Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Seriale

245678

Komentarz

  • No u nas turbo nie, tylko ostatnio Investigation Discovery:) Całe szczęście że juz wyłączyli, ( tylko na próbe był), bo juz sie zaczynałam bać schodzic wieczorem do piwnicy. Chcąc nie chcąc zasypiając słyszałam niektóre opowieści brrr.....
  • Ja lubie rozne kryminaly, czyli CSI i fantastyke, czyli Gwiezdne wrota. Przy czym jesli akurat wlacze i jest to ogladam, jesli nie, to trudno ;)
  • Ula, a Ty jeszcze tu?

    Kiedy rano zobaczyłam ruch w wątku pochwalnym, od razu pomyslałam o Tobie...
  • Jeszcze....
    Coz, co drugi dzien mam a to swojego lekarza, a to kontrole w szpitalu - jutro jade na ktg do szpitala. Wg terminu miesiaczki jestem przeterminowana tylko 4 dni, wg. usg i moich wyliczen kolo tygodnia, wiec jeszcze nic nikt nie bedzie przyspieszal. Dla mnei to calkiem nowa sytuacja, bo chlopców zawsze rodzilam przed terminem...
    Skurcze mam - od dluzszego czasu raz mniejsze, raz troche wieksze, ale nic z tego nie wynika :)
  • Z telewizorni nie oglądam nic. No może czasem, jednym okiem
    (gdy żona ogląda) Ojca Mateusza).
    Natomiast z sieci regularnie oglądam/oglądałem: Lost, Prison Break, Heroes, Battlestar Galactica, Flash Forward, V, Desperate Housewives, Episodes ... po nocach, jak już wszyscy śpią image
  • Lost odpuściłam w ostatniej serii. Za bardzo zagubiony się zrobił :wink:
  • Kumpel taką rzecz na fejsie podlinkował (tak na temat seriali):
    http://mistrzowie.org/uimages/201102/1298875189_by_Zakumi_500.jpg
  • @Bogna: ja też sobie pomyślałem, że ktoś serialami do softu się chce wymieniać.
  • Ja też nie oglądam seriali męczą mnie ...Najlepsze są te co aktorzy umierają na planie czyli np Moda na sukces ,,ja chodziłam chyba do podstawówki jak to się zaczęło i to nadl idzie !!!!

    Ale mówcie co chcecie na "Dynastie" siadali wszyscy ....

    Noi dobrze ,że era Brazylijskich się skoczyło ..bo na starsze osoby działa to destrukcyjnie ,,,bynajmniej na naszą babcie 89-letnia
  • A propos Dynastii, Mody na sukces i innych tego typu tasiemców.
    Rozmowa pomiędzy dwiema zagorzałymi fankami:

    - Widziałaś kochana, jaki straszny wypadek samochodowy mieli Jeff i Sara?!
    - No! Straszne to było ... Dachowali przez pięć odcinków!

    image
  • :bigsmile:
  • Jak już koniecznie ktoś chce seriale, to może tak: SuperSeriale.
  • Lubiłam "Dom" "zmienników'' Alternatywy '' nawet " czterech pancernych'' a te współczesne to już chyba nie dla mnie .Za dużo w nich seksu , przemocy i głupoty...Może ja już za stara jestem?
  • Jak Tsubasa kopnie piłkę, to leci przez pięć odcinków.
  • Są seriale i seriale. Dla mnie jedyny fan jest, jak mogę oglądać kilka odcinków na raz. Mamy możliwość ściągania z iTunesów, ale jak dochodziliśmy do momentu, w którym leciały już w czasie rzeczywistym to robiło się nudno. Od ponad roku nic nie oglądamy. Wcześniej House, Grey's a, Mad Man, Lost.
    Telewizji w tej chwilii w ogóle nie oglądam, tym bardziej serialu, które tam lecą.

    A widzieliście moze Tudorów? Znajomi bardzo chwalili.
  • Hm.."Alternatywy" uwielbiam..- jestem z Ursynowa...
    Lubie w ogóle poczucie humoru w filmach Barei.
    Super jest oglądać np "Alternatywy" albo "Zmienników" z dziećmi, my się śmiejemy, a one NIC, tłumaczymy o co chodzi i jak było a one dalej NIC, a po jakimś czasie pada pytanie:" A jak wy byliście mali to były cukierki?"
    Podziękowali 1Katia
  • My też nie mamy tv, więc jeśli seriale to tylko te ściągnięte. Oglądaliśmy Dexter (I sezon i już więcej nie chcemy) i Prison Break (I, II i III, ale fajny tylko I sezon).
    Ze starych bardzo lubiłam Dom i Czterdziestolatka, Przystanek Alaska, Ostry Dyżur.

