Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Seriale

123578

Komentarz

  • @AgaMaria Hiacynta Bukiet i Co ludzie powiedza ;)
    Podziękowali 3madzikg AgaMaria Izka
  • O nie , to jest dramatyczny, kryminalny , ciężki
  • To znaczy ja jestem miętka, więc musiałam przewijać
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Jeszcze ostatnia rzecz napisze i juz sobie prawie ide :) W zeszlym tygodniu zaczelismy znowu ogladac Friendsow, tak nie po kolei, jak sie trafi. I trafil sie odcinek o tym jak Rachel zrobila przepyszny deser z kremem, biszkoptami, bananami i wolowiną. I jak Joey mial grac nastolatka, Ross wybielil sobie zeby a Monica zaczela chodzic z doktorem Richardem :smiley:
  • Malgorzata powiedział(a):
    Eh telefon i ten jego automat zmian w trakcie  wysyłania  :D

    Krwisty  serial  :) 
    Nie, telefon ma zapamiętane, a Ty co chwilę o kwiatach piszesz ;)
  • Zamiast oglądać wiadomości polecam czwarty sezon Casa de papel  B)
    Podziękowali 1maliwiju
  • Właśnie postanowiliśmy nie oglądać, żeby sobie nie psuć poprzednich. To mówisz, że jednak warto?
  • Obejrzeliśmy Czarnobyl. Świetny.  Polecam mocno.  5 odcinków.
  • Cart&Pud powiedział(a):
    Właśnie postanowiliśmy nie oglądać, żeby sobie nie psuć poprzednich. To mówisz, że jednak warto?
    No dla mnie sezon 1 i 2 nie do pobicia, trzeci fajny, ale czwarty mnie mega wciągnął (wczoraj skończyliśmy o trzeciej ;)) Czekam z niecierpliwością na piąty sezon. Jedyny minus, to ewidentnie teraz to serial netflixowy ze wszelkimi propagandowymi wątkami homo itp.
    Podziękowali 1Joannna
  • Chyba jeszcze nowy sezon Stranger Things ma być niebawem...
  • A mnie poza pierwszym sezonem dalej nie wciągnęło.. 
  • Ja wróciłam po raz kolejny do Twin Peaks. Ogląda się jak za pierwszym razem.
    True detective super ale właśnie tylko pierwszy sezon.
    Podobał mi się z detektywistycznych LAS. Fajny klimat i francuski serial.

  • Unortodox zaczęliśmy i Kalifat - ten drugi super.
    Podziękowali 1beatak
  • unortododox u mnie na plus 
    4 od razu obejrzalam
  • Polly powiedział(a):
    Unortodox zaczęliśmy i Kalifat - ten drugi super.
    Właśnie się chciałam spytać, czy ktoś oglądał.
  • katarzynamarta2 powiedział(a):
    Aktor grający Helsinki sam powiedział w wywiadzie, ze nie wiedział, ze jego bohater jest gejem. Dowiedział się w trzecim sezonie i był zaskoczony, bo inaczej zbudowałby swoją postać wiedząc o tym od początku. 
    Helsinki? On akurat od początku był z Oslo, nie?
  • @beatak, Unortodox pierwszy odcinek, jest ok, aczkolwiek nie porwał mnie bezwarunkowo. Mam też książkę, właśnie dzisiaj zaczęłam.
  • Unorthodox mi się podobał. Tylko trzeba pamiętać, że to Netflix- geje wychodzą z każdej możliwej szafy, kobiety są silne i niezależne a mężczyźni to ofiary losu...
    Ale jak obejrzałam na końcu film o realizacji serialu, to zrozumiałam wszystko - same baby, od reżyserki po kostiumolożkę ;)
  • Nie wiem , czy mnie zachwycił  , ale kulturowo odkrywczy . Obejrzałam też, nie wiem , jak to się nazywa..., taki odcinek o sposobie pracy przy  tym serialu jak starali się oddać stroje, zachowania, zwyczaje....


  • Coś czuję, że książka będzie lepsza :)
  • Gejów nie ma na Netflixie w serialu Katedra w Barcelonie.  Bardzo katolicki film.  
  • OlaOdPawla powiedział(a):
    Zamiast oglądać wiadomości polecam czwarty sezon Casa de papel  B)
    @OlaOdPawla a Helsinki o Oslo to bracia nie byli?
  • Aaaa racja, to byli bracia i Oslo był gejem! No to teraz obaj bracia są homo i jest sprawiedliwie :D
  • Spoiler alert!

    motyw kuzyna/kuzynki Denvera rozwalił... Za to ogromna szkoda Nairobi. Lubiłam wariatkę.
    Podziękowali 1OlaOdPawla
  • @Cart&;Pud - operator kamery to facet
  • Czy gdzieś w sieci (poza yt;) da się oglądać filmy w oryginale? Niekoniecznie seriale ;)
  • Bojkotuję. Jakiś inny?
  • HBO GO
    Podziękowali 1Katia
  • matka6 powiedział(a):
    @Cart&;Pud - operator kamery to facet
    To tylko potwierdza moją tezę - wszyscy, którzy o czymś decydują w tym serialu to kobiety ;)

  • Oj, my oglądaliśmy! Poprzedni sezon zachwycił mojego męża, ale ja w połowie przespałam (Może w ciąży byłam czy coś ;)). Natomiast jeśli przebrniesz to druga część,  Nowy Papież, jest naprawdę dobra i wciągająca, z tym że wiele scen 18+, wręcz przesadnych. Niemniej jednak ta druga część jest bardzo mocną iluzją do współczesnych czasów, współczesnych papieży i wyzwań stojących przed kościołem, według mnie bardzo daje do myślenia i zmusza do skonfrontowania swoich poglądów z rzeczywistością, co by było, gdyby się zrealizowały.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.