Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

17172747677116

Komentarz

  • to tak jak ja :)
    Kilka poprawek i myk na forum ;)
  • to ja mam odwrotnie - w przerwach udaję, że pracuję....
  • Dzień dobry. U nas kolejny mglisty dzień, jakbym miała kominek, to na pewno bym rozpaliła...
  • pracę nadrabiam, dziecię mi śpi na kolanach i zaraz (jak uda się odłożyć) idę walczyć z rzeczywistością wg listy :ia:
  • Haku długa ta lista?:smile:
  • na razie 14 podpunktów :wink:
  • i jak idzie realizacja?

    Bo ja tez dziś mam swoją i ciągle ją uzupełniam, bo chcę się ze wszystkim wyrobić przed piątkiem. W piątek jedziemy z mężem na rekolekcje :bigsmile:
  • AB +++

    Haku! Jakie ładne jesteście:smile:
  • Pozdrawiam porannie z kawą.Jestem zła na siebie, bo znowu mi nie wyszło zaplanowane poranne wstanie:confused: chyba ze sto razy wcisnęłam "drzemkę":confused:
  • agnieszko
    troche wyrozumialosci dla siebie przy takiej pogodzie trzeba miec :bigsmile:
    Ja dzis w ogole wylaczylam przez przypadek budzik, dobrze, ze maz mial nastawiony o 40 minut pozniej.
  • Maciejko, obawiam się, że to lenistwo. Ja jednk muszę mieć jakiś bat zobowiązania nad sobą, chyba się zacznę z ludźmi na poranne kawy umawiać:smile:
  • :bigsmile:
    dobry pomysl, albo na saune, och chyba pojde w weekend... uwielbiam te zapachy.
  • kuria domowa-szkoda, że tylko forumowa kawa, ale może być:surprised: o której zasiadamy?
  • ja też dziś wstałam mega niewyspana... o 10.26
    Felka spała mi na brzuszku.
    Zaciągnięte rolety, to mi się wydawało, że jest koło 6 rano :neutral: jakaś nie miła aura dzisiaj - pogoda zwiędła.

    A mam na ulicy takie piękne kasztanowce. W świetle ich opadnięte liście wyglądają jak wysypane złoto.
    a jak jest ponuro - po prostu jak zwiędłe liście,
  • Ja zaraz robię zryw i pójdę do kościoła na adorację, żeby choć trochę poranka dobrze spędzić.
  • witam się i niedługo spadam do pracy
    ostatnio nie znoszę swojej pracy, przypomina takie użeranie się ze wszystkim wokół; znowu codziennie brzuch mnie boli zanim tam pojadę
    no i nie mam czasu przez to na naprawdę pożyteczne rzeczy
  • Kuria, może 8?:shamed:
  • postaram się..............:shamed:
  • zdążyłam przed 12 :bigsmile: dzień dobry!

    jeśli można to ja jutro tez się dołączę, tylko Kurio czy jutro Twój mąż idzie do pracy? :wink:

    wczoraj upiekłam muffinki z Irenowego przepisu i wyszły pyyszne, mogę częstować

    :bigsmile:
  • Dziewczyny jak przesyłacie sobie paczki czy przesyłki w kopertach ( ubrania itp ) to wysyłacie normalnie czy poleconym ?
  • podbijam

    bo już mnie poganiają do wyjścia !!!
  • O Hipolicie wysłałam prwie 3 tyg temu w takiej kopercie bąbelkowej do koleżanki forumowej jako list zwykły i jakiś czas temu pisała, że nie doszło :sad:. Może trzeba poleconym? Nie wiem...
    Acha, poranek przeminął juą. Miała dziś trudną noc (pisałam w wątasie "mam dość"). Uczuliły mnie chyba leki. Jak w końcu usnęliśmy o 2 ej, to do rana śniła mi się koszmary, ale i też jedna od 3 lat nieżyjąca ciocia.

    Śniło mi się, że mój pies (też już od dawna nieżyjacy) dostawał paraliżu...
    Bogu dzięki, że małż jest zawsze ze mną w tych różnych perypetiach, bo już nie wiem - śmiać się czy płakać :cry:
    Może Pan Bóg wiedział, co robi nie obdarzając nas potomstwem, bo sami ze sobą mamy wciąż jakieś perypetie :shocked:
  • to był list zwykły ani priorytet ani polecony :sad:
  • cieszę się że Twój mąż jest miły :smile:
    Widzisz pomyślałam, ze jutro prawie nikt nie idzie do pracy bo wolne. Zatem jesli byłby twój mąz w domu to na pewno zechciałabyś wypić z nim poranną kawę a nie z nami :bigsmile:
  • to dobrze, bo ja mało plotkuję - to by mi się upiekło :bigsmile:
  • Ja jestem
    już piję kawę:)
  • obudziłam się już o 7, ale znowu przysnęłam:bigsmile:
  • Dzień dobry!
  • dzień dobry :) poproszę kawkę :) chociaż wypiłam już kakao podane do łóżka i herbatkę ale co tam.
  • Mnie M.wczoraj wkurzył i mam focha:wink:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.