Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

13536384041116

Komentarz

  • u nas też słoneczko, póki co...mam zamiar popracować na działce dziś trochę...
  • Witam i ja!
    Kolejny dzień...U nas upał...
    Dziś już mam nieco lepszy dzień, ale nadal mi smutno:cry::cry::cry:
    I do niczego nie mam motywacji...
  • Małgorzata:iq:

  • (Mt 8,23-27)
    Gdy wszedł do łodzi, poszli za Nim Jego uczniowie. Nagle zerwała się gwałtowna burza na jeziorze, tak że fale zalewały łódź; On zaś spał. Wtedy przystąpili do Niego i obudzili Go, mówiąc: Panie, ratuj, giniemy! A On im rzekł: Czemu bojaźliwi jesteście, małej wiary? Potem wstał, rozkazał wichrom i jezioru, i nastała głęboka cisza. A ludzie pytali zdumieni: Kimże On jest, że nawet wichry i jezioro są Mu posłuszne?


    Witajcie w nowym dniu! I niech będzie on pełen wiary i zaufania Temu, który swym słowem i mocą wichry i burze ucisza...

    U nas upał przeokrutny. A przede mną góra prasowania i tysiąc innych spraw do załatwienia. Ale póki co popijam poranną kawę i delektuję się Słowem Bożym i ciszą...
  • Ojej, dawno się nie witałam w tym wątku.
    Niech nas Duch Święty dzisiaj prowadzi.

    Ja od teraz w pracy aż do późnego wieczora.... ech...
  • W Panu pokładam nadzieję, nadzieję żywi moja dusza: oczekuję na Twe słowo.



    Wszystkim obolałym z różnych przyczyn życzę, by uwierzyli w prawdę tych słów.
  • Dzień dobry :)
    Siedzę sobie właśnie przy śniadanku, za mną już lakierowanie szuflad i uchwytów do komody emilkowej, przede mną renowacji szafy ciąg dalszy, malowania komód też, zakupy, tankowanie itp. Słowem: pierwszy dzień urlopu. :bigsmile:
  • [cite] Rosea:[/cite]Dzień dobry :)
    Siedzę sobie właśnie przy śniadanku, za mną już lakierowanie szuflad i uchwytów do komody emilkowej, przede mną renowacji szafy ciąg dalszy, malowania komód też, zakupy, tankowanie itp. Słowem: pierwszy dzień urlopu. :bigsmile:


    Ależ Ty jesteś przedsiębiorcza!

    Myślę od wczoraj, czy zaczynać malowanie pokoju, czy nie.
  • Witam i ja:)
    Życzę wszystkim dobrego dnia!
  • Witam porannie, ja nie mam planów, mam ochotę coś dobrego ugotować.Bożego dnia!
  • [cite] Berenika:[/cite]
    [cite] Rosea:[/cite]Dzień dobry :)
    Siedzę sobie właśnie przy śniadanku, za mną już lakierowanie szuflad i uchwytów do komody emilkowej, przede mną renowacji szafy ciąg dalszy, malowania komód też, zakupy, tankowanie itp. Słowem: pierwszy dzień urlopu. :bigsmile:


    Ależ Ty jesteś przedsiębiorcza!

    Myślę od wczoraj, czy zaczynać malowanie pokoju, czy nie.
    E tam, po prostu nie stać mnie na nowe meble, a jak zobaczyłam u babci Belfra prawie stuletnią, zeżartą przez korniki i pomalowaną nie-wiadomo-czym wielką drewnianą szafę, to się nią zachwyciłam. No i teraz mam nadzieję nie spaprać jej jeszcze bardziej :bm:
  • Rosea to ja do Ciebie na nauki przyjdę, bo się zastanawiam nad jedną komodą u rodziców czy aby jej nie zrobić, bo jest cudna :)
    Najpierw chcę przetrenować na starym krześle i już sobie powoli je przygotowuję :)

    błogosławionego dnia :)
  • O choinka, nie miałam na czym trenować :ag:
  • tak jakoś brakło mi odwagi bezpośrednio od razu za komodę się brać :)
  • Witam i ja. Właśnie usiłuję wstać i zająć się brakiem porządku w domu. A potwornie mi się nie chce...
  • [cite] Odrobinka Leśna:[/cite]Witam i ja. Właśnie usiłuję wstać i zająć się brakiem porządku w domu. A potwornie mi się nie chce...

