Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

13233353738116

Komentarz

  • dzień dobry i ja :bigsmile:
  • Piję kawkę w łóżku. Brzusio rośnie. Mąż pojechał na uczelnie autobusem (z 2 przesiadkami), bo samochód protestuje od kilku dni. Zaraz do pracy.
    Dobrego dnia wszystkim!
  • Jeśli Mnie kto miłuje, będzie zachowywał moją naukę, a Ojciec mój umiłuje go, i do niego przyjdziemy.


    Dobrego dnia wszystkim.
  • Kiedy ranne wstają zorze Tobie ziemia, Tobie morze...


    Zorze już wstały dawno, a mnie się oczy dalej zamykają...
    Idę po kawę. A wam udanego dnia życzę.
  • Panie, Boże, wszechmogący, któryś dozwolił nam doczekać początku tego dnia ochraniaj nas dzisiaj Swą mocą, abyśmy się nie skłonili do żadnego grzechu, lecz w swoich słowach, myślach i uczynkach pełnili Twą wolę.

    Wstałem o 1,5h godziny później niż zwykle i zamiast do biura pędzę na MTP (międzynarodowe targi poznańskie) aby wypróbować się jako tłumacz.
  • wstalam dzis z wielkim zapalem do porzadkow generalnych:
    za dwa tygodnie tesciowie przyjezdzaja :bigsmile:

    tesciowa ma napiety plan wizyty:
    mnie chce na nowe studia wyslac,
    meza do lepszej pracy,
    Macieja odpieluchowac

    :cool:
  • Witajcie, jest tu jeszcze ktoś?
    Jutro na kolacji będę miała ok 40 osób, może ktoś podrzuci mi pomysł, co można zrobić szybko, dużo i niedrogo? Ciasta już mam.
  • Ja jestem! Niby wstałam rano. Ale później karmiąc Małego przysnęłam...No i efekt taki, że dopiero dopijam poranną kawę...

    Aniu49, Ty cały czas mnie zadziwiasz!
  • Ja też jeszcze jestem :)

    Aniu49 może jakąś zapiekankę? ( wiem wiem mało konkretnie) ale chodzi mi o takie danie które przygotowujesz wkładasz na brytfannę ( lub pewnie 2 a nawet 3) i samo w piekarniku sobie dochodzi, bez stania nad kuchenką.

    P.S. Podaj przepis na mini pizze smażone na patelni pisałaś o nich kiedyś w wątku obiadowym.
  • makarony sa dobre:

    sos mozna wczesniej zrobic, pozniej tylko podgrzac, a makaron jak goscie juz sa

    nie znam ludzi, ktorzy nie lubiliby makaronu :bigsmile:
  • [cite] ania49:[/cite]Witajcie, jest tu jeszcze ktoś?
    Jutro na kolacji będę miała ok 40 osób, może ktoś podrzuci mi pomysł, co można zrobić szybko, dużo i niedrogo? Ciasta już mam.


    Nie śmiem Ci dawać rad, ale ja bym nastawiała się na risotto jakieś.
  • Na modlitwie nie bądźcie gadatliwi jak poganie. Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo będą wysłuchani. Nie
    bądźcie podobni do nich! Albowiem wie Ojciec wasz, czego wam potrzeba, wpierw zanim Go poprosicie. Wy zatem tak się módlcie: Ojcze nasz, który jesteś w
    niebie, niech się święci imię Twoje! Niech przyjdzie królestwo Twoje; niech Twoja wola spełnia się na ziemi, tak jak i w niebie. Chleba naszego
    powszedniego daj nam dzisiaj; i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili; i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale
    nas zachowaj od złego! Jeśli bowiem przebaczycie ludziom ich przewinienia, i wam przebaczy Ojciec wasz niebieski. Lecz jeśli nie przebaczycie ludziom, i
    Ojciec wasz nie przebaczy wam waszych przewinień.
  • [cite] Maciejka:[/cite]wstalam dzis z wielkim zapalem do porzadkow generalnych:
    za dwa tygodnie tesciowie przyjezdzaja :bigsmile:

    tesciowa ma napiety plan wizyty:
    mnie chce na nowe studia wyslac,
    meza do lepszej pracy,
    Macieja odpieluchowac

