Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

17374767879116

Komentarz

  • images?q=tbn:ANd9GcSNW1stsrC6znMHneup0SkhkrYk7WIuDFZ0XzqgK7W4hXU434D2

    Dzień dobry. Ależ u nas smętnie....Nie wiem czy to co mam za oknem to mgła, czy dym z domków obok, gdzie ludzie palą czym popadnie:confused:
  • U nas dziś wyjątkowo jasno i pięknie za oknem, zatem zapraszam do nas :wink:

    Maciejka - jak się czujesz?

    dobrego, błogosławionego dnia :fi:
  • ja dziś planuję zakupy świąteczne - na allegro :wink:
    po raz pierwszy unikniemy biegania po sklepach w ostatnim tygodniu przed świętami.

    Poza tym Felka zaraziła mnie katarem :sad:
  • Dzieki za pamiec, basja :bigsmile:
    Juz mi lepiej, glowa nie peka, katar przechodzi, zaraz biore sie za ozdoby choinkowe.
  • Dzień dobry
    Pogoda za oknem z lekka przygnębiająca , gdzie słońce ?! :wink:
    Popijam kawkę, jeśli ktoś jeszcze przed to proszę :
    http://www.fede-poland.com/userfiles/Kawa-używka.jpg

    Moje bombki nitkowe schną , mam nadzieję, że zachowają swój kształt po przekłuciu balonów :wink:
    Miłego dnia Wszystkim !!!!
  • Witam. Wysłałam dzieci do szkoły, zrobiłam zakupy w naszym sklepie objazdowym i ......chyc do wyrka. Jestem taka ospała, ciężko mi wstać. Wypiłam kawę i zasnęłam. Taka pogoda, albo takiego lenia mam.
  • Nie wiedziałam, gdzie mogę się ucieszyć - wybrałam zatem wątek poranny, bo i przecież jest poranek :wink:
    Jeśli ja mogę pisać te słowa, a Wy je mozecie czytać, to chyba znaczy, że już nie jestem "wstążkowcem" :cheer::cheer::cheer:
    Hurrra!
  • Chabrówka - gratuluje serdecznie :bigsmile:

    dobrego dnia dla Wszystkich :smile:
  • Witam-chabrówka, ja już wcześniej zauważyłam, że Cię odwstążkowali:tongue:
    Dobrego dnia wszystkim.
  • Czesc chabrowka! Sorry za rozroby w Twoim watku :wink:
    Ja ciesze sie dalej chorobowym i wykorzystuje na maxa: dzis czytalam juz ksiazke (Kenn Follet "Upadek tytanow" - chyba taki tytul polski?) z kawa w lozku, nastawilam pralke, zmywarke, wlasnie praza sie jablka na szarlotke, zaraz wracam do ozdob swiatecznych. Wczorajsze wyszly mi naprawde sliczniutkie :cool:
  • Dzień Dobry :)

    dużo zdrówka życzę
    eh nie było mnie 3 dni na forum a tu już tyle zaległości - kiedy ty to wszystko piszecie?

    ale witam się z uśmiecham bo wreszcie się wyspałam, tylko gazu mi brakło i nie będzie herbatki na śniadanko eh - trzeba dzwonić do gazmastera:tongue:
  • Kuruje sie, kuruje :wink: Dla mnie to naprawde odpoczynek jest, jak moge stworzyc cos zupelnie realnego niz godziny przed komputerem. No to do zobaczenia! :bigsmile:
  • Maciejka, a pokaż w wątku o ozdobach te swoje wyroby, co? Szukam inspiracji oraz wykrojow :cool:
  • OK, jak maz z pracy wroci, bo mamy tak skomplikowany system przegrywania zdjec, ze nie ogarniam :wink: A inspiracji troche stad powyciaggalam:
    http://pinterest.com/corydalis/felt/
  • hej hej
    Chabrówko - serdeczne gratulacje, zasłużyłaś na odwstążkowanie :bigsmile:

    Ja z kawą Inką i rogalikami swojej roboty (mało słodkie wyszły)
    Dziecko dalej ma katar :neutral: ja już mam dosyć tego sapania, prychania, świszczenia i w ogóle
    Wczoraj kupiłam prezenty na allegro dla rodziny a teraz trzeba to wszystko popłacić, a ja tak nie lubię robić przelewów
    :confused:

    Dobrego dnia wszystkim!
    @Aniu49 - sklep objazdowy to taki ciężarówka z produktami?
    @Maciejka - jesteś chora, to wstyd mieć taki dobry nastrój!!! :tongue:
  • He, he, to moja pierwsza choroba, za ktora ktos mi placi :di:
  • Dzień dobry
    Już prawie południe, więc coś lekkiego
    http://sunshinegreen.blog.com/files/2011/10/Cappuccino-Coffee-.jpg

