Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

14748505253116

Komentarz

  • Panie, w ciszy wschodzącego dnia,
    przychodzę Cię błagać o pokój, mądrość, i siłę.
    Chcę patrzeć dziś na świat
    oczyma przepełnionymi miłością.
    Chcę być cierpliwym, wyrozumiałym,
    cichym i mądrym.
    Nie ulegać pozorom,
    widzieć Twoje dzieci tak, jak Ty je widzisz
    i dostrzegać w nich to, co dobre.
    Daj mi taką życzliwość i radość,
    aby wszyscy, z którymi się dzisiaj spotkam,
    odczuli Twoją obecność.
    I niech będę dla innych chlebem,
    tak, jak Ty jesteś nim dla mnie każdego dnia.slonko.gif
  • Witam wszystkich po tygodniu spędzonym z gośćmi.
    To był cudny, pogodny, prawdziwie wakacyjny czas.
    Teraz trochę zaległości w domku i na działce trzeba nadrobić, a ja podczytuję zaległe wątki. Dobrego dnia!
  • Witam się i ja:)

    Po nieprzespanej nocy zbieram siły.

    Szczęść Boże wszystkim.
  • Witam- piękne czytanie dzisiaj ze ST.
    u nas po deszczu znowu słoneczko. Błogosławionego dnia wszystkim !!!
  • Witam zdążyłam :smile: przed południem :wink:. Dzięki za wskazówkę o czytaniu z ST.
    Bożego dnia wszystkim!
  • Kochany Aniele Stróżu! Witam Cię w tym kolejnym dniu życia. Pomóż mi przeżyć go dobrze i owocnie. Prowadź mnie, ochraniaj i wspieraj we wszystkim, co będę wykonywał. Powstrzymuj od działań, które by miały zaszkodzić mnie lub drugim. Dodaj mi siłę i odwagę, bym nie uległ w pokusie. Dodaj odwagi i zapału do czynienia tego, co dobre i piękne dla mnie i innych. Podpowiadaj mi nowe rozwiązania, które ułatwią mi realizowanie moich zadań życiowych i pomogą lepiej zrealizować cel mego życia. Z ufnością oddaję się Twojemu prowadzeniu!
  • Czuwajcie więc, bo nie znacie dnia ani godziny.
  • Witam się i ja:)
  • witam porankowo!ja już po kawie i śniadaniu.
    życzę wszystkim pragnień zgodnych z wolą Bożą i opieki Matki Bożej na dziś!!!

    O Niepokalanie Poczęta Bogarodzico Dziewico, Pani naj­łaskawsza i Matko najmilsza. Oto ja, dziecko Twoje i sługa Twój, pragnę cały do Jezusa i do Ciebie na zawsze należeć. I dlatego ofiaruję Tobie oczy moje, uszy moje, język mój, myśl moją serce moje i całego siebie Tobie ofiaruję. Polecam Ci duszę i ciało moje i wszystkie sprawy moje. Ty mnie prowadź, Ty mnie wspieraj, Ty mnie ochraniaj od wszelkiego zła, a nade wszystko strzeż i broń w czystości mojej. Pobłogosław mi, o Córko Ojca Przedwiecznego i nie dozwól, abym myślą obraził dobrego Boga mojego. Pobłogosław mi, o Matko Syna przed­wiecznego i nie dozwól, abym mową obraził dobrego Boga mojego. Pobłogosław mi, Oblubienico Ducha świętego, i nie dozwól, abym uczynkiem lub zaniedbaniem obraził dobrego Boga mojego. Pobłogosław mi, o Matko moja, i spraw, abym Boga w Trójcy jedynego, tak dobrego i miłosiernego, całym sercem kochał i drugich do tej miłości pociągał. Amen.
  • Witajcie,
    wstałam bez ciśnienia, nawet koty i pies śpią...wczesnym rankiem na dworze już były, po śniadanku, bogatym w płatki orkiszowe i maliny, nabieram sil, co by ruszyć z zaprawą malin-20kg i pomidorów w tej samej ilości...
  • Trójjedyny Boże,
    Mój Stwórco i mój Zbawicielu,
    Do Ciebie należy ten dzień, moje życie jest w Twoich rękach.
    Święty miłosierny Boże,
    Mój Stwórco i mój Zbawicielu,
    Mój Sędzio i mój Wybawco,
    Ty znasz mnie i moje drogi, i wszystko, com uczynił.
    Ty bez względu na osobę nienawidzisz zła i karzesz je na tym i na
    tamtym świecie.
    Tym, którzy szczerze o to proszą, odpuszczasz grzechy,
    A dobro kochasz i nagradzasz je na tym świecie pocieszonym
    sumieniem, a w życiu wiecznym koroną sprawiedliwości.
    Przed Tobą myślę o moich najbliższych.
    O moich współwięźniach i o tych, którzy czynią w tym domu swą
    trudną powinność.
    Panie, zmiłuj się,
    I pozwól mi w tym czasie tak żyć, bym mógł odpowiedzieć za to przed
    Tobą i ludźmi.
    Panie, cokolwiek przyniesie ten dzień ? niech imię Twoje będzie
    błogosławione!
  • A morte perpetua, Domine libera nos.
    Peccatores, te rogamus, audi nos.

