Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Seriale

124678

Komentarz

  • @Rejczel to tak jak u mnie!!! Dlatego ten serial mi się dobrze kojarzy
    Podziękowali 1Rejczel
  • (napisałam więcej i mi ucięło :(  ).
  • No to jeszcze jedno podejscie zrob @Barbasia :)
    Podziękowali 1Barbasia
  • edytowano lipiec 2019
    Eee już kolejny raz ucina mi tekst i wywala emotki jak pisze z komórki. Rich się babci podobał, a najbardziej jego zęby ;)
    E: oooo weszły buźki 
    Podziękowali 3Dorotak Rejczel wielorybek
  • Ta brunetka to chyba Taylor :D
    Podziękowali 1Rejczel
  • To ta, co umarla, a potem wyszla za arabskiego ksiecia?  :D
  • matka6 powiedział(a):
    a gdzie te Wielkie kłamstewka można obejrzeć?
    HBO, hbo go za 20zl miesięcznie- ma się dwa ekrany jednocześnie na 5 zarejestrowanych urządzeń. Wychodzi dość sensownie, mam z rodzeństwem, bo i tak oglądamy w różnych porach ;D 
  • Z babcią to mi się kojarzą dwa seriale: moda na sukces, której nie pozwalała mi oglądać, ale oglądała w pokoju, w którym się bawiliśmy/spalismy i z archiwum x ktorego intro działało na mnie tragicznie i już spać się nie dało.

    Do archiwum x wróciłam z wielką przyjemnością kilka lat temu. Kiedyś to robili seriale, ech, nie tam 6 odcinków i czekaj dwa lata na kolejne :D  
    Podziękowali 2OlaOdPawla Subiektywna
  • Milagro powiedział(a):
    To ta, co umarla, a potem wyszla za arabskiego ksiecia?  :D
     Tak, jeszcze raz wcześniej umarła ale unosiła się nad salą operacyjną i postanowiła wrócić
    Podziękowali 3maliwiju ewap wielorybek
  • A pamietacie "Allo Allo"? :) Ooohhh Renè....Upadla Madonna Van Klomba, Von Smolhausen, Her Flick z gestapo, Helga, porucznik Gruber ze swoim malenkim czolgiem, angielscy lotnicy i dzińdybry i "to ja, LeClerque" :) 
  • Dwie czaszki, o masz ci los :) Co tam takiego znowuż bylo? :)
     
  • edytowano lipiec 2019
    Jak dla mnie obrzydliwy- jak Brawario pisał. Do tego wydaje mi się, że z pewnych tematów nijak nie powinno się żartować. Do tego komediowe wojenne tło.
  • Oglądam " Doktor z alpejskiej wioski" z przyjemnością
  • A oglądaliście doktora Martina , polecam fajny spokojny serial, miasteczko w Kornwali , lekarz z aspargerem i lokalne klimaty.
  • maliwiju powiedział(a):
    A oglądaliście doktora Martina , polecam fajny spokojny serial, miasteczko w Kornwali , lekarz z aspargerem i lokalne klimaty.
    Ja oglądałam i pokochałam. Super serial.
  • Z takich seriali, ktore pamietam z dziecinstwa to fajny byl jeszcze "Przystanek Alaska" i M.A.S.H. 
    Podziękowali 1maliwiju
  • Allo allo - umierałam z mężem ze śmiechu, do tej pory z dziećmi lubimy zobaczyć Miodowe lata, można się pośmiać. Szczególnie te stare odcinki z Agnieszką Pilaszewska.
  • edytowano lipiec 2019
    To straszne, jakie ja złe filmy oglądałam w młodości, w sumie to wyrosłam na dobrego człowieka, żal tylko się robi jak dobra była gdybym nie została obciążona tymi okropnymi filmami..... Chyba teraz bym nie siedziała na forum tylko lepiła z dziećmi jeżyki ;)
    Podziękowali 2E.milia Rejczel
  • Bez dzieci , sama ,ale za to przyjemnością obejrzałam kilka odcinków Przystanku . Może dodam jeszcze , że wybiórczo i niektóre fragmenty przewijałam . Ale lubię ten klimat
  • Bardzo lubiłam Przystanek Alaska, ale powrót do oglądania po latach jakoś nie wyszedł. Podobne klimaty (troszeczkę) znalazłam ostatnio w serialu Kochane kłopoty (Netflix). Małe miasteczko, sporo pozytywnych dziwaków, oglądam jak potrzebuje sobie poprawić humor.
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Stare nasze najlepsze to Różowe lata 70-te i Twin Peaks
    Podziękowali 2Subiektywna AgaMaria
  • Oglądał ktoś The Chosen? Serial o Jezusie. Dostępny za darmo przez aplikację. Ma powstać 7serii.
  • A Młody Piłsudski trochę mnie nudzi. Aktor grający główną postać jest dobrze dobrany. Ma charyzmę, przyciąga wzrok. Ale według mnie scenariusz jest słaby. A postaci, jak to określił mąż, nie są pogłębione.
  • A ja nie lubiłem ani Alaski ani alo alo,  masha ani drużyny A skrzydeł ..  Chyba za dziecinna byłam mój brat to wszystko oglądał. Ja lubiłem drogę do avonlea, domek na prerii, cudowne lata,pełna chata, siódme niebo ..  jako wcześnie dorosla bardzo lubiłam prison break, herosów, czy to o gadajacym samochodzie.. teraz czas honoru i inne też lubię ale jakoś średnio u nas teraz z możliwością oglądania seriali 
  • Malgorzata powiedział(a):
    Dajcie jakiś kwiaty serial  B)
     
    Nie lubię obyczajówek 
    Ale że o kwiatach?
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Przypomnial mi sie jeszcze jeden fajny serial, ktory lubilam jako dziecko. Jeszcze tu w watku o nim nie bylo. Lecial w sobote, jakos tak o 17-18-tej: Dzien za dniem( Life goes on). Pamietam to beatlesowskie "Obladi oblada" na poczatku i ze juz wtedy siedzialam na stanowisku przed telewizorem :) Najbardziej pamietam rodzenstwo: Corky i Becka Thatcher. Uwielbialam ten serial, naprawde! 

  • Rejczel, też uwielbiałam ten serial;  był genialny.
    Podziękowali 1Rejczel
  • A tak wygladaja obecnie :)
  • @Malgorzata - Modliszkę oglądałaś?
  • Serial o kwiatach poproszę!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.