Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Taniej artykuły dla dzieci i nie tylko

1456810

Komentarz

  • To prawda - tam jest jedna rozmiarówka chyba - nie zauważyłam w ogóle ubrań typu S, M, L - tylko wszystko wg jednego wykroju dla danego wzrostu. Ale dla większych chłopców raczej luźne te rzeczy w kroju. Dla dziewczynek to ewidentnie szczupłych.
  • A niemowlęce są raczej szersze. Bardzo wygodne.
  • chyba w Auchan w Piasecznie się pojawił ten sklep, ale nie zaglądałam. szkoda.
  • A możecie mi polecić jakiś sklep internetowy, gdzie mogę kupić dzieciom dobre jakościowo i w rozsądnej cenie kombinezony na narty? Potrzebuję na ferie. Przejrzałam allegro, ale jakoś nic mnie nie zachwyciło.
  • a patrzyłaś w Decathlonie? ostatnio mieli spore promocje i darmową wysyłkę
  • Małgorzato, w tym tapalej mają spodnie po 30 zł i kurtki po 30 zł. Ale tylko do 14 roku życia - i dziewczęce szczupłe bardzo. Tak więc dla młodszych by się nadały.
    Moja ma 12 lat i 166 cm wzrostu i już na nią za małe były te spodnie.
    ___________
    Na pzrecenach to w http://www.tchibo.pl mają dobrej jakości.
  • MagdaCh a rajstopki w jakiej cenie w tym sklepie który polecasz?
  • uJa,
    kupiłam wczoraj dwie pary. Ale teraz nie wiem, za ile.
    Z tego co pamiętam, to we wstępnej wersji albo kosztowały 15 zł, albo 20 zł. 
    W drugim wariancie wyszły obecnie po 6 zł, a w pierwszym po 4,5 zł.
    A jakie gumki dobre - bo miałąm już dawniej sprawdzone bez pzreceny.
  • Od 10 lutego w Lidlu promocja różnych rzeczy dla dzieciaków w tym proszków do prania - Lovela jak ktoś używa.
  • rossmann od 10 lutego trzy obiadki z 9,99.. na wyjazdy sie zdaja.. bardziej niz te gerbery czy bobvity..
  • Lidl wypuscil swoja wersje sloczkiw z owocami. Jabluszka, banany itd. Nie widzialam skladu ale kosztuja 1,99 wiec warto zerknac;)
  • edytowano luty 2014
    MagdaCh

    luty 3
    Podziękuj




    Moja ma 12 lat i 166 cm wzrostu i już na nią za małe były te spodnie.

    Nasz Kuba z XII 2001r. ma 146cm
    Na hormonie!!!
  • Dziś załapałam się na rabat 25% na wszystkie bluzki i Tshirty w 5 10 15. Dodatkowo w tym sklepie z kartą klubowicza do 1.06. zniżka 30% na produkty nieprzecenione.
    A od 25.05. w Lidlu fajne tshirty i spodenki.
  • Od 6.11 na kosmetyki do oczu - kredki, tusze, cienie 49% taniej, później na fluid, podkłady, pudry. Super!
  • Od 6.11 czy do?
  • Rossmanowskie pampki sa szczelne? Sa w mniejszych paczkach? Do tej pory jechalam na Dadach, ale teraz nie wybuje 30zl:-/ a F.ma takiego sika, ze dzis 5x go w wielorazowkach mylam i przebieralam...
  • @ramatha
    Od 6.11 kosmetyki do makijażu oczu

    Aktualnie kosmetyki do ust - szminki, konturówki itp, lakiery, odzywki do paznokci.

    Po 6.11 pudry, podkłady, bronzery, róże

    I jeszcze aktualnie (nie wiem od kiedy do kiedy) trwa promocja na kolorówkę ( tez chyba -50%) w Drogeriach Natura.

    Od 5.11 promocja w drogeriach Hebe
  • @Dorotak - myśmy się onegdaj przesiedli z lidlowskich pieluch (też dobre) na rossmana, bo mamy bliżej. (teraz już jesteśmy bezpieluchowi, od pół roku)
    Dobra jakość, dobra cena, często promocje. Różnej wielkości paczki, plus karta rabatowa rossnę.
  • My tez na rossmanie Lecimy. Jest ok
  • @joachm, rossmanowskie mm sie gorzej rozpuszcza. Tzn ja leniem bylam, nie zawsze do tych 40* grzalam i studzilam wode. Bebiko mi sie w lodowatej wodzie i rozpuszczalo;-)

    ide zaraz jakiej malej paki pampkow szukac, bo te nocki.. O raju:-/
  • Z moich obserwacji rossmanowe piwluchy w dużych opakpwaniach sa ok, a w małych niekoniecznie. Są inne i wydaje mi sie, że gorsze.
  • @Bea ja bardzo z pocałowaniem ręki przyjełabym formowanki, chyba, że jest ktoś w większej potrzebie:)
  • powiem wam że nie mogę się doczekać gazetek z leclerca, biedronki i lidla zabawkami ;) nie wiem jak wy to robicie ale moje dzieci mają tak mało zabawek, że ja sama się nudzę bawiąc z nimi więc zawsze czekam na grudzień :D bo i Mikołaj, i urodziny i Święta :D potem tak do kwietnia mamy się czym bawić, potem już lato więc na polu a potem znowu przychodzi ten nudny listopad :D
  • Biedra w zeszlym roku miala super oferte z zabawkami. Zeby kasa jeszcze byla;-)
  • a no właśnie ja tam przeglądam te oferty i zlecam zakup :D
    więc kasa mi nie straszna :D mam w rodzinie opinię zołzy i zanim ktoś kupi prezent moim dzieciom to pyta co to ma być :P

    ale sama mam też pomysł i chcę im zrobić rybki z wędką ;) materiałowe rybki z magnesikami i wędki
  • @Dorotak z rossmana świetne moim zdaniem Babydream te zwykłe, nie Premium nie Fun&Fit, a z kartą rabatową jak się dojdzie do 10% zniżki to chyba wychodzą jako jedne z tańszych.
  • Z kartą jest stała cena niezależnie od rabatu jaki przysługuje.
  • @Agnicha z chęcią! :D
    @Bea wysłałam priv :)
  • Też czekam na gazetki z zabawkami:) Chcę córce kupić pod choinkę domek drewniany dla lalek z mebelkami.
  • @uJa , kiedy zrobisz? Bom szalenie ciekawa efektu!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.