Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

17273757778116

Komentarz

  • Oj nie fochaj się - pewnie biedny nawet nie wie o co chodzi :bigsmile:

    a wy już po śniadanku?
  • Nie,ja kawę siorbię,na śniadanie nie mam pomysłu.
  • witajcie ! :bigsmile:
    Wychodze zaraz do lekarki, moze wybara juz dzis kto tam we mnie siedzi :cool:
  • [cite] manna:[/cite]@Maciejko, to Ty już na półmetku jesteś?

    niestety nie, dopiero 17 tydzien. No i prawie nic nie bylo widac, ale lekarka cos o dziewczynce mowila :confused:
  • I czemu taka minaaaaaaaaaaaaaaaa? Dziewczynki są suuuuuuuuuuuper!!!
  • Witam wszystkich:bigsmile:
    U nas 6st mroziku:bigsmile::fu:
  • Hu, hu, ha nasza zima zła! U nas też siwy mróz na trawie.
    I ja witam się ze wszystkimi, bardzo leniwie w tym dłuższym weekendzie :bigsmile:
  • Ha, a cztery lata temu sypał śnieg!
    Takie wielkie białe, gęste płaty śniegu, które widziałam przez okno sali porodowej, gdzie urodził się mój Franciszek :bigsmile:
    Mój Dobry Boże, to już cztery lata jak jest z nami nasz synek...
    Dziękuję Ci za to!:whorship::whorship:
  • Wszystkiego najlepszego Franciszkowi!
  • I ja dołączam się do życzeń - wszystkiego najlepszego!!!
    A ja siedzę właśnie z yerbą - może ona postawi mnie na nogi, bo mnóstwo rzeczy dzisiaj do zrobienia, a ja ostatnio chodzę jak niedorobiona :sad:
  • u mnie termometr wskazuje 8 stopni - ale jest na słońcu.
    Piję kawę i lecimy na spacer z małą.
    Dziś ją bolał brzuszek i od 5 spałą tylko na moim brzuchu. Jak ją odkładałam, zaczynała płakać.

    Bożego dnia wszystkim.

    ps. mój mąż dzielnie zmienia pieluchy w nocy, sam zaproponował taki podział :bigsmile:
  • dobrego dnia
    lecę na służbowe coś tam, pod koniec okraszone występem chóru seniora :cu:
    córka zostaje z mężem, może się nie pozabijają
  • Witam i ja. Dość brutalnymi metodami wyciągnęłam męża z łóżka, zaraz jedziemy popracować na działce, zrobić zakupy na obiad itp.

    Pogoda zimna i ciemna, ale cóż- to się nie zmieni do jakiegoś marca:wink:
  • Koleżanko - z Twojego wpisu myślałam, że mieszkasz co najmniej w Laponi :wink:
    a to Polska płn-wschodnia :tongue:
  • kawa_orientalna.jpg

    Dzień dobry. Dziś wstałam o 8.30-wcześnie jak na mnie i stwierdziłam-koniec z leniuchowaniem. W domu dalej dół, ale zaczęłam Pompę od rana odmawiać, żeby znowu nie mieć ,móstwa zaległości.
  • Hej!

    Moja mała dziś przespała od północy do 6.45 z jednym karmieniem o 3.
    męża wyprawiłam do pracy i zrobiłam mu kanapeczki.
    Czekam dziś na miłą wizytę i próbuję wyjść na spacer z wózkiem i psem.
    Zobaczymy jak mi pójdzie.

    Bożego dnia wszystkim!!!
  • Witam i ja, z lakkim niedomogiem :confused:
    Napisalam maila do szefa, ze sie przeziebilam, ale tak naprawde to nie wiem co mi jest. Glowa mnie straswznie boli, troche kataru...., chyba wracam zaraz do lozka.
    Dobrego dnia Wam zycze!
  • Witam!
    Agnieszka ja mam taki garnuszek podobny ale do smalcu!!i tak się przyglądam przyglądam toć to kawa a nie smalec.Spojrzałam w jakim wątku jestem bo myślałam że w kulinarnym :bm:
    Haku-masz superdziecko:bs:
  • A ja się obudziłam z bólem głowy-znowu- bo mamy popsutą regulację na kaloryferze i jest za gorąco w nocy:confused:
  • No i w końcu synek pojechał na wycieczkę, o której pisałam miesiąc temu:bigsmile:
    Jak go wysłałam o miesiąc prędzej.
  • aaaaaaaaaaaaaaa, pamiętam:clap:
  • Naprawdę znów trzeba iść do pracy?
  • Odliczam do Bożego Narodzenia, jak moje dzieci do Mikołaja.
  • Witam się i ja, zwyczajowo przy porannej kawie. W tym tygodniu mam wolne tylko we wtorek i w czwatek, w pozostałe dni pilnuję wnuczek. To też tak jakby praca, tylko charytatywna ale odpowiedzialna. Przynajmniej mam zajęcie, bo jakoś ostatnio łapię przedświątecznego doła.
  • dzień dobry
    u mnie popsuł sie telewizor, nie bedzie śnidaniowej telewizji... paradoksalnie:bigsmile: słucham radia...
  • Hej hej ! Byłam już na zakupach, teraz piję kawkę i zajadam pyszną bułę:bigsmile:
  • Witam i ja. Znowu w domu siedze, bo jakies chorobsko mnie bierze. Boje sie, ze to zatoki. Za chwile ide do lekarza, zobaczymy co on powie.
  • Witam poniedziałkowo!

    Zdrowia chorym!
    Radości smutnym !
    Zadowolonym i szczęśliwym przymnożenia radości!
    Wszystkim - Szczęść Boże!

    Piję kawę i dzwonię do szkół w całej Polsce z taką ofertą....Zobaczymy, jak wyjdzie... Proszę o modlitwę. Może udałoby nam się podreperować domowy budżet ...
  • Ja tez wrocilam od lekarza :confused: To nie zatoki, tylko (jesli dobrze rozszyfrowalam) nerw trojdzielny. Lekarz od razu wyslal mnie do neurologa, po poludniu mam termin, zobaczymy co on powie.
    Kurcze, no... chcialam troche w domu pobyc, ale od razu takie cos ???
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.