    Zapraszam na wieczorną mszę w środę. Imieniny pewnego Pawła.
  • o której jest wieczorna msza? o 19:00? Bo nie pamiętam a chętnie bym si wybrała:)
  • Witam i ja, chociaż to raczej bliżej południa, niż poranek. ,Próbowałam zrobić coś w ogródku, ale raz, że jest za mokro, a drugi raz, że jednak ból tej diabelskiej rwy ogranicza mnie ruchowo.
  • [cite] Odrobinka Leśna:[/cite]o której jest wieczorna msza? o 19:00? Bo nie pamiętam a chętnie bym si wybrała:)


    o 18.00
  • Witam i ja !spać nie mogę-dzwony mnie zbudzily Anioł Pański-dziwne.dlugo nie slyszalam ,trochę daleko.Pewnie dziś będzie dobry dzien....Błogoslawionego pieknego dnia wszystkim.
  • Aha!Pawłom i Piotrom skladam życzenia imieninowe:flowers::flowers:
  • Świętych Piotra i Pawła - patronów miasta Poznania.

    Kolekta:
    Deus, qui hodiernam diem Apostolorum tuorum Petri et Pauli martyrio consecrasti; da Ecclesiae tuae, eorum in omnibus sequi praeceptum; per quos religionis sumpsit exordium.

    Dziś wielkie święto mego rodzinnego miasta. to tu stanęła pierwsza na Polskiej ziemi katedra. Wpierw była pod wezwaniem św. Piotra., co miało symbolizować przywiązanie do Rzymu - stolicy katolicyzmu. Potem doszedł drugi apostoł. Obaj widnieją w herbie i pieczęci miasta.

    Poznan%25CC%2581_seal_from_XIV_century.png
  • Szczęść Boże wszystkim :)

    dziś mam wiele do zrobienia, więc kończę kawę i zabieram się do dzieła.
    :bx:
    Brigdet a u was dzwony biją tak rano?

    błogosławionego dnia
  • I ja życzę Bożego dnia wszystkim i wszystkiego, co dobre Pawłom i Piotrom na każdy dzień.:bigsmile:
  • Witajcie!
    Ja też mam dziś wiele do zrobienia....I spory stres, bo mamy dziś inspekcję właścicieli domu w związku z przekazaniem go.
    No ale poranna kawa na forum to już niemal tradycja.

    No i muszę się wam pochwalić, że mój Michałek po raz pierwszy przespał całą noc bez karmienia. Niby to nie jest nic dziwnego, bo czwórka najstarszych przesypiała całe noce już po miesiącu.:bigsmile:
    A w ogóle co do najmłodzego, to miałam wielkie obawy, że będzie nerwowy, niespokojny, płaczliwy z racji mojej mega stresowej ciąży. A On jest taaaaaaaaaki grzeczny i spokojny. Nigdy nie płacze. Aniołek!!!

    Przepraszam za OT, ale tak mnie naszło.

    Bożego dnia Wszystkim!

    A Piotrom i Pawłom- WSZELKIEGO DOBRA!

    Ps. Też mamy w domu Pawełka.
  • Pozdrawiam i ja. witam. Śpię z przerwami od 1 w nocy do 4:15, 6:30, 8:00, i 9:00. I wcale się nie czuję wyspana. Cieszę się że jesteście.
  • Witam!


    Ładne to, co Gregorius wkleił.
  • Witam i ja.
    tak wczoraj szorowałam szafę, że mnie połamało i na razie ledwo na klawiaturze piszę :cry: no ale może się rozruszam.
    My świętujemy Piotra dzisiaj :bigsmile:
    Dobrego dnia!
  • Ha...
    Ja wczoraj tak intensywnie doszorowywałam zapuszczony piekarnik, że dziś wstałam cała obolała...
  • [cite] Berenika:[/cite]
    Ładne to, co Gregorius wkleił.
    To pierwsza pieczęć miasta Poznania z XIV w (nadanie praw miejskich)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.