Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

12627293132116

Komentarz

  • Nie dam rady zrobić cokolwiek. Właśnie dowiedziałam się, że 26 letni syn sąsiadów, ojciec 2 dzieci, dzisiaj w nocy powiesił się. Straszne, modłę się za zbawien'e jego duszy i za rodziców, aby fali radę udźwignąć taka stratę.
  • [cite] ania49:[/cite]Nie dam rady zrobić cokolwiek. Właśnie dowiedziałam się, że 26 letni syn sąsiadów, ojciec 2 dzieci, dzisiaj w nocy powiesił się. Straszne, modłę się za zbawien'e jego duszy i za rodziców, aby fali radę udźwignąć taka stratę.

    Rzeczywiście trudno tak po prostu sprzątać, po takiej wieści.
  • Witam się i ja!
    Aniu49, tak mi przykro:cry::cry::cry:...
    +++
  • Aniu49 - przykro mi ogromnie! Przyłączam się do modlitwy...
  • I ja westchnę do Pana za niego i jego rodzinę.
  • Szczęść Boże .
    Aniu -bardzo przykra wiadomość.
    ++
  • Dzień dobry Wszystkim!

    My już z Olesią po śniadaniu, pranie wstawione, a żeby coś robić dalej to mamy lenia...:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • Witam porannie:bigsmile:
  • Szczęść Boże, u nas po nocnej burzy piękny dzień i tak mi lekko i radośnie.
    Wszystkim życzę dobrego dnia
  • A ja weszłam w ostatnią fazę przedporodową, to znaczy nie chcę nikogo widzieć, szukam sobie kryjówki, nic mnie specjalnie nie interesuje. Przyczajam się.
    Dobrze, że dziś Meterek w domu, spędzam dzięki temu dzień w milczeniu i w ukryciu. Ciekawe, ile to potrwa. Innego nastroju przed porodem już nie zaznam.
  • A więc już blisko:bigsmile:. Cieszyć się trzeba...
  • Dzisiejszy dzień, zaczęliśmy od zrobienia ogromnego ręcznego prania, bo pralka nam sie popsuła w momencie krytycznym. :) dobrze się dzień zaczął, skoro dużo śmiechu było.
  • "Kto ma przykazania moje i zachowuje je, ten Mnie miłuje. Kto zaś Mnie miłuje, ten będzie umiłowany przez Ojca mego, a również Ja będę go miłował i objawię mu siebie" (Ewangelia św. Jana)

    Panie Jezu, dziękuję, że Twoje Słowo daje mi motywację w ten poniedziałek :smile:

    Dzień dobry wszystkim. Jak tam humory? :bigsmile:
  • Szczęść Boże wszystkim, witam i ja po wyprawieniu dzieciaczków do szkoły.:bigsmile:
    Humory dobre.:bigsmile:
  • AB :iq:
    Zadzwoń na oddział, ale ja bym odstawiła...
  • Szczęść Wam wszystkim, Boże, na cały dzisiejszy dzień!

    Witajcie! Szybko się przywitam i zmykam na autobus - muszę odhaczyć kilka urzędów i furę pilnych zakupów. Jeszcze łyczek inki i spadam. Do zobaczenia wieczorem!
  • A czy mu wybiło, skoro wymiotuje...? Nie wiem...
    Trzeba zapytać mądrzejszych.
  • Ja tez dzisiaj zaliczylam jakis dziwny przyplyw energii na poczatek tygodnia. Po akcji ze sprzataniem bedzie akcja z odgruzowaniem za pomoca ebaya, m.in. zegna sie z nami kanapa, na ktora nie moge patrzec, lampa, jakies sterty ciuchow. A mlodziez ubrana i gotowa, jedziemy ogladac lozka (od ponad roku nie mozemy kupic lozka, po prostu nie ma jednego jedynego, ktore bysmy zaakceptowali oboje, skutkiem czego prowizorka kwitnie, kark w nocy cierpnie... prowizorka zwykla trwac najdluzej, ale koniec i juz). Juz wiem, co mnie tak nastroilo - rolety z Ikei. Biale. I tak madrze skonstruowane, ze nie mozna ich wyprac w pralce (drewniane czesci, ktorych nie da sie wyjac). Wyprane recznie... rozwalily sie. Gratulujemy Ikei solidnosci. Biale rolety, ktorych nie ma jak prac to jak dla mnie mocny kandydat do antynobla...Dobra, kawa dopita, znikamy.
  • Ja już wstałąm dawno. a teraz jem bom strasznie głodna. chłodno dziś u nas więc myślę ze nadrabiam ostatnie trzy dni kiedy nic nie byłam w stanie jeść poza jogurtem. Bałagan poranny zaraz idę ogarnąć. Miłego dnia:)
  • Dzień dobry wszystkim!

    Mam nadzieję, że będzie "dobry"... Nie ma tu kogoś, kto by miał gotowy scenariusz lekcji dla klasy gimnazjalnej, którą mogłabym zreferować w środę na egzaminie?:bigsmile:

    Tak mi się nie chce tego pisać:cry::cry::cry:
  • Witajcie!
    Niestety z nastrojem u mnie kiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeepsko!!!:cry:
  • Witam, przeprowadzka i remont nadal w toku. Padamy już na twarze...
  • Katarzyno!
    Wysłałam do Ciebie e-maila.
  • witam a co sie stalo malgorzata32? Moj synek z mezem jeszcze drzemia, ja nadal w lozku ale pora wstawac sniadanko przygotowac i za obiadzik sie zabrac.:wink:
  • Witamy ummrayan w wątku innym, niz poczekalnia! :bigsmile:
  • C&P, jesteś dostępna pod telefonem?
  • Tak, ale mogę go nie słyszeć, jak dzwoni. Dzwonisz teraz? To idę czatować, może się uda odebrać...
  • witam :)

    w niezwykłym jak dla mnie wątku :wink:
  • buziaki dla Syna!!!!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.