Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

14849515354116

Komentarz

  • Ciężko to przeżyć fakt. Dobrze że się znalazł. Pamiętam jak mi się tak Karolka zapodziała na deptaku pełnym ludzi w samym środku sezonu turystycznego. Miała jakieś 2 lata wtedy. Po prostu odwróciłam się po wózek i już jej nie było. Znalazłam ją w księgarni o jakieś 300 metrów dalej. Poszła poczytać książeczki...
    :iq:
  • No więc...Joel raz zagubił się / momentalnie...A jestem jak mówią matka kwoka , która dzieci bardzo pilnuje/ na plaży w Karwi. Miał 2 lata. Znaleźliśmy go po pół godzinie. Siedział na kocu z młodymi / 16-17 letnimi / ludźmi i jadł z nimi arbuza :D Teraz się uśmiecham - wówczas się bałam jak licho.
    A co do ostatniego zagubienia....Joel jest już duży. Ma prawie 12 lat. Miał zawołać ciocię i na minute Mąż stracił go z oczu. Nie przejął się. Ale po pól godzinie zaczął szukać gorączkowo...Telefon Joela nie odpowiadał. Nie wiedzieliśmy, że akurat mu się rozładował. Ja byłam w domu licząc,że może przyjedzie/ na gapę / . Po dwóch godzinach szukania było już bardzo nerwowo. Zwłaszcza ,że już kilkakrotnie gdy byliśmy na dworcu był zaczepiany, gdy tylko się oddaliliśmy. Jak magnes działa na pewien typ panów :( Tydzień temu, gdy kupował chusteczki do nosa dla babci w zwykłym ruchu tez podszedł do niego taki pan.... Zapytał o to czy Joel by nie chciał, aby mu zdjęcia zrobić. Gdy pani w kiosku zapytała co pan chce ten natychmiast wsiadł do auta i odjechał . Baliśmy się więc takiego typu spotkań na dworcu...Mało się o tym mówi, a dzieci jednak giną...
    Najgorsze, że Joel poszedł do Złotych tarasów. To dlatego, że słyszał, iż Mąż chce tam zabrać ciocię na kawę. W tym czasie już służba porządkowa szukała Joela na Dworcu.
    Bogu dzięki - znaleźli się.
    Jest duży ale tak się denerwowałam!!! On ma takie czyste serce. Trzeba go znać ... Jest nieco naiwny , zbyt ufny....
    Wczoraj wieczorem Mąż z nim długo, długo rozmawiał....
    Ale chaotycznie napisałam to wszystko...Ale to emocje. Przepraszam!
  • ja znam nieprawość moją i grzech jest zawsze przeciwko mnie
  • Boże Ojcze najlepszy, dziękuję Ci za noc minioną. Uwielbiam Cię, Stwórco mój i Boże. Oddaję Ci, Panie ciało i duszę moją, aby służyły Twojej chwale. Myśli, słowa i czyny dnia dzisiejszego ofiaruję w intencji Kościoła i Ojca świętego



    Witam !!
    U nas pochmurnie jakoś.
  • Wstaję. Robię śniadanko dzieciom i sobie. Potem dzieci znowu wyprawiam do kogoś, bo tutaj naprawdę nie mam warunków. Ale powoli zmierza do szczęśliwego zakończenia. Zmęczenie chroniczne mam wręcz i czasem ogarnia mnie niewiara, że sobie z tym poradzę. Ale wiem że sobie poradzę. Dzięki że jesteście. To jest baaardzo dużo. Miłęgo dnia
  • Miłego, owocnego dnia Odrobinko.
    U nas zimno i pada deszcz i nic się nie chce robić!
  • Witajcie, ja coś dzisiaj źle spałam, a może to to, że pierwszy raz mamy wi-fi?:bigsmile:

    Dzisiaj czeka nas daleka i długa podróż, ale odkąd wiemy jak dokładnie działa nasz samochód, to powinniśmy dać radę:)))

    Odrobinko - czytając o twoich zmaganiach, mam przed oczami inną dziewczynę, też wielodzietną, tez była w czwartej ciąży jak mąż wyjechał, potem rozłąka, a potem zaczynanie wszystkiego w dalekim kraju - znacznie bardziej egzotycznym niż CH, niedawno ich odwiedziliśmy, wspaniała historia o bardzo dzielnych, mądrych ludziach, patrząc na nich myślałam tez o Was. Czytając ciebie jestem pewna, że dacie radę, oczywiście z Bożą pomocą:bigsmile:
  • niech będzie pochwalony Pan Jezus.
    U nas ciemno i mokre chodniki. Ja już po kawce i śniadanku. Dziś w planach praca w kuchni i na działce,jeśli pogoda pozwoli.
  • Ja, Klara, służebnica Chrystusa, roślinka świętego Ojca naszego Franciszka, siostra i matka wasza oraz innych sióstr ubogich, chociaż niegodna, proszę Pana naszego Jezusa Chrystusa przez Jego miłosierdzie i przez wstawiennictwo Jego Najświętszej Rodzicielki Maryi, św. Michała Archanioła, wszystkich Świętych, aby sam Ojciec niebieski dał wam i potwierdził to najświętsze błogosławieństwo w niebie i na ziemi; na ziemi, pomnażając was w łasce i swoich cnotach wśród swych sług i służebnic w swoim Kościele wojującym, w niebie, wywyższając was i uwielbiając wśród swych świętych w swoim Kościele tryumfującym.

