Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

17980828485116

Komentarz

  • U nas rano -20... I też cieszę się, że są ferie, choć siedzimy w domu, bo nawet wyjazd do Mamy przy tych mrozach odpada...:confused:
    Słońce świeci pięknie, więc życzę wszystkim gorącego i dobrego dnia!:bigsmile::bigsmile::bigsmile::wink:
  • I ja tu zajrzałam. Dzień dobry.
    U nas jakoś mniej słonecznie dzisiaj. Spałam źle po szczerej rozmowie z bliską osobą wczoraj,niestety po raz kolejny się przekonałam, że szczerość i mówienie prawdy o uczuciach nie są dla każdego i że w tej relacji ja jestem zawsze winna. Teraz żałuję,że podjęłam to...
    Mogłabym jeszcze trochę ponarzekać, ale nie chcę:wink:

    Błogosławionego dnia, nawet jeśli w trudnościach, smuteczkach czy zniechęceniu !!!!
  • I co wy wiecie o mrozach?! U nas to smarki w locie zamarzają. Rano było ok - 30 stopni. Dzieci pierwszy dzień w szkole. Zawiozłam ich samochodem, bo autokar jak zwykle odjechał dużo przed czasem.
    Czy ta zima kiedyś się skończy!!!!!
    Już nie mam czym palić, znowu muszę coś kupić, tylko na razie dziura w kieszeni. Jak ja nie cierpie zimy!!!!
  • Pisałam rano ,ale wcięło mi wpis,u nas też 30stopni mrozu było!Słonce swieci od rana ,ale to tylko znak ze dalej zimno będzie.Jednak ja lubię taką pogodę.
  • Brydzia!

    sto lat dla Ciebie i Męża! - bo gdzieś w innym wątku mi się przewinęło :bigsmile:
  • Szczęść Boże wszystkim.
    Jak ja już chciałabym pożegnać zimę...brrrrr,dobrze, że nie muszę nigdzie wychodzić.
  • U nas znowu -22 :( I straszny wiatr - a na dodatek - dziś mam lekcje w szkole (więc muszę wyjść z domu;( ).

    A wieczorem mamy jeszcze spotkanie małżeństw przy Kościele - pewnie będę szorować nosem po stole po tym całym dniu
  • Jej, -22:fu:
    Mnie naszła ochota, żeby gdzieś wyjść, może kupić pierwsze symboliczne ubranko dla tego maluszka,na przekór lękom...
    Jak tak dalej będę siedzieć w domu,to potem wśród ludzi będę:bm:
  • :)
    Agnieszko - przecież jesteś wśród ludzi - my to co:cool:?

    A jak się czujesz?
  • no ale chodzi mi o takich "widzialnych":wink:
    Czuję się w sumie dobrze, jak siedzę w domu,ale jak wychodzę na krótko,to szybkoodczuwam zmęczenie-chyba po prostu oklapła mi forma:shocked:
  • A ja tak dziś myślałam (myjąc zęby :wink:) - ciekawe kiedy mi oklapnie forma? ( z takaiego ciążowego powodu oczywiście)


    Jak czujesz sie dobrze, to moze wybierz się na mały spacerek :gg:
  • właśnie,kurczę,tak bez celu mi się nie chce na sam spacer,bo nawet promyczka słońca nie ma. Muszę wyjść "po coś", tylko jeszcze nie wiem po co....
  • moze wymyśl coś co jest Ci NIEZBĘDNE na obiad :bigsmile:
  • a tak w ogóle, to czy Ty się właśnie podzieliłaś dobrą wiadomością ??!!!??
    Bo aż zajrzałam do odp. wątków i tam Cię nie widzę.:cool:
  • Nie, nie, nie! Odwołuję alarm. U nas nic ...ciągle.

    Właśnie się zastanawiałam - kiedy w ogóle się cokolwiek zacznie.
  • to przepraszam....
    Życzę w takim razie sukcesu:bigsmile:
    Uciekam, NP czeka
  • Miłego dnia! :bigsmile:
  • wiecie co, kopnijcie mnie w zadek żebym się wzięła do jakiejś roboty:confused:
    Syf i malaria i dzieci samopas:)
    i jeszcze grzanki przypaliłam i pełno dymu...
  • Ja już obiad zrobiłam, zaraz biorę się za nieco porządniejsze sprzątanie, bo u mnie w domu dzisiaj msza św. Na 16 to powin nam wyrobić się ze wszystkim.
    Jeszcze muszę wyskoczyć do miasta i zainwestować w worek węgla,
    Już pisałam, ale powtórzę
    Jak ja nie cierpię zimy!!!!!!
  • Tak tej zimy nie lubię, aż mi wpis pwtórzył się!!!
  • To już nie poranek, a tak miałam zamiar dziś tu coś wpisać... unas skończył się słoneczny wyż...zrobiło się szaro, pochmurno i ponuro. I takiż był mój dziś przedpołudniowy nastrój. Pytałam u Najwyższej Instancji, co mi chce przez to powiedzieć... Teraz trochę już lepiej.

    A karmimy kawki, wrony i sroki. Dostały wypas dietę - trochę podstarzałe orzechy brazylijskie i inne z mieszanki studenckiej na parapet. Orzechy cieszą się dużym zainteresowaniem o poranku.
    Uwielbiam te ptaki drapieżne. Podlatują, porywają orzechy w dzioby i szybki odwrót. :cool:
  • Zabierz, Panie, i przyjmij całą moją wolność, pamięć moją, mój rozum i całą moją wolę, wszystko, co mam i co posiadam. Ty mi to, Panie, dałeś, Tobie to zwracam. Wszystko jest Twoje. Rozporządzaj tym według Twojej woli. Daj mi tylko miłość Twoją i łaskę, a to mi wystarczy.
    edit-poprawka
  • Nawróćcie się do Mnie całym swym sercem, przez post i płacz, lament. Rozdzierajcie jednak serca wasze, a nie szaty! Nawróćcie się do Pana Boga waszego!
  • Szczęść Boże,choć już nie rano,ale nie wiem jak znaleźć wątek popołudniowy
    :O

    Życzę Wam wszystkim dobrego wejścia w Wielki Post(sobie też !)
  • ,,Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli, wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku; Któż jak Bóg? Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.,, 
     
    Witam ,Bożego dnia wszystkim, 
     a zapowiada sie piękny i słoneczny


    :-h
  • Witam się i ja, po hardkorowym weekendzie, ale seminaria skończone prawie. Za to świadectwa z nich piękne, to niesamowite być świadkiem przemiany ludzi, nie mogę przestać o tym myśleć.

    Bożego dnia :)


  • Witaj Kochana! :D
  • Cześć Brydzia :)

    I jeszcze dostałam rano smsa, że koleżanka urodziła zdrową córeczkę :D
  • To pieknie Ci się zaczął dzień-super! :-*
  • posłałam  do Cie priv :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.