Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

12526283031116

Komentarz

  • Anioł Pański otacza szańcem bogobojnych,
    aby ich ocalić.
    Skosztujcie i zobaczcie, jak Pan jest dobry,
    szczęśliwy człowiek, który znajduje w Nim ucieczkę.
  • Witam wszystkich - szczęść Boże!


    Mam wrażenie, że Gregorius nauczył nas czegoś bardzo cennego - witać się tutaj w imię Boga!:bigsmile:
  • Witam :bigsmile:
    I zmykam na zastrzyk z mala-ostatni
    Dzieki Ci Panie ze to juz koniec choroby...:bigsmile:
  • Witam i ja. Dobrego dnia wszystkim ! :bigsmile:
  • Ja tez się witam. Już po śniadaniu, wstępnym ogarnieciu, wysłaniu kilku maili, zaraz z młodym ruszamy na naszym szalonym pojeździe w miasto, mam nadzieję, że tylko deszcz nas nie złapie...,

    W ogóle jestem zachwycona jezdzeniem wszędzie z małym na rowerze, od razu czuję się o wiele mlodziej:)))
  • Szczęść Boże!
    Mój kolega zawsze się tak wita, wiec może rzeczywiście trzeba ten zwyczaj rozszerzać.
    Co raz bardziej lubię ten wątek, więc będę częściej zaglądać. Od razu się lepiej dzień zaczyna.
    U nas się zaczął ostatni tydzień przed I Komunią - obyśmy dotrwali i nie zgubili w tym wszystkim Najważniejszego!
  • I ja sie witam w imię Boże!
  • Witam w poniedziałek :smile:
    dziś od rana pięknie śpiewają ptaki za oknem...cudnie
    poczytałam zaległości i pędzę dalej :smile:

    błogosławionego dnia :fi:
  • Szczęść Bożę! juz popołudnie ale witam się!
    napisze wam ze da sie przeżyć bez...szczotki do włosów(grzebienia), gdzie? na majówce. Pojechaliśmy do Wisły i mąż poradził no to może widelcem:shocked:::)
    mam tak cienkie włosy ze sie same jakoś ułożyły, to jeszcze nic 2 lata temu poprostu mąż nie wziąła walizki którą zostawiłam w pokoju, wziął te z przedpokoju!!! a ja w aucie nie sprawdziłam tez się dało wytrzymać, dobrze ze walizka z rzeczami od dzieci była:)
  • Hej hej !witam :bigsmile:
    Błogosławionego dnia wszystkim...
    Dla mnie miły ten ranek ,bo koniec zastrzykow i płaczu córeczki:bigsmile:
    Olesiu proszę -zlóż życzonka córeczce:fi:
  • Szczęść Boże! Witam wszystkich w ten zimny i deszczowy poranek, tradycyjnie z kawa. Mały Karolek choruje, leży w łóżku i co chwilę słyszę tylko - mamoooo ... !
    @Olesia, wszystkiego najlepszego dla twojej córeczki z okazji urodzin. Wszelkich łask Bożych i uśmiechu na codzień.
  • Szczęść Panie Boże!
    Popijam gorzką kawę z przerażeniem patrząc na mnogość wątków - niniejszy spadł na sam koniec drugiej strony!!!
    Dobrego Dnia!
  • Dla mnie smutny troche ranek-znajomym spalił sie dom:sad:
    Córka tych państwa chodzi z naszym synkiem do zerowki.
    Witam -blogoslawionego dnia.
  • Staram się rozluźnić szczęki na tyle, żeby powiedzieć Wam "szczęść Boże"...
    Noc mamy do tyłu, bo Pedro po przerażeniu końcem świata nie spał pół nocy a my z nim.
    Teraz on odsypia w fotelu a ja umieram pomimo podwójnej kawy...:confused:
  • dzień dobry,
    ho ho ho zdążyłam jeszcze przed południem :smile:
  • dzień dobry wszystkim:wink:

    Nie ma zmiłuj, impreza między akademikami. O 5 przestali wrzeszczeć.
    No a że zaczynają się neptunalia to mieli prawo przecież...


    Pewnie się tu znów przywitam jak wrócę po wykładach i odeśpię:bigsmile:

    dobrego dnia wszystkim!
  • witajcie ja juz podlałam ogród:)
  • Witam i ja - szczęść Boże wszystkim!:bigsmile:

    Też trochę pracy za mną, a za niedługo jadę z naszą dziesięciolatką na usg jamy brzusznej. Mam nadzieję, że tylko profilaktycznie...
  • Oj, oj tam...
    Bądź dobrej myśli, a "nuż widelec" mile Cię ta czynność zaskoczy...?:wink:
  • Szczęść Wam Boże także dziś,
    kawka się dopija,
    do roboty brać się trzeba.
    Dobrego dnia!
  • Witajcie, za mną już i poranna kawa i sporo pracy.Czas pomyśleć o obiedzie. Poszukam pomysłu na orgu.
  • O, i musi być dużo i wg gustu wnuków, bo właśnie córki z dziećmi wpadły mnie odwiedzić.
  • Pokój Wam!!
    Fantastyczna pogoda za oknem, dzieciaczki juz w przedszkolu, kawa dawno już za mną, plan na dziś mycie okien:bigsmile:
    Wczoraj byłam na zebraniu w przedszkolu i jestem bardzo zadowolona bo Daniel zrobił fantastyczne postępy, jest jeszcze trochę pracy przed nami, ale mam nadzieję, że przez wakacje wszystko nadrobimy.
    Bożego dnia wszystkim!!!:bigsmile:
  • Witam uprzejmie!
  • Oj, a ja sie zaniedbałam...:shamed:
    Siedzę już trochę, a o wywłątku porannym zapomniałam...


    Witam także wszystkich serdecznie - Bożego dnia!:bigsmile:
  • Niech się nie trwoży serce Wasze. Wierzycie w Boga? I we Mnie wierzcie! W domu ojca mego jest mieszkań wiele.Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. (J 14, 1-2). Bożego dnia
  • Witajcie :smile:
    Dzięki Ci Panie Boże, że już piątek...

    Nie chce się ktoś zamienić? Ja chętnie pobędę panią domu w zamian za kogoś, kto posiedzi za mnie w pracy... :bigsmile:
  • :bigsmile:

    Od razu mi lepiej :smile:
    Dodam tylko, że moje "siedzenie" w pracy, to jak Wasze "siedzenie" w domu. Z całą pewnością wolę "siedzieć" w domu :smile:
  • Emiko. ale byłaby to jakąś odmiana, Ja chętna na zamianę , chociaż na 1 dzień. Do ogarnięcia zostało mi jeszcze 2 łazienki i chociaż 2 pokoje, tych najmłodszych. Zrobić obiad dla 17 osób i upiec jakieś ciasto, bo mam mieć gości. To jak? Nadal jesteś chętna?
  • Ania dawaj :bigsmile: Chętnie sprzątnę i ugotuję.
    Ja mam do ogarniania dwa sekretariaty (w jednym szefowa z ADHD) i jedną ustawę i kilkadziesiąt pism do odpowiedzenia. brrrrr. Dopiero 10, a ja już mam taaaaką głowę.
    I w zasadzie nie powinno mnie tu być.
    A w domu łazienka też się lepi :smile:

    Ale nie narzekam :bigsmile:

    W każdym razie nie wyobrażam sobie pracy zawodowej i prowadzenia domu i wychowywania dzieci naraz.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.