Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

13334363839116

Komentarz

  • Też łapię poranny już po południu :wink:
    NIe mogłam się dziś dobudzić - ciężko się wsrawało :wink:. Napływa powietrze polarno-morkie, niż znad Skandynawii :tongue:
    Ogólnie b lubię takie klimaty, ale nawet kawa z pianką nie pomogła :wink:
    Zakupiliśmy spieniacze lub spieniarki do kawy :tongue: Polecam, super sprawa :tongue:. Można się raczyć lub częstować gości kawą z pianką bez konieczności zakupu ekspresu za kilka tysięcy złotych :tongue:
    Mleko musi być schłodzone.
    Bożego dnia wszystkim!
    Dopiero zaczynam pracę, niedługo pora na obiadek, a po południu idziemy do Cioci - postaramy się ją pocieszyć (w miarę możliwości) :neutral:
  • Ja też po południu docieram stęskniona za Wami :)

    Od kilku dni nie opuszczałam gabinetu stomatologa, chirurga szczękowego i laryngologa. Mam ropę w zatoce szczękowej. Opuchnięta, osowiała i obolała. Na końskiej dawce antybiotyku. Boli mnie oko i cały polik. I ucho. Nie mam węchu i w związku z tym obojętnie co jem/ jedną stroną! :( / to i tak smaku nie czuję :(
    Dodatkowo córka złapała ospę wietrzną :( Dokładnie rok temu/ na 4 dni przed zakończeniem roku szkolnego/ przechodziła szkarlatynę :( Ciekawe , co ją wysypie za rok??
    Miłego popołudnia dla wszystkich :) :)
  • Jagna:iq:
  • Bóle zębów są najgorsze :sad:
    Jagna, :iq:
  • Witajcie wszyscy!
    Jagna, niech Ci puści i niech Ci pomogą w końcu...
    W temacie. Zaprowadzam małża do mojej od 30 lat dentystki. Jeszcze u niej nie był. Jej ufam. Więc chyba oddaję go w dobre ręce. :bigsmile:
  • Pozdrawiam wszystkich, spadam sprzątać i pakować manele do przeprowadzki, wrrrrrrrr
  • Witam wszystkich, życząc dobrego dnia!

    Od samego rana nie mogę znaleźć sobie miejsca, mąż ma właśnie dzisiaj operację. Być może już po wszystkim... czekam na telefon.
  • Celinka :iq: +++
    Jem płatki z mlekiem i dziś pracuję w domu :di: zrobię mężowi obiad, a niech ma!

    Z Bogiem!
  • [cite] celinka:[/cite]Witam wszystkich, życząc dobrego dnia!

    Od samego rana nie mogę znaleźć sobie miejsca, mąż ma właśnie dzisiaj operację. Być może już po wszystkim... czekam na telefon.
    :iq: Będzie dobrze, inaczej być nie może :-)
  • Celinko, pamiętam o Was +
    Jezu ufam Tobie
  • Nie czas już pisać w tym wątku, ale chcę tylko wspomnieć, iż ślubny mój jest już po operacji i według lekarzy wszystko poszło dobrze :bigsmile:
    Bogu Najwyższemu niech będą dzięki!!! :ih::ih::ih:
  • Cieszę się Celinko, niech Twój mąż szybko wraca do pełni sił.... W modlitwie go Panu polecam!
    Siostry i bracia modlą się o moje zdrowie i dziś pani dentystka aż osłupiała...Mówi, ależ tu wszystko OK !! :) Zdjęcie piękne, czyste :) Chwała Panu :)
  • Sławcie Pana, wzywajcie Jego imienia,
    głoście Jego dzieła wśród narodów.
    Śpiewajcie i grajcie Mu psalmy,
    rozsławiajcie wszystkie Jego cuda. (Ps. 105)
    Dobrego dnia!
  • Witajcie wszyscy.
    Dobrego dnia życzę.
    Niech Wam przeniesie radosne niespodzianki.
  • Trwajcie we Mnie, a Ja w was trwał będę. Kto trwa we Mnie, przynosi owoc obfity.
  • Pokój Wam od rana :bigsmile:

  • Hm. Kiedyś w końcu się nauczę wrzucać linki...
    Sorry!:tongue:
  • Witam dziś mamy zakończenie roku szkolnego :-)
  • Ta, dam... Zakończenie roku szkolnego:)))
  • Tadam. Ja właśnie dostałam końcówkę zlecenia, którego nie lubię, ble. Siedem stron tłumaczenia. Łykam kawę i ruszam do boju.

    Anka, Ty jesteś pod netem, prawda? Chyba, że się komórka rozładuje? :bigsmile:
  • Jadę do pracy. Wczoraj był dzień wolny, a ja nic a nic nie wypoczęłam :sad:
    ale może jutro?
    Albo za tydzień?

    Celinko - cieszę się, że z Twoim mężem ok.
    Jagna - uwielbiam dobre wieści o zębach :bigsmile:
    AB - przeżyć w jakim sensie?
    Marcelino - do boju! (jednoczę się z Tobą w bólu)

    Bożego dnia wszystkim!
  • Kielich błogosławieństwa, który błogosławimy, czy nie jest udziałem we Krwi Chrystusa? Chleb, który łamiemy, czyż nie jest udziałem w Ciele Chrystusa?
    Ponieważ jeden jest chleb, przeto my, liczni, tworzymy jedno Ciało. Wszyscy bowiem bierzemy z tego samego chleba.
  • Życzę wszystkich uczestnictwa w procesji.
  • Mam nadzieję się udać z dwiema dziewczynkami w albach.
  • Szczęść Boże.Noc była dość niespokojna,okropnie grzmiało,błyskało się .Za to poranek ??WSPANIAŁY!! Idziemy na procesję,oby nie padało.
    Życzę Błogosławionego dnia.
  • Szczęść Boże wszystkim! u nas piękny, rześki poranek. Ja z najmłodszą w domu, czekam z kawką na męża, który idzie w procesji :bigsmile: Radosnego dnia życzę!
  • Witajcie, ależ dziś piękny poranek. :bigsmile: U nas słońce zagląda i trochę mnie razi :angry:. Małż nie naprawia rolety, bo siedzi raczej wieczorami przy grach, gdy żadne słonce mu nie przeszkadza. Postanowiłam się poprawić i zasiadłam do pracy jeszcze przed śniadaniem :shocked: trochę porobiłam a teraz czytam wielodzietnych :shamed:
    Dobrego, Bożego dnia wszystkim!
    A dziś św. Jana Chrzciciela
    Celinko, też się cieszę, że z Twoim mężem dobrze :smile:
  • Narodzenie Św. Jana Chrzciciela, idealny dzień na chrzest! Właśnie dzieci się schodzą do domu (moje i siostry - spały w namiocie w ogródku).
  • Marcelino, życzę Wam pięknej rodzinnej uroczystości! Niech żyję mały chrześcijanin! Na chrzcie św dostanie imię Jędrzej czy Andrzej?
  • szczęść Boże w ten piękny, słoneczny i wietrzny piątek, dzień urodzin Jana Chrzciciela :smile:
    bardzo poruszyło mnie dziś pierwsze czytanie i psalm...
    Przenikasz i znasz mnie, Panie, *
    Ty wiesz, kiedy siedzę i wstaję.
    Z daleka spostrzegasz moje myśli, +
    przyglądasz się, jak spoczywam i chodzę, *
    i znasz moje wszystkie drogi.

    błogosławionego dnia życzę :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.