Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

17677798182116

Komentarz

  • Eh, wreszcie jestesmy w domu. Wyszlismy bez klucza z domu :dc:
    Przyjechal pan, otworzyl drzwi (zajelo mu to okolo 20 sekund) i zarzadal 130 euro :eu:
  • dzień dobry! U nas wczoraj wieczorem była...burza! w grudniu !:shocked:
    I w ogóle pogoda taka, że nawet człowiek nie powinien się ubierać, a ja mam dziś cały prawie dzień poza domem:confused:
    no nic, myślę, że jakoś wytrzymam-dobrego dnia !!!
  • @maciejka - dlatego mój dziadek ślusarz miał dwa cenniki: krótka robota i długa robota. W zależności jak sobie klient życzył :bigsmile: I jeszcze miał dodatkową opłatę jak ktoś mu patrzył na ręce i dawał rady
  • dba o Ciebei :smile:
  • I znów 6. grudnia i to samo zaskoczenie.

    Za drzwiami wejściowymi o świcie znaleziony prezent!

    :bigsmile::ip:



    Doprawdy :bt::bt:
  • Święty Mikołaj istnieje!:cj:
  • a ja wczoraj zupelnie zapomniałam i do mojego męża Mikołaj przyjdzie wieczorem:shamed::shamed::shamed:

    dobrego dnia!
  • U mnie był Mikołaj, ale o mnie zapomniał. Ja taka wielka, a on przeoczył, buuuu.
    A tak na serio, to dzieci znalazły w butach drobiazgi i ich radość wystarczy mi za wszystkie prezenty świata. I buziaki od maluchów, bo tak jakby wiedzą, kto pomógł Mikołajowi.
  • u nas tez był Mikołaj i mieliśmy rano niezłą zabawę z tego :wink:

    błogosławionego dnia :smile:
  • A u nas pomocnik Mikołaja dał plamę i wczoraj wieczorem zakupił synowi dokładnie taką samą książkę, jaką pomocnica Mikołaja zakupiła rok temu :sad:
    Tak więc jeden z synków (na szczęście już 16-letni, więc przyjął to po męsku) otrzymał, oprócz słodkości, list od pomocników Mikołaja z wyjaśnieniem.

    Mamy tu u nas na naszej ulicy taki miły zwyczaj, który trwa już kilka ładnych lat, że 6 grudnia robimy sobie po sąsiedzku miłe niespodzianki. Jak wspaniale obserwować sąsiadów, kiedy zaspani wychodzą na roraty i nagle buzie im się uśmiechają na widok torebki z łakociami (m.in. pierniczkami zdobionymi ich imionami), czekającej na nich na płocie.

    O, właśnie zauważyłam coś na naszym płocie.

    :bigsmile:
  • Znalazłam, znalazłam!!!!! Był Mikołaj!!! Breloczek do kluczy z moin imieniem i obrazek św Krzysztofa. Mikołaj wie, czego pragnę najbardziej!
  • Irena, ale super pomysł sąsiedzki :smile:
  • oj, chyba pora się dźwignąć i jakąś smaczną kawkę zrobić.
    o, basja, to nie Ty masz jakiś fajny przepis?
  • a u nas na Mikołajki pierwszy śnieg pada !!!:swingin:
  • A ja mam od rana popsuty humor.
    Dzieci dostały grę komputerową Noe. Nie wiedziały co to jest. Poprosiłam starszą 6-latkę, żeby przeczytała napis "gra" to się dowie co to.
    Na co ona dostała mega focha, że znowu od rana coś każemy jej robić i że nie przeczyta bo nie ma ochoty i poszła naburkana do pokoju.
    W takie dni jak dziś myślę sobie - i po co ty głupia odeszłaś z tego klasztoru?
  • I ogólnie mam jakiegoś mega doła, nie wiem czy to sprawka hormonów ciążowych czy jak, ale zaraz chyba przeniosę się do wątki "Mam dość":sad:
  • Mama_asia, nie daj sobie popsuć humoru !!! :iq:
  • [cite] agnieszkamama:[/cite]oj, chyba pora się dźwignąć i jakąś smaczną kawkę zrobić.
    o, basja, to nie Ty masz jakiś fajny przepis?
    mam i zapomniałam wstawić,a le myślałam o tym bo kartkę wzięłam do kalendarza :smile:

    Zagotować mleko, zmiksować (by wytworzyła się piana)
    Pianę przełożyć do wysokiej szklanki (wtedy ładnie widać) i na dole będzie mleko, a wyżej pianka.
    Kawę z ekspresu lub rozpuszczalną, posłodzić i wlewać po brzegu do szklanki.
    Można posypać cynamonem lub tym czym kto lubi :smile:

    I mamy taką oto kawę:
    two-coffee-lattes-871288192606y7QA.jpg
  • oooooooooo,super, na pewno wypróbuję!!!
  • AB szybka jesteś, a ja wciąż czekam na adres.
  • [cite] Maciejka:[/cite]Eh, wreszcie jestesmy w domu. Wyszlismy bez klucza z domu :dc:
    Przyjechal pan, otworzyl drzwi (zajelo mu to okolo 20 sekund) i zarzadal 130 euro :eu:
    Znajomi kiedyś wezwali elektryka bo prąd poszedł, przyszedł podszedł do bezpiecznika trzy razy machnął palcem i skasował bodaj 70zł jacy byli wsciekli. Najbardziej na to że zapomnieli iż mają znajomego elektryka który przez tel. jako pierwsze kazałby sprawdzić bezpieczniki. Za darmo :-) A było to kilkanascie lat temu.
  • Błogosław duszo moja, Pana
    i wszystko, co jest we mnie, święte imię Jego.
    Błogosław duszo moja, Pana
    i nie zapominaj o wszystkich Jego dobrodziejstwach.

    On odpuszcza wszystkie twoje winy
    i uleczy wszystkie choroby,
    On twoje życie ratuje od zguby,
    obdarza cię łaską i zmiłowaniem.

    Miłosierny jest Pan i łaskawy,
    nieskory do gniewu i bardzo cierpliwy.
    Nie postępuje z nami według naszych grzechów
    ani według win naszych nam nie odpłaca.

    Ps. 103
    Z dzisiejszego czytania
  • 1208-poczecie_2.jpg

    Witam porannie, zerwałam się wcześnie, ale znowu wlazłam do łóżka, bo mnie zmuliło. Nasłuchałam się w TV i kryzysie i spotkaniu w Brukseli i się zdołowałam.
  • dlatego lepiej tv nie oglądać i człowiek zdrowszy :wink:
  • Do roboty!:smile:
  • Dzis mam usg polowkowe :bigsmile: Ale ta ciaza szybko mi przemija!
    Dobrego dnia Wam zycze.
  • powodzenia Maciejka !
    U nas zaśnieżyło konkretnie.
    Im ciemniej wokół nas, tym szerzej musimy otwierać nasze serce na światło z góry.
    bł. Edyta Stein
  • Siedzę w suwalskim WORDzie i czekam na swoją kolej jazdy. Śnieg mocno pada, wszędzie jest już biało. Mogła ta zima poczekać jeszcze z tydzień.
  • Ania - a to nerwy - jeszcze pamiętam ( a zdawałam n+ razy). Trzymaj się dzielnie i daj szybciutko znać jak Ci poszło !
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.