybciej był 8 czerwca:)
  • Marcelina, chcesz numer telefonu?
    Niedaleko mam do Ciebie jakby co... I nie wyjeżdżam na weekend.
    Mogę się małą nawet u Was zająć.
  • Emilka, bardzo Ci dziękuję, ale po pierwsze - chyba na mapie zaznaczone jest nasze poprzednie lokum, teraz mieszkamy pod Wawą, a po drugie - przecież nie będę Cię spruwać o trzeciej w nocy na przykład.
    Ale za to, jak już się wiadomo-kto urodzi, to koniecznie się umówmy - podjedziesz do nas, albo na mieście się spotkamy.
    Uściski - i naprawdę się wzruszyłam.
  • Niech Bóg wszechmogący da nam dzień dobry, abyśmy myślą, słowem i uczynkiem chwalili Zbawiciela.
  • "Ja jestem krzewem winnym, wy - latoroślami. Kto trwa we Mnie, a Ja w nim, ten przynosi owoc obfity, ponieważ beze Mnie nic nie możecie uczynić."

    Panie Jezu, pomóż nam dzisiaj trwać w Tobie i przynosić owoc.

    Dzień dobry wszystkim :smile:
  • [cite] Marcelina:[/cite]Emilka, bardzo Ci dziękuję, ale po pierwsze - chyba na mapie zaznaczone jest nasze poprzednie lokum, teraz mieszkamy pod Wawą, a po drugie - przecież nie będę Cię spruwać o trzeciej w nocy na przykład.
    Ale za to, jak już się wiadomo-kto urodzi, to koniecznie się umówmy - podjedziesz do nas, albo na mieście się spotkamy.
    Uściski - i naprawdę się wzruszyłam.

    Pod Wawą - też blisko :bigsmile:
    A po drugie - nie takie rzeczy się robiło (myślę o tej 3 w nocy - o tej porze to spoko, nawet pod Warszawę da się dojechać - korków nie ma :bigsmile:). Mam pewne doświadczenie w dojeżdżaniu do rodzących wielodzietnych celem zajęcia się resztą dzieci. Jestem świadoma, że sprawa może przybrać taki obrót. Ale jeśli Twoi mężczyźni zdecydują się wyjechać na ten biwak, to moja oferta aktualna.
    A spotkanie "po" - bardzo, bardzo chętnie :smile:
  • Jezus powiedział do swoich uczniów: Jak Mnie umiłował Ojciec, tak i Ja was umiłowałem. Wytrwajcie w miłości mojej! Jeśli będziecie zachowywać moje
    przykazania, będziecie trwać w miłości mojej, tak jak Ja zachowałem przykazania Ojca mego i trwam w Jego miłości. To wam powiedziałem, aby radość moja w
    was była i aby radość wasza była pełna.



    Witam, pozdrawiam.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.