Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek poranny

18081838586116

Komentarz

  • posłałam  do Cie priv :)
    odpisałam :-*
  • błogosławionego dnia :)
  • Dziękuję! Wszystkim także życzę dobrego dnia!
  • Witam się i ja znad kubka z kawą!
    Po porannej Mszy św, odwiezieniu dzieci do szkoły i zakupach ruszam do boju.
    Oj, ciężki dzień przede mną. Ale za to jaki radosny!
    :D
  • Witajcie!
  • Cześć Brydziu :)
    Witam Wszystkich!
  • A mi się chce spać ... 
  • biore sie zaraz za pierogi z miesem. Bylam juz na bazarze ciuchow dzieciecych i w bibliotece. Ja kurzyc ( od kury :) ) to z rozmachem!
  • oooooooooo, nareszcie ktoś odnalazł ten wątek. Witam, u nas słoneczko-hura!
     Dziś robię pierwsze podejście do prac działkowych.

    Chwal, Jerozolimo, Pana, *
    wysławiaj Twego Boga, Syjonie.
    Umacnia bowiem zawory bram twoich *
    i błogosławi synom twoim w tobie.

  • o jakże tego czasu ogrodowego Ci zazdroszczę :)
    A słyszeliście, że od piątku ciepło, w sobotę to nawet ok 20 stopni ma byc :D
  • taaaaaaaaak, słyszałam tę wersję i bardzo mnie ona cieszy. Bardzo już bym chciała wskoczyć w pantofle, a kozaczyska, won, do szafy !
    :D
  • jam już lżejszą kurtkę wyjęłam, ale obawiam się, żeby nie przeholować ;)
    Dziś rano dostrzegłam, że bazylia w doniczce wzeszła i zazieleniło się  :)
  • dzień dobry wszystkim.
    Od kilku dni mam konkretną zawiechę-wy też???? Pocieszam się, że to przesilenie i prawdziwa wiosna nadchodzi
    :D

    życzę Wam dobrego i spokojnego dnia !

    image

  • Bożego dnia wszystkim :)
  • Witam się i ja z kubkiem kawy. Dzieci w szkole, wiosny nie ma, więc nie ma prac ogrodowych. Ogarnę chatę i jadę do Julki. Te 60km trasy znam na pamięć.
  • Aniu jak Julka?
  • Dzień dobry,ja też jak na siebie wcześnie dziś wstałam, poleciałam po mleko do kawy do sklepu i się miło zdziwiłam, bo jednak jest ciepło. Jest nadzieja!!!
    :D
  • edytowano kwietnia 2012
    A ja dziś nie śpię od 5-tej- cóż ostatnio cierpię na bezsennośc. Młody też dziś wstał o podobnej godzinie.
     Po wyprawieniu dzieci do szkoły, oporządzeniu Weroniki mam czas dla siebie. Teraz Weronika ma rehabilitantkę, Michał poszedł spać, a ja objadam się bezkarnie czekoladą ze świątecznego zająca :D.
    I bezskutecznie szukam pomysłu tych wszystkich trudnych spraw...
  • edytowano kwietnia 2012
    I myślę, że najwyższy czas na kawę...
  • edytowano kwietnia 2012
    imageimageimage
  • Niech będzie pochwalony Pan Jezus !

    u nas od rana pięknie świeci słońce. Wstałam rano zrobić mężowi kawę i jakoś grzechem się wydaje zalegać w łóżku w taką pogodę ;)
    Idę na rynek polować na aksamitki- kretek-bój się !!!!
    8-X
  • Na wieki wieków. Amen.

    owocnego polowania Aga :)
    U nas tez piękny dzień się zapowiada, ale ja zmykam do pracy już :)
  • (J 3,16-21)
    Jezus powiedział do Nikodema: Tak Bóg umiłował świat, że dał swojego Syna Jednorodzonego; każdy, kto w Niego wierzy, ma życie wieczne. Albowiem Bóg nie posłał swego Syna na świat po to, aby świat potępił, ale po to, by świat został przez Niego zbawiony. Kto wierzy w Niego, nie podlega potępieniu; a kto nie wierzy, już został potępiony, bo nie uwierzył w imię Jednorodzonego Syna Bożego. A sąd polega na tym, że światło przyszło na świat, lecz ludzie bardziej umiłowali ciemność aniżeli światło: bo złe były ich uczynki. Każdy bowiem, kto się dopuszcza nieprawości, nienawidzi światła i nie zbliża się do światła, aby nie potępiono jego uczynków. Kto spełnia wymagania prawdy, zbliża się do światła, aby się okazało, że jego uczynki są dokonane w Bogu.
  • Witam!
    Ech, jak ja lubie tę chwilę tylko dla siebie!
    Starszaki w szkole, Weronika ćwiczy z rechabilitantka, Mały śpi...Cisza, spokój, kawa stygnie...

    Chwała Panu!
  • Uffffffffff, nareszcie kawa poranna
    =D>
    Już zdążyłam odwiedzić sklep ogrodniczy, spryskać wszystko w foliaku, posadzić kilka aksamitek, dyń i kabaczków
    :D
    No i mąż nawtykał karbidu w dziury. Zaczynam się zastanawiać teraz, czy to na pewno kret,bo małe te tuneliki.
  • Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę *
    za łaskę Twoją i wierność.
  • Pozdrawiam nie porannie już, ale przedpołudniowo.

     Aga ale masz zacięcie z tą działką. Zazdroszczę.

    U nas wreszcie wychodzi słoneczko, może i mi się ta energia udzieli. 

    :-h
  • No, mam, chyba aż za duże....Wczoraj dużo mnie kosztowało, żeby przy niedzieli odpuścić i nie jechać.
  • Dzień dobry! Jak fajnie-wróciło do nas słońce
    =D>

  • zmykam - dobrego dnia dla Wszystkich :)

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.