Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Taniej artykuły dla dzieci i nie tylko

145679

Komentarz

  • Ja nie maciejka żeby w ciągu jednego dnia zrobić; ) ale już zaczęłam więc może nie długo skończę; ) nie wiem kiedy.
  • Moje dziewczynki z pedzelkow robia szable.
  • Jakbyscie gdzies wyczaily fajny drewniany domek dla lalek to podzielcie sie pomysłem. Bo gazetek nie przrglądam.
  • W zeszłym roku fajne byly w biedronce po 65,zl. To ich chyba co swiateczna oferta.
  • @Małgorzata32, bardzo ładne domki były rok temu w Lidlu, ale około 150 zł, nie pamiętam czy z meblami czy bez.

    My mieliśmy trochę gotówki od rodziny, to domek kupiliśmy z Leroy Merlin, za 170 zł (chyba) i meble do tego za 120 zł. Dużo kasy, ale dobrze wydana i rodzina zadowolona, bo się każdy dorzucił ;).
  • @Agnicha, wiem, sama lubie sie nim bawic :). do tego figurki z playmobila i jest super zabawa.

    Moj jeden prosty, a drugi autami sie nie lubi bawic wcale.
  • Dajcie link do tego domku.
  • Pieluchy babydream z rossmana maja teraz cene 24,99zl bez karty rossne, a jak ma sie karte to jeszcze dodatkowy rabat wchodzi.
    Tylko w mojej paczce trafily sie same niedorobki, brakuje im jednej warstwy. Jutro ide reklamowac.
  • edytowano listopad 2015
    Domki dla dziewczynek - nie takie solidne drewniane - ale kartonowe - bardzo ładne mają w TIGERze. Oczywiście są tańsze niż w/w. Nie pamiętam po ile. Bardzo mi się podobały.
    http://www.tiger-stores.pl/tiger_dla_dzieci/zabawki/domek_diy_dla_lalek_1701423.html
  • JUż są gazetki z artykułami dziecięcymi. W biedronce duzy wybór. Ja jeszcze czekam na gazetke z Lidla.
  • Lidl na przyszły tydzień też już wypuścił, i będą zabawki. Z grubsza podobne jak w ubiegłym roku.
  • edytowano listopad 2015
    U mnie nie ma Rossmana , ale mleko kupowałam w Biedronce, bo mały nie mógł normalnego bebika( jeśli już to HA), ani Nan i Bebilonu a tego nigdzie prawie nie ma, za to w biedrze odkryłam mm Gerber, w cenie bebika! I to jeszcze taniej bo w pakach 600 g. Wadą była nie najłatwiejsza rozpuszczalność Gerbera 1 ( wtedy) ale jak się pobełtało widelcem to się rozpuściło. No i woda nieco cieplejsza. Po gerberze młody nie miał rozwolnień a po innych mlekach tak, po bebilonie pepti to strasznie chudł, wymiotował ( to nie było ulewanie tylko wymioty z obrzydzenia chyba) i anemia się pogłębiała. Tak więc na tym Gerberze 1 a potem 2 ( ten się rozpuszcza) dotrwał do roku , teraz już normalne mleko tłuste krowie ( gotowane rzecz jasna) może wypić i nic mu nie jest.
  • Lidla widziałaś w necie czy stacjonarnie?
  • @uJa od wczoraj leżą gazetki w sklepie (przynajmniej u nas)
    o ta:
    http://gazetka.lidl.pl/a8e27f60-a747-4f6a-bffb-d1868061ba76/#/30
  • dzięki ;)
    na głownej stronie lidla są tylko takie jakieś zajawki a potem dopiero znalazłam gdzieś glębiej

    eee rozczarowana jestem i lidlem i biedronką nic mi się nie podoba :D
    czekam na leclerca
  • W biedronce do niedawna było mleko w kartonie junior o 3,8 % tłuszczu i nagle wyparowało. Czy we wszystkich biedronkach go brakuje?
  • Dziś byłam z Wujkiem w Carrefourze. Kupił sto kilo cukru, bo przecena była.

    Acha, wiecie, że po osiągnięciu wieku 100 lat przysługuje co miesiąc podwójna emerytura. Nasza śp. Ciocia, która przeżyła 101 lat przez ostatni rok takową podobno dostawała.
  • Popatrz...nie wiedziałam.
    Moja babcia żyła 105 lat.
  • A ja niedawno zakupiułam książkę "Cukrowa mafia".
    Niestety czeka na swoją kolej.
  • edytowano listopad 2015
    O wielka mi nowosć. :P Cukrowa mafia istnieje od dawna, położyła polskie cukrownie najpierw je przejmując a potem likwidując i ludzie są zmuszani do kupowania paskudnego cukru od nich. Dziękujemy ci Ojropo
  • naprawdę ktoś Cię @prowincjuszka zmusza do kupowania cukru? jakiegokolwiek? paskudnego od nich? ciągle mnie zadziwia Twój świat! :-/
  • edytowano listopad 2015
    .
  • E, no może wujek bada zawartość cukru w cukrze. ;)
  • Taka ilosc by mi do konca zycia wystarczyla chyba...


    Może do jakiegoś prozdrowotnego, bakteriobójczego napoju? :))
  • Skatarzyno, mnie za to zadziwia świat słoików ale nic to
  • 100 kg cukru
    :))

    Młody by w posagu jeszcze wniósł połowę :))
  • Fisher price ma takie polkulki z których robi się całe kulki i układa wierzę; ) wolajmy @katarzyna bo jej Es takie miał na urodziny. Moja O.tez ale to dawno było i nie pamiętam jak się nazywało. Może widziałaś u nas na półce; )
  • Wujek to mój ulubiony wujek. Brat mojej mamy.
  • Gdzie można nabyć takie literki piankowe?
  • duplo w biedronce czy lidlu w tych gazetkach widziałam jest takie specjalne dla roczniaków ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.