    (Od śmierci wiecznej wybaw nas, Panie.
    My, grzesznicy, Ciebie prosimy, wysłuchaj nas)
  • Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne
    serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem radosnego dawcę miłuje Bóg.
  • @Berenika że zrobię sobie poranną wycieczke do Ciebie. Nasi znajomi wspólni którzy wrócili z rekolekcji właśnie chcą moje dzieci zabrać do siebie. Więc jeśli masz dużo pracy to nie chciałabym cię dodatkowo obciążać. Pozdrawiam
  • Witajcie przy porannej kawie. Bridget, jestem pod wrażeniem! Gregorius, można prosić o więcej modlitw po łacinie? Dzieści lat temu, w szkole, łaciny nie cierpiałam, dzisiaj urzeka mnie swoim pięknem, szczególnie modlitwy w tym języku. I jeszcze jak są przetłumaczone!:bigsmile:
  • [cite] ania49:[/cite]Gregorius, można prosić o więcej modlitw po łacinie? Dzieści lat temu, w szkole, łaciny nie cierpiałam, dzisiaj urzeka mnie swoim pięknem, szczególnie modlitwy w tym języku. I jeszcze jak są przetłumaczone!:bigsmile:

    Thesaurus Precum Latinarum

    Teksty liturgiczne, modlitwy, pieśni - po łacinie i po polsku
  • [cite] Odrobinka Leśna:[/cite]@Berenika że zrobię sobie poranną wycieczke do Ciebie. Nasi znajomi wspólni którzy wrócili z rekolekcji właśnie chcą moje dzieci zabrać do siebie. Więc jeśli masz dużo pracy to nie chciałabym cię dodatkowo obciążać. Pozdrawiam

    Moje nastawiły się psychicznie, a ja nie ruszę z tym bałaganem i tak za daleko przy nieśpiącym dziecku, które już w ogóle spać nie chce.
    Znajomi z Niepołomic czy Golkowic?

    Będę za godzinę, i tak nie mam telefonów.
  • Ja też nie szkodzi. Z Golkowic:) dziękuję. Ja dopiero wstaję. I dzieci też. Tak że spokojnie. I dziękuję. Bardzo. Bo w sumie moja Karolcia też się nastawiła na was
  • Witam! Błogosławionego dnia:)
    Ale Wam fajnie, Berenika i Odrobinka , tak się spotykać :) Miłych , wspólnych chwil!
  • witam znad kawki.ja dziś nie mogłam spać, później pies nas obudził o 7, a później jeszcze do 9 pospałam- dziś mam plany działkowe i kulinarne, ale póki co cisza w domu, kawa,książka i ja.:eb:
  • Witam wszystkich:)
    Dobrego dnia życzę!!
  • Witam się i ja :)
    3 dni rządziłam u Rodziców, w tym w dwa przygotowałam i pomalowałam pokój :bigsmile:
    Dziś do tej pory czytałam i modliłam się, a teraz zabieram się za pomidory :smile:

    błogosławionego dnia :smile:
  • Witaj basja :)
    Wczoraj myślałam o Tobie...Wiesz, Joel zagubił nam się na Dworcu Centralnym i 4 godziny go szukaliśmy!!! 4 godziny jak horror.... Nie pomyślałam, by do Ciebie zadzwonić... Wiele osób się modliło. Policjant z wrażenia nas odwiózł bez świateł :D
  • Hej Jagódka - trzeba było!
    Chwała Panu, że się znalazł. A Joel mocno wystraszony czy jak przygodę potraktował?
    takie wydarzenie do kroniki rodzinnej winnaś wpisać :cool::bigsmile:

    Dla Klarci jutro lub w piątek prezencik wyślę :bigsmile:
  • Oj, pomódl się o Klarcię jutro...Ma imieniny :)
    Joel przerażony. Wyszli na Dworzec po ciocię i Mąż stracił go z oczu na sekundę. Błąkali się...Joel nie wiedzieć czemu zaczął go szukać w Złotych Tarasach :D Potem wrócił na dworzec.... Cudem się odnalazł :) A ja gdy go odnaleźli płakałam przez godzinę, nerwy puściły. Dopiero potem mogłam się modlić i podziękować Bogu za odnalezienie, za to że nic się mu nie stało... Nie wiem jak to jest ale Joel przyciąga różnych panów , którzy dziwnie na niego patrzą :( No wiesz....
  • Jagna, wiem i nie wiem, co przezylas. Nam sie Mlody kiedys na lotnisku zgubil. I od razu stracha mialam, ze ktos go do Afryki, albo innej Azji przemyci. Poszukiwania trwaly ze 20 Minut chyba tylko, ale i tak juz mocno spanikowana bylam..... Nie wyobrazam sobie 4 godzin, to musialo byc straszne .......:sad:
  • Jagna... powiem tylko: Bogu Wszechmogącemu dzięki!
    Ile lat ma Joel?
    Nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić, co przeszłaś.
    :cry:
  • Jagna :iq:
    Nie wyobrażam sobie przez co przeszłaś...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.