Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

14445474950116

Komentarz

  • U nas piękne słonce slonko.gif
    Słoneczko ma bardzo piękne zwyczaje bo mówi DZIEN DOBRY gdy rano wstaje.Witam Bereniko,i wszystkich.
    Ps.Aniu 49-jak Ci się u nas podoba?
    Slub był w śwTrójcy?(są tam od niedawna relikwie JP2)
  • Witam z rana:)
    U nas słońca nie ma,ale jest okropnie gorąco,wilgoć straszna,pranie nie schnie!!
    A ja zaczynam wić gniazdko:wink:

    Błogosławionego dnia!
  • Panie Boże, dziękuję za kolejny dzień mojego życia.

    Witajcie :bigsmile: Pogoda znowu minorowa.

    Zdążyłam już od rana zepsuć drukarkę. Znaczy sama się zepsuła Wysoki Sądzie :bigsmile:

    To z resztą było do przewidzenia, drukowałam od rana brewiarzyki na rekolekcje. Po 5 sztukach - kaput. Zawsze jak drukuję jakieś swięte rzeczy, to są problemy. Masońska drukarka - jak nic :wink:

    Dużo sił wszystkim dzisiaj życzę.

    Właśnie Aniu, jak tam ślub? Opowiedz, zdjęcia jakieś pokaż.
  • u nas słońce nas z rana powitało, a teraz jakieś chmurki się na horyzoncie pojawiają i oby się na tym skończyło :smile:

    dziś popołudniem mamy dzień odgruzowywania naszego mieszkania i doprowadzania go do stanu pełnej używalności :wink:

    błogosławionego i radosnego dnia życzę! :fi:
  • Emilio przypomniałaś mi wczorajszą sytuację jak Ksiądz święcił pojazdy i dla żartu powiedział, że te samochody które nie odpalą po pokropieniu wodą święconą znaczy się że kradzione były :bigsmile: i jeden nie odpalił, bardzo to śmieszne było :el:
  • Wszelki Duch Pana Boga chwali.
  • A u nas przez okno zagląda słoneczko. Wszelkiej pomyślności wszystkim Ankom :cool:.
    Od rana mam erupcję niezadowolenia i poczucia niewyrabiania się i że wszystko mnie przerasta :tongue:. A gdybym miała gromadkę dzieci? To bym nie miała czasu o tym myśleć :wink:
  • Wyleję ten stan przed Panem Bogiem i ufam, że On mi pokaże, co dalej... jak z takim wewnętrznym poczuciem żyć :neutral:
  • [cite] basja:[/cite] i jeden nie odpalił, bardzo to śmieszne było :el:
    Podejrzewam, że jedyny, który się nie śmiał to kierowca.:wink:
  • [cite] Cart&Pud:[/cite]
    [cite] basja:[/cite] i jeden nie odpalił, bardzo to śmieszne było :el:
    Podejrzewam, że jedyny, który się nie śmiał to kierowca.:wink:

    ale ilu było chętnych do pomocy :smile:
  • Wciąż wypatruję obrazów na niebie ,
    by w wyobrażni swej ujrzeć tam Ciebie .
    Lecz choć nie widzę Twego obrazu , wiem , że
    istniejesz , nie zwątpię ni razu .
    Chciałabym Ci tyle Panie przekazać , ale
    nie umiem skruchy okazać .
    Idąc za głosem Twej Boskiej przestrogi ,
    pragnę i szukam właściwej drogi
    lecz jeśli kiedyś na drodze ustanę
    to mi błogosław mój Boże i Panie .
    Bożego dnia

    Aniu49 masz priv:bigsmile:
  • A u nas 2gi dzien piękno -pięknosłoneczny.Naaaaaareszcie pranie wysuszyc można:jumping:
  • U nas (tzn nad morzem) słońce, częśc towarzystwa jeszcze śpi, najmłodszego przekazałam mamie, co by chwilę odespać (mieliśmy słabą noc), a zamiast tego siedzę na forum.:bigsmile:
  • :tooth:
  • na Ziemi Lubuskiej zachmurzyło się i słońce chyba jeszcze nie wstało :wink:

    my wczoraj częściowo przeprowadzaliśmy moją siostrę, częściowo bo wszystkich szokuje ilość zgromadzonych przez nią rzeczy, ale w sumie to jej prawie historia życia :smile:
    Będąc wczoraj u niej na wsi, tak mi się za nią zatęskniło, że chętnie bym się tam przeniosła :cool:

    błogosławionego dnia! :smile:
  • Słowa Twoje, Panie, są duchem i życiem. Ty masz słowa życia wiecznego.
  • Witam wszystkich!
    U nas pada..pada i pada,albo nie pada,ale jest tak wilgotno i duszno,że pranie nie schnie,ciężko oddychać!
    Życzę wszystkim błogosławionego dnia!
  • ehm ten lipcopad...
  • U nas padało aż do 15 mniej więcej. Teraz za to wiatr kłębi gałeżie drzew i bujne liście. Jutro mam sporo krążyć komunikacją miejską, więc się zastanawiam, jak się przyodziać, bo doprawdy nie wiadomo :shocked:. Chwilami duszno i ciepło, to znów zawieje i chłodno, wilgotno :tongue:
  • Wszelki Duch Pana Boga chwali!
  • http://www.youtube.com/watch?v=i_yBa9DH7xQ&feature=player_embedded
  • Witajcie :smile:

    Czy nie uważacie, że ostatni dzień przed urlopem jest cudowny? Człowiek pada na twarz, ma przed sobą wizję miliona spraw do załatwienia, ale żyje nadzieją, jak to on nie odpocznie i jak to on się nie wyśpi :smile:

    Tylko przetrwać dzisiejszy dzień. A jutro kierunek: Tarnów i na rekolekcjeeee :swingin:
  • Emilio taka perspektywa jest cudna i niezwykle napawa optymizmem :bigsmile:
    owocnych rekolekcji zatem :smile:
  • a w ogóle to dzień dobry :smile:

    Wczoraj udało mi się wreszcie posprzątać mieszkanie, tak jak zamierzałam od dwóch dni, ale cały czas 'ważniejsze' sprawy się pojawiały.
    Jakie ciasto można upiec na chrzciny? Nie mam zupełnie koncepcji, a obiecałam siostrzenicy, że upiekę :ik:

    Bożego dnia! :smile:
  • U nas zaczela sie wojna domowa (typowy klimat przedrekolekcyjny). Oby przeżyć i dojechać na czas spakowanym....
  • Nika8 to tu nas chyba ciągle jest czas przedrekolekcyjny:wink:
  • Boze, powstrzymaj mnie przed żądzą zemsty.......

    .... no i żeby auto zdążyli naprawic.....
  • obudził mnie brak deszczu.... Nawet słonko się przebija... Wstaję bo przecież ile można spać?
  • Fascynujące, jak wentylator komputera w pracy doskonale suszy przemoczone buty i skarpetki.
  • Nika - nam też wczoraj auto padło. Jakiś bęben się zepsuł :bigsmile:

    Czyli jak widać: standard przed rekolekcjami (ten szatan to naprawdę jest schematyczny). Też mam nadzieję, że naprawią do dzisiaj... Nie przejmuj się, na pewno wszystko się uda. "Zdrowaśka" i do przodu :smile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.