    * Źródło: Błogosławieństwa św. Klary, 6â??10.
  • Przypuść, Panie, w uszy swoje
    Słowa i wołanie moje;
    Wysłuchaj mój głos płaczliwy,
    Królu i Boże prawdziwy!

    Ledwie z głębokiego morza
    Ukaże się rana zorza,
    A ja już wołam do Ciebie
    Smutne oczy mając w niebie:

    Tyś Bóg świętobliwy prawie;
    Nie kochasz się w żadnej sprawie,
    Gdzie by się złość przymieszała,
    A cnota mały plac miała.

    Za: "Psałterz Dawidów" Jana Kochanowskiego
  • Szczęść Boże wszystkim.
    Pędzę za chwilę do laboratorium,na pobranie krwi.
    Piękna dziś pogoda,jak na razie,słoneczko świeci.
    Przez problemy mojej mamy,spać nie mogę,jeść nie mogę..ale w poranki takie ja ten,jakoś lżej na sercu i łatwiej o wiarę,że wszystko będzie dobrze.

    Jezu ufam Tobie.
  • Po dniach szarugi, dziś słońce przebija się przez chmury.
    Nastroje poranne wróżą dobry czas dnia.
    Zatem każdemu takiego życzę! :bigsmile:
    I jest PIĄTEK, a po nim 3 dni wolnego!:jumping:
  • Witam i ja. Jak mi dziwnie bez dzieci...
    dobrze że mam robotę, bo bym się zanudziła na amen:bigsmile:
  • Ja też się witam, w przerwach wlączam komórkę, żeby trochę poczytać. Dom pełen wnucząt, wesoło jest, nie powiem ale i mnóstwo roboty.
  • ja już mam prawie zupkę na obiad gotową- jest dobrze:smile:pozdrawiam!
  • Witajcie!
    Ja cały czas nie wyrabiam...Tyle spraw.
    Ale dziś wieczorem dołaczam z najmłodszym do warszawskiej pielgrzymki na Jasna Górę. W sumie tylko dwa dni pozostało. Od początku niestety sie nie udało...Ale i tak sie cieszę!
  • Nadal przenoszę szafy, bety, klamoty, mam horrendalny bałagan i sfrustrowana jestem, ale odsłuchałam dziś kazania ks. Pawlukiewicza, w którym o takim niezadowoleniu z życia było i przypomniałam sobie, że przecież hojnie zostałam obdarowana.
  • Dzień Dobry :smile:
    Wierzę, że dziś będzie dobry dzień, ponieważ Bóg go uczynił. {Psalm 118:24}
    Musze podliczyć pieniążki , które nam zostały/ zostało coś ???/ z lipcowych oszczędności i zrobić rozeznanie ile trzeba mi na zeszyty dla wszystkich dzieci.
    I jeszcze troszkę poprasować. Jak ja tego nie cierpię.
    Wieczorkiem może Mąż będzie miał ochotę na spacer do parku? Poszłabym z chęcią z Nim i z dziećmi.
  • Witam serdecznie w Dniu Pańskim.
    Z samego rana wysłałam męża na łąkę w poszukiwaniu kobylaka (szczaw koński), ziółka przeciw biegunce. Franka coś męczy od wczoraj... mam nadzieję, że po tym mu minie.

    Zasiadłam z filiżanką kawy przed kompem i wirtualnie uśmiecham się do Bridget :bigsmile:
    To Ona poczęstowała mnie tą kawusią.
    Dziękuję Ci Kochana!:kissing:
  • Ja też witam. W Dniu Pańskim znad stosów kartonów i worków. Mam nadzieję że Pan mi wybaczy brak odpoczynku w swoim dniu, bo nie mam wyboru. Muszę dokończyć dzieła:)
  • Witam Celinko:ff:z kawusia niedzielna:bigsmile:
    Odrobinko-witaj
    Dzis świeto Maksymiliana -Bożej niedzieli.
  • Bridget
    wyglada bardziej, jakbys Guinessa pila :wink:
  • Hmm, dopiero teraz zerknęłam w kalendarz...
    Wszystkiego dobrego z okazji Imienin dla Maksymilianka od Bridget:flowers: :rainbow:
  • Yyy, dzień dobry. Dotarliśmy do domu i Pan nam musi wybaczyć włączoną pralkę, bo jutro też święto, a do pojutrza zgnije :cool:

    Wszystkiego dobrego dla Maksia!
  • Dziękuję za pamięc,choć Maksymilian 12pazdziernika ma imieninki(razem z urodzinkami)ale i tak miło mi,dziękuje.
  • Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli, wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku; Któż jak Bóg? Przez Chrystusa Pana naszego. Amen386.gif


    To modlitwa ranna bl.Jana PawłaII
  • Wszelki Duch Pana Boga chwali!
  • Witam wszystkim. coś zimno dzisiaj,brrr. u was też?:ac:
  • u nas 'cicho i spokojnie, dawno po wojnie' :wink:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.