Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

17778808283116

Komentarz

  • Dzisiaj tylko jazda, wykupiłam sopie parę godzin. Egzamin mam 17 o godx 12. Wtedy będę prosić o wsparcie i anioły.
    Byłam dziś 2 raz za kółkiem po rocznej przerwie. Jazda bezbłedna, ale zobaczymy cży mnie znowu stres nie zje na egzaminie
  • ania49 - brawo:bi::bi::bi::bi::bi:

    Będzie dobrze, a my będziemy pamiętać modlitewnie - jej ale ty jesteś dzielna kobieta.

    Pakuję się i jadę ma Mazury żeby Cię poznać. Koniecznie !
  • aniu49,
    ja egzamin praktyczny zdałam śpiewając w myślach, bez przerwy, fragment neońskiej pieśni: O Panie, wspomagaj mnie"

    Egzaminator, wydłużył normalny czas egzaminu praktycznego, krzyczał na mnie, wyzywał od głupich bab itp a ja cały czas tylko te słowa.
    Wiedziałam, że jak się odezwę choć słowem, to w coś się wpakuję. Nic nie mówiłam tylko dla własnego bezpieczeństwa mając pewność, ze mnie uwali.
    Gdy wróciliśmy na plac kazał mi zaparkować na innym stanowisku, niż to z którego wyruszyliśmy, nie zrobiłam tego zbyt błyskotliwie, ale marzyłam już tylko, żeby wysiąść z tego p..samochodu i uciekać. Szykowałam się już do ucieczki, gdy usłyszałam "zgłosi się pani po odbiór prawa jazdy za dwa tygodnie":shocked::shocked::shocked:
    Rozpłakałam się na maxa, płakałam cały dzień, stres schodził powoli...
  • Aniu49 powodzenia!!!!
  • (Iz 54)
    Na krótką chwilę porzuciłem ciebie,
    ale z ogromną miłością cię przygarnę. W przystępie gniewu ukryłem
    przed tobą na krótko swe oblicze, ale w miłości wieczystej nad tobą
    się ulitowałem, mówi Pan, twój Odkupiciel. Dzieje się ze Mną tak, jak
    za dni Noego, kiedy przysiągłem, że wody Noego nie spadną już nigdy na
    ziemię; tak teraz przysięgam, że się nie rozjątrzę na ciebie ani cię
    gromić nie będę. Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać, ale
    miłość moja nie odstąpi od ciebie
    i nie zachwieje się moje przymierze
    pokoju, mówi Pan, który ma litość nad tobą.


    to z dzisiejszego czytania, bardzo chciałam się tym podzielić :bigsmile:
  • bardzo lubię ten fragment :)

    Dziś jak wstałam miałam wrażenie, że jest piątek. Zakręcona jestem ostatnio, jeszcze tydzień do pracy i... tydzien wolnego :swingin:
  • Szczęść Boże wszystkim.
    Mąż właśnie wtaszczył choinkę i jakaś taka refleksja mnie naszła....
    Rok temu ubierałam choinkę z dużym brzuchem, myślałam sobie:za rok malutka będzie już bombki ściągać....
    Jak mało wiemy o swoim życiu, o następnym dniu..
    Te Święta będą zupełnie inne. Ale też radosne, rok temu spodziewałam się, że w tym będę mamą 1 dziecka, a Pan Bóg tak poukładał, że jest ich już dwoje.
  • Agnieszko :iq:
    Ja rok temu opłakiwałam moją "bezpłodność" :wink:
    Święta były przykre, bo wszyscy pytali "kiedy?"
  • A ja mam dziś MEGA D??Ł!
    Rano zrobiłam awanturę mojemu mężowi obwiniająć go, teraz mam wyrzuty sumienia...

    O choince to w ogóle nie myślę, choć Paweł wciąż dopytuje, kiedy kupimy, bo sąsiedzi już mają...Te święta nie powinny mieć teraz miejsca!!!!!

    Jak sobie rano popatrzyłam na Miśka, to naszła mnie taka myśl, że On może nigdy nie pamiętać swojej siostry Weroniki...
    I normalnie dopadła mnie taka bezradność a po części chyba też wściekłość :shamed:
    Potem dostałam listy od dziewczynek z klasy dla Weroniki. I ryczałam czytając je...I chyba nie jestem w stanie jej to przeczytać

    A z drugiej strony przecież my wszyscy modlimy się o CUD! Ta wasza modlitwa, wiara i ufność naprawdę mnie mobilizuje i trzyma przy życiu...

