Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Seriale

123457

Komentarz

  • Za dwa tygodnie koniec i początek, czyli Dark 3. Polecam bardzo, jak ktoś lubi myśleć przy ogaldaniu :D
  • Dorotak powiedział(a):
    Za dwa tygodnie koniec i początek, czyli Dark 3. Polecam bardzo, jak ktoś lubi myśleć przy ogaldaniu :D
    Też czekam. Oglądamy wspólnie z koleżanką. Fajna zabawa.
  • Oglądamy Endeavour ostatnio. Kryminalny, Oxford, muzyka klasyczna i młody Morse. Pierwsze dwa sezony fajne, teraz męczymy trzeci,chyba się zmienił reżyser. 
    Podziękowali 1wiesia
  • A ja na rozluźnienie polecę powtórki miodowych lat, chyba na tv6, z czasu oglądam :) 
  • @malagala obejrzanego mamy. Po angielsku. Duża trudność w rozumieniu tych zawiłości detektywistycznych.
    Teraz oglądamy 3 sezon Very, też z napisami po angielsku, chyba jest jeszcze trudniejsza.
    Ale sympatyczna, podobnie jak Morse... on jest dodatkowo bardzo prawy. A muzyka i dachy Oxfordu dodatkowy plus.
  • @wiesia dzieki, może to też zobaczymy. Mi się bardzo ta prawosc baaardzo podoba, zmieczona już jestem cynicznymi głównymi bohaterami z mroczna przeszłością...
    My z lektorem, ja bardzo lubię z lektorem oglądać... Sentyment. 
    Podziękowali 1wiesia
  • Wczoraj skończyliśmy oglądać "Most nad Sundem" mocne, smutne, ale nie nudne.
  • Ktoś oglądał Stulecie Winnych? Trochę się męczyłam oglądając. Stroje i scenografia ok, ale fabuła zbyt dramatyczna a zarazem zbyt stereotypowa i kiczowata momentami.

    Lubię polskie seriale, ale te z dawnych lat, np. napisana z epickim oddechem historia mieszkańców warszawskiej kamienicy Dom scenariusz Janickiego i Mularczyka.
    Podziękowali 1beatak
  • @AgaMaria przeczytaj książki. duzo lepsze niż serial
    Podziękowali 1AgaMaria
  • edytowano czerwiec 2020
    Ja wróciłam po latach do Fargo i powiem, że nadal wciąga:)
  • A ostatnio tez obejrzałam cały Westworld i raz że niezła obsada, tematyka mi bliska i w sumie niezły,  choć pierwszy sezony się wloką. Ostatni super.
  • Westworld na HBO. Pierwszy i trzeci sezon sztos. Drugi się ciągnął tragicznie...
  • edytowano czerwiec 2020
    Z polecenia wielodzietnych oglądamy doktora Martina. Zabawne i dużo po angielsku można wyłapać. 
    Powtarzamy z mężem całe zwroty, chociaż nasze nastolatki to irytuje.
    Podziękowali 2beatak Agax4
  • Odrobinka powiedział(a):
    Ja wróciłam po latach do Fargo i powiem, że nadal wciąga:)
    dla mnie pierwszy sezon super
    drugi nie mogę przebrnąć
    a trzeci taki całkiem spoko, ale to już nie to samo co pierwszy
  • Dorotak powiedział(a):
    Westworld na HBO. Pierwszy i trzeci sezon sztos. Drugi się ciągnął tragicznie...
    Z nielegalnych na 3filmy jest
  • Oglądamy Szadź. Jak na razie dobry. Kilku rzeczy bym się czepiła, bo są naciągane jak gumka z majtek, ale ok, niech im będzie ;)
    Młody Sthur gra sk...na bardzo przekonująco ;)


    Zaczęłam oglądać Belle epoque (ten polski serial) i porażka. Fabuła o zawiłości cepa. Za to aktorzy dobrzy - Eryk Lubos (świetna rola, szkoda, że w takim gniocie), Olaf Lubaszenko i Małaszyński (który gra jak drewniany kołek)
    Można sobie darować ten serial bez bólu. B)
    Podziękowali 1beatak
  • Cart zgadzam się. Oglądałam to Belle epoque i żałuję, męczyłam się z odcinka na odcinek. Oglądałam, bo lubię tę epokę, secesja, te sprawy... a tu taki gniot i ponuractwo. Masz rację, że słabe.
    Poza tym "poprawne politycznie". Jak tradycyjna rodzina to wiadomo, że zło i patologia.
    Podziękowali 1Cart
  • A nie odniosłaś wrażenia, że Lubos kreuje się w tym filmie na Łomnickiego? 
    Mały, nerwowy z tikiem nerwowym i wąsem.  B)
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Mieliśmy subskrupcję hbo, żeby obejrzeć Czarnobyl. Teraz rezygnujemy, mamy jeszcze przez dwa tygodnie. Warto coś tam jeszcze zobaczyć?
  • Takie mam właśnie wrażenie, młody papież i Czarnobyl obejrzałam, nic więcej tam nie widzę...
  • Ja ostatnio Virgin river.
    Gambit królowej zaczęłam ale znudziłam się..... 

  • A ja wróciłam do serialu Modrzejewska z 1989 r. w reżyserii Jana Łomnickiego. Bardzo mi się podoba.
  • Gomorra na TVP Kultura i Kloss
  • My oglądaliśmy serial "Detektoryści" na CDA. Bardzo nam się podobał. Można pośmiać się z inteligentnych żartów. To rzadkość dziś w filmach.
  • "Ku jezioru"- super
  • OlaOdPawla powiedział(a):
    Takie mam właśnie wrażenie, młody papież i Czarnobyl obejrzałam, nic więcej tam nie widzę...
    Polecam "od nowa" z Hugh Grantem i Nicole Kidman. Bardzo wciąga, ale ma niestety (albo na szczescie) tylko 6 odcinków 
    Podziękowali 2OlaOdPawla Agax4
  • OlaOdPawla powiedział(a):
    Mieliśmy subskrupcję hbo, żeby obejrzeć Czarnobyl. Teraz rezygnujemy, mamy jeszcze przez dwa tygodnie. Warto coś tam jeszcze zobaczyć?
    @OlaOdPawla prawo ulicy i więzienie oz

    Podziękowali 1OlaOdPawla
  • Stokrotka powiedział(a):
    OlaOdPawla powiedział(a):
    Takie mam właśnie wrażenie, młody papież i Czarnobyl obejrzałam, nic więcej tam nie widzę...
    Polecam "od nowa" z Hugh Grantem i Nicole Kidman. Bardzo wciąga, ale ma niestety (albo na szczescie) tylko 6 odcinków 

    Gdzie można go obejrzeć?
  • Polly powiedział(a):
    Stokrotka powiedział(a):
    OlaOdPawla powiedział(a):
    Takie mam właśnie wrażenie, młody papież i Czarnobyl obejrzałam, nic więcej tam nie widzę...
    Polecam "od nowa" z Hugh Grantem i Nicole Kidman. Bardzo wciąga, ale ma niestety (albo na szczescie) tylko 6 odcinków 

    Gdzie można go obejrzeć?


    Ja oglądałam tu, trzeba wybrać jeden z linków.

    Tylko polecam mieć jakiegoś Adblocka na komputerze, bo odtwarzacze w linkach generują wyskakujące okienka z głupimi reklamami.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.