    :cool:
    Maciejka, miej swój plan- nie dać się planom teściowej.:cool:
  • pogada, pogada i pojedzie :wink:

    I tak ja lubie :cool:

    Ps. Chyba mamy wspolne znajome: Danusie G. i jej mame.
  • Obiecałam Sylwuni, że Was od niej pozdrowię, co też niniejszym czynię.
    Padł jej komputer i kilka dni była bez. Teraz już ma, powinna lada dzień się tu znów pojawić, jak tylko uporają się z instalacją wszystkiego.
  • [cite] Maciejka:[/cite]Chyba mamy wspolne znajome: Danusie G. i jej mame.
    Ale numer! Skąd je znasz?:bigsmile:
    Możesz na priva, jak nie tutaj.
  • Zadna tam tajemnica : przez 20 lat byla moja sasiadka :bigsmile:
  • :bigsmile:
  • Witajcie! Bożego dnia nam wszystkim! :bigsmile:
    U nas przed blokiem siankosy - dobrze, że chwasty i trawa się nie plenią, ale trochę panowie warczą :confused:
  • Nowy dzień wstaje...
    Szczęść Boże Wszystkim w tym dniu!
  • Jest sobota a ja w pracy :cry: od 10 do 22 z małą przerwą.
    Śmieją się ze mnie, że jestem "matka polka".
    Brzusio rośnie, coraz więcej rzeczy (głównie spodni) trafia do wora "przed-ciążowe".
    Przekroczyłam magiczną granicę 60kg :cry: (ale przytyłam na razie ok 1,5-2kg)
    Zaraz zrobię kawy, to mi się humor poprawi!

    Bożego dnia wszystkim!
    Ps: kupiłam sobie "O naśladowaniu Chrystusa" i "Ćwiczenia duchowe dla początkujących"
    :bigsmile:
  • to ja też się powitam !
    :bigsmile:

    normalnie uzalezniona od tego forum jestem :bigsmile:
  • w koncu czasem można wyskoczyc na gościnne wystepy :wink:
  • Swietna waga...czy aby niedowaga?:wink:
  • [cite] Bridget:[/cite]
    [cite] Haku:[/cite]Jest sobota a ja w pracy :cry: od 10 do 22 z małą przerwą.
    Śmieją się ze mnie, że jestem "matka polka".
    Brzusio rośnie, coraz więcej rzeczy (głównie spodni) trafia do wora "przed-ciążowe".
    Przekroczyłam magiczną granicę 60kg :cry: (ale przytyłam na razie ok 1,5-2kg)
    Zaraz zrobię kawy, to mi się humor poprawi!

    Bożego dnia wszystkim!
    Ps: kupiłam sobie "O naśladowaniu Chrystusa" i "Ćwiczenia duchowe dla początkujących"
    :bigsmile:[/quote]
    Witam-
    mialam taką sama wagę w 1szej ciązy-teraz choć ponad rok bez brzucha a waga o wiele większa:wink:
  • Szczęść Boże wszystkim.
    Dobrego, deszczowego dzionka!:wink:
  • Witam. Spokój i cisza:) Starsza w szkole, młodsze jeszcze śpią. Kawa pieści me wnętrze, dzidziuś w brzuszku kopie niemiłosiernie. Pogoda wietrzno - pochmurna. w domu ponuro bo okna północno zachodnie. Dzień na sprzątanie będzie.
  • Dzień dobry, choć deszczowy.
    Dużo błogosławieństwa wszystkim życzę na ten dzień.
  • dziń dobry wszystkim- u nas poki co chmurzaście, a muszę wybyć z domu dziś:confused:
  • jeszcze się złapałam na wątek poranny?
    Po wczorajszych urodzinach mamusi i party do 2 w nocy odsypiałam dziś do 11 :bigsmile:
    Przyjaciółka zadzwoniła, że spotkała ją miłość (z poprzedniej leczyła się 3 lata)
    Dziś ostatni dzień nawału pracy:cheer:
    I zaczynają się (prawie) wakacje!

    Bożego dnia wszystkim!!!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.