Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

17071737576116

Komentarz

  • myślę, że Haku poszła zbadać sprawę w swojej Exelowej maszynie, zaraz nam objawi wszystko :wink:
  • hahaha - a to Ci zabawa hmmm :) powodzenia. A są jakieś nagrody?
  • Ulaa - bingo! ale niechaj się pogimnastyczą jeszcze :wink:

    @Maciejka - Ulaa jest o 1125 wcześniejsza niż DOEtata
  • manna ciiiiiiiii ;)
  • Czyli chyba jednak jest jakis zwiazek pomiedzy data rejestracji a zagadka. Ale jeszcze nie wiem jaki :cool:
    Ide gotowac zupe, a Haku niech mysli :wink:
  • manna Ty mi się kojarzysz ze zdobyciem Konstantynopola przez Turków :wink:
  • Maciejka - ciepło... OT (a jaką pogodę w Germanii na pn przwidują? brać parasol? ;))
  • Chyba nie powinno padac, polecam strone wetter.com :wink:
  • manna matematyku - wejdź na tory historyczne (podpowiedź)
  • kurcze - moje IQ spadło i pogubiło się gdzieś w szpitalnej pościeli, bo w ogóle go nie mogę w domu znaleźć :cry:
  • Haku - Fela wyssała z mlekiem matki, nie bój się zostało w rodzinie:wink:
  • Zgodnie z zapowiedzią Matka Boża ukazała się siostrze Łucji ponownie, już po śmierci Franciszka i Hiacynty, 10 grudnia 1925 r., w Pontevedra (Hiszpania), tym razem z Dzieciątkiem Jezus. W czasie tego objawienia po raz kolejny Maryja zwróciła uwagę na Jej Niepokalane Serce otoczone cierniami, a Jezus powiedział:

    Współczuj Sercu swojej Najświętszej Matki, które jest ukoronowane cierniami, jakie przez cały czas niewdzięczni ludzie weń wbijają, a nie ma nikogo, kto czyniłby akt zadośćuczynienia, żeby owe kolce wyrwać.


    Dziś pierwsza sobota miesiąca- życzę Wam dobrego i błogosławionego dnia pod płaszczem Maryi..
  • Haku, Maciejka, manna - jak zagadka? :smoking:
  • Hejka
    nowy dzien nowy tydzień :cool:
    ładna pogoda dzisiej :wink:

    Małż poszedł do UP, a po południu ma testy w ramach poszukiwań pracy

    przeplatam zmywanie i sprzątanie kuchni pracą, troszkę się już udało przy komputerku

    a dziś rano odwiedziła nas sikorka, wleciała na balkon, pobujała się na wężyku do suszenia bielizny, przysiadła na garnku z wołowym rosołem :tongue:
    zima idzie
  • DOEtata
    nie stresuj mnie! Czy macie tez czasem wrazenie, ze pracujecie z upartymi debilami w domu wariatow?
  • Kurcze, wlasnie weekend byl super, bardzo odpoczelam, naladowalam baterie. A tu od rana niekonczace sie dyskusje, po nastepnym meetingu jeszcze gorzej :devil: Nawet Socjalistyczny Zaklad Pracy potrafi czasem dac w kosc.
  • Łoo - Jadwigo jak na to wpadłaś?

    (pod tym względem to ty malutka jesteś :)
  • Jadwigo! Jestes wielka :bigsmile:
  • i co Maciejka numer boczny 2139? ;)
  • mi się nic nie wyświetla:cry:
  • nie placz Haku nr boczny 1822 :wink:
  • podświetl HAKU i mas numerek :bigsmile:
  • znalazłam!!! już wiem!!! :cheer::cheer::cheer:
  • manna - już się wszystko wydało. Jadwiga sypnęła sprawę:wink:
    Ja lubię sobie popatrzeć na te numery boczne.
  • dzień dobry :bigsmile:

    koniec z forum, zabieram się do pracy :smile:

    dobrego dnia dla Wszystkich :swingin:
  • basja zazdroszczę Ci motywacji....
  • zaczynam bez motywacji, ale za to z kawa cynamonowa :)
    Milego dnia Wam zycze!
  • to chyba jednak uzależnienie, bo pracuje na kompie i łypię okiem na forum :shamed:

    Maciejka narobiłaś mi smaku tą kawą cynamonową :smile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.