    Ech, wypłakać się muszę...:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
  • Małgosiu - jesteś bardzo dzielna - ale popłakać też trzeba, więc płacz nam tutaj aż się łzy skończa - potem będą nowe siły do działania.

    Święta w szpitalach to nic przyjemnego - ale wtedy dzieją się największe cuda
  • Popieram przedmówców - płacz jest ludzki, mamy prawo do swego smutku - rodzice chorych dzieci szczególnie
  • Puk! Puk! Jest tam kto?

    Wszystkiego dobrego Wam zycze w Nowym Roku!
  • Pan mówił do Mojżesza tymi słowami: Powiedz Aaronowi i jego synom: tak
    oto macie błogosławić Izraelitom. Powiecie im:
    Niech cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech
    cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech
    cię obdarzy pokojem.

    Tak będą wzywać imienia mojego nad Izraelitami, a Ja im będę błogosławił.
    (Lb 6,22-27)

    Błogosławionego roku!!
  • Wszystkiego dobrego, roku prawdziwie Bożego Wam życzymy!
  • My również życzymy Wam wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku (MonikaN, ArturN i JanekN).
  • A ja się czuję jak emeryt-wczoraj z mężem byliśmy oboje w łóżku za 10 dwunasta, światła pogaszone, trochę ponarzekaliśmy na hałasy-bo naprawdę wokól nas strzelało chyba z 45 minut, jak jakiś nalot:confused:
    Weeeeeeeeeeeesołe jest życie staruszka, hej hej !!:wink:
  • Oj jak fajnie ci agnieszkomamo, ja oglądałam ze starszakami kopciuszka co zgubił kapcia (wg. 3 latka) a mąż chrapciał z maluchami.:sad:
  • Ja też witam z kawą :)
    wpadłam dziś by uruchomić nowennę :bigsmile:

    i zmykam bo ma sporo pracy :bx:
  • Ja już po kawie.

    Bea, mam obsuw z wysłaniem przesyłki, bo zdecydowałam się wyprać jeszcze raz niektóre z rzeczy do oddania. No i wyprałam, tyle że z prasowaniem gorzej. Góra mi urosła przez tydzień jak Mont Everest.
  • witam i ja w tym nietypowym dla mnie wątku !

    dobrego dnia wszystkim życzę:bigsmile:
  • Spokojnego dnia, ale wieje w Warszawie ...
  • U nas tez dziecko do szkoły okrężną drogą posłałam.
  • Wiedzcie, że Pan jest Bogiem,
    On sam nas stworzył,
    jesteśmy Jego własnością,
    Jego ludem, owcami Jego pastwiska.

    W Jego bramy wstępujcie z dziękczynieniem,
    z hymnami w Jego przedsionki,
    chwalcie i błogosławcie Jego imię.

    Albowiem Pan jest dobry,
    Jego łaska trwa na wieki,
    a Jego wierność przez pokolenia.
    Ps 100
  • Witam i ja, smaka mi kawą narobiłyście, ale nie piję od jakiegoś czasu. Na pocieszenie popijam herbatę karmelową od Mikołaja:wink:
  • nie mogę przestać zerkać na forum przy pracy w excelu :shamed:
    jakiegoś bana winnam dostać :shamed:

    My jutro się zorganizowaliśmy na 15 na kolędowanie u mojej siostry, już się na to cieszę :di:
  • witajcie mamusie , tatusie, miłego dnia i popołudnia, cieszę się, że może spotkam się z Balumkami, :eb:
  • Witam wietam :-) Dziś startuje KRŻ przypominam :bigsmile: Przyda się wreszcie zamiast narzekania prośba i podziękowanie za wspaniałego przecież męża :ih:
  • Witam :smile:

    Czym się Panu odpłacę
    za wszystko, co mi wyświadczył?
    Podniosę kielich zbawienia
    i wezwę imienia Pana.


    błogosławionego dnia :fi:
  • Witam, jak ja mam ochotę na jakąś pysznościową kawę...........Ale boję się, że mi żołądek nie wybaczy:wink:
    Życzę wszystkim dobrego poniedziałku!
  • WItajcie!

    Wróciłam po miesiącu spędzonym w PL na odwiedzinach i rodzinnych spotkaniach i innych załatwianiach:)
    A tu tyyyyyyle wiadomości w tyyyyylu wątkach, że nie wiem, czy nadrobię!; )

    W każdym razie: Błogosławionego, wspaniałego roku życzę wszystkim!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.