    Housa widziałam dwa odcinki na wakacjach - wszystkie o tym samym - nie trawię.
  • Ciekawy art. zastanawiam się czy po "Ojcu Mateuszu" choć część chłopców chciałaby zostać księdzem. Pamiętam kiedyś czytałam o tym jak po sukcesie "Dr.House;a" lekarze żalili się że po pierwsze pacjenci przychodzą z postawioną jakąś kosmiczną diagnozą.Po drugie nawet jak byli bez diagnozy to proponowali lekarzowi metody diagnostyki bo dr Hous zrobiłby to i to.
    Efektowna ale wcale nie sympatyczna bywa reakcja na osoby grające w serialach czarne charaktery,w życiu prywatnym nie raz mieli problemy aktorzy gdy jakiś fan atakował ich choćby i słownie ty taki i owaki jak nie zostawisz w spokoju itd.
    I oczywiście mój ulubiony prykład Andrzej Grabowski grający od lat Ferdynada Kiepskiego, regularnie zapraszany na piwko mimo iż nie pija. No i wiele innych :-)

    Pamiętam też jak kiedyś pewna fanka "Klanu" mówiła że ona swoją córkę wychowuje tak jak Lubiczowie Olę (Kaja Paschalska) bo są dla n iej wzorem, pewna inna wielbicielka serialu twierdzi że ogląda go bo zawsze po nim ma power do sprzątania by i u niej było tak pięknie.
  • ja do niedawna oglądałam prawie wszystko, ale odkąd mąż zaobserwował że zamieniam się niczym mój syn w bakugana rzuciłam ten nałóg i nie oglądam juz nic, wyczekuję za to dobrych dokumentalnych filmów na religia tv lub jak się uda na innych polskich, za to w internecie najchętniej potpatruję Duggarsów właśnie :smile:
  • Zastanawiam się, jaki sens ma mówienie "ja telewizji nie oglądam, ale za to na DVD/w internecie......" po czym wymienia kilkanaście/-dziesiąt pozycji, które były emitowane w TVP i TV komercyjnych w ciągu ostatnich kilku lat.

    Przecież różnica jest tylko w rodzaju odbiornika

    Według tej definicji to ja nigdy nie oglądałam "telewizji"
    :shocked:
    Podziękowali 1Katia
  • Nie lubię seriali , są zwykle głupie, nudne jak flaki z olejem, zero akcji no i do łożka to idzie już każdy z każdym na krzyż. Ile można?
    W dzieciństwie lubiłam Czterech pancernych i przygody psa Cywila ( pomijając otoczkę propagandową oczywiście choć jako dzieciak nie zdawałam sobie zbytnio sprawy), teraz widzę, że seriale są coraz bardziej badziewne, choć przez pewien czas oglądałam Licencję na wychowanie.
  • Dokładnie jak stare polskie seriale można oglądać kilka razy i się nie znudzić tak te współczesne Typu" M "jak martwica ....nie dałabym rady przełknąć :cool:
  • Ruda Megi :rolling:

    Z krzyżem to te seriale nic nie mają wspólnego, w końcu fengshui mówi, ze krzyż jest be...
  • M jak zdrada
  • Niech ktoś wymyśli scenariusz D jak ...d...a przynajmniej będzie śmiesznie.
  • Z amerykańskich próbowałam oglądać CSI ale to już nie to co kiedyś, że jakiś detektyw naprawdę musiał mieć głowę na karku aby rozwikłać niektóre zagadki czy rozpracować mafię, że człowieka wciągało. Po za tym to już są naprawdę bajki, że policja nawet amerykańska jest taka cudowna i te wyssane z palca niezawodne technologie....I tak naprawdę mam przesyt kryminalnych seriali, już się człowiekowi wszystko miesza bo wszystkie na jedno kopyto.
  • [cite] magg:[/cite]Zastanawiam się, jaki sens ma mówienie "ja telewizji nie oglądam, ale za to na DVD/w internecie......" po czym wymienia kilkanaście/-dziesiąt pozycji, które były emitowane w TVP i TV komercyjnych w ciągu ostatnich kilku lat.
    Przecież różnica jest tylko w rodzaju odbiornika
    Wystarczy się chwilę zastanowić ...
    Po pierwsze - seriale z sieci ogląda się wtedy, kiedy człowiek ma się na nie czas i ochotę (nie jest się uwiązanym dniem/godziną emisji).
    Po drugie - te z sieci ogląda się bez reklam! lju1w1ux42q7317d.gif

    Po trzecie - większość amerykańskich seriali trafia do emisji w polskich telewizjach z dużym opóźnieniem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.