    Miłego dnia wszystkim !!!
  • I ja witam porannie!
    Strasznie zalatana ostatnio jestem...A dziś mam chwilkę luzu...
  • wooooooooooooooooow, ale cudko. Ja się jakoś dziś nie mogę ogarnąć. Znowu mnie jakaś infekcja łapie:confused: Dobrze, że muszę wyjść do pracy,to przynajmniej się przeczeszę:wink:
  • Witam niby południe ale ja zdecydowanie kolejną kawkę sączę coby na nogi wstać. Od rana krwi mi upuścili to pewnie dlatego. W poniedziałek wyniki, mam nazieję że poprawa wcześniej.:bigsmile:
  • Witam wszystkich na dzień dobry proponuję prosty gest KLIKNIĘCIE tu www.pajacyk.pl ładnie się do was uśmiechnie:bigsmile:
  • Nie chce się otwierać to nie :bigsmile:
  • Witam!

    To normalne, że szaliki duszą. Mnie też.:smile:
  • Mój siedmiolatek też nie lubi szalików, kupiłam mu czapkę- kominiarkę, ale stwierdził, że jest jeszcze za gorąco żeby ją nosić.
    Ja dzisiaj na poleżenie nie mam szans, bo mam wnusie w domu. Właśnie zajęły się moją głową i ćwiczą układanie fryzur. Mam już chyba z 10 spinek wpiętych we wlosy.
    @ Haku, sklep obwozny, to raczej taki mały dostawczak. Wozi niemal wszystko, jak to się mówi, mydło i powidło. Jest o tyle dobrze, że zatrzymuje się pod moim domem, coś jakby prywatny dostawca. Normalnego sklepu u nas nie ma, za mała wiocha. Z każdego domu ktoś pracuje w pobliskim miasteczku i generalnie większe zakupy robi się w marketach.
    Zapomniałam się przywitać! Witam więc i życzę miłego dnia.
  • Witam!
    Rodzinka już wyprawiona,wreszcie mogę chwilę posiedzieć:wink:Kawa paruje,ja nadal głucha jestem jak pień!
    Od soboty mam zatkane uszy,gorączki już nie mama,ale te zatkane uszy ..
    :ce:

    Moja córka tez nie znosi szalików,zakupiłam jej taki szalik -komin i jest ok:)
    Już nie próbuje jej dusić :bs:
    Życzę wszystkim spokojnego dnia.
  • Witam i ja,
    trochę spokoju mam dziś bo dwójka starszych na jedną noc do babci pojechała wczoraj, a ja mam nadzieję, dzisiaj trochę ogarnąć mieszkanie (mam straszne zaległości, ostatnio wieczorem około 20 padam i film mi się urywa. ciążowa senność jest okropna. a ja w planach tyle ozdób świątecznych mam do zrobienia wieczorami :cry: )Chociaż z jedną Hanią to może okazać się trudniejsze niż jak są wszyscy, bo jak ich nie ma to Hania nie może się ode mnie odkleić.

    Właśnie zajęły się moją głową i ćwiczą układanie fryzur. Mam już chyba z 10 spinek wpiętych we wlosy.
    Nie zapomnę jak moi bawili się kiedyś we fryzjera i przypięli mi do włosów wszystkie spinacze do bielizny jakie były w domu. I wtedy ktoś zapukał do drzwi. Mina listonosza bezcenna:bigsmile:
  • [quote][cite] AB:[/cite]no... ale nie może chodzić z gołą szyjką...
    w ubiegłym roku dał się jeszcze przekonac do czapki-kominiarki... w tym roku ona tez dusi...[/quote]

    AB, ja daje mlodemu cos w stylu golfa na szyje (polar z kawalkiem szmaty). Mozna kupic, albo samemu uszyc. Mlody (tez nadwrazliwy :wink:) toleruje.

    http://www.jako-o.de/shop/Kleidung-Mode-fuer-Maedchen-Accessoires-Multifunktions-Tuch-Fleece/group/27249/product/264321/Produktdetail.productdetail.0.html

    Jak byl mniejszy kupilam mu tez takie cos w H&M i pasuje mu do dzis:

    http://www.hm.com/de/product/91895?article=91895-A
  • Wiesz co, te polarowe kominy sa dosyc luzne, ale dlugie, wiec latwo sie je ubiera, ale okrywaja cala szyje.
  • Witam się i ja. U nas kolejny senny dzień, bez słońca.
  • u nas też pogoda paskudna. Mam małe okna i w mieszkaniu jest ciemno :confused:
    nie lubię takiej jesieni :cry:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.