Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Seriale

135678

Komentarz

  • Seriale dla dzieci to już w ogóle dno, nawet na satelicie. Kiedyś moje dzieci u teściów oglądały Hannę Montannę, I Carly...jakieś wrzaski, przepychanki, głupie miny do kamery non stop tego się oglądać nie da a zrozumieć o co w tym biega to już w ogóle.
    Inny dziwny serial Das Haus Anubis, może nie jestem krytykiem ale on jest gorszy niż Scooby Doo, którego się czepiacie. No i wszędzie durne japońskie kreskówki bez fabuły....
  • Na Mini Mini jest jeden rewelacyjny serial dla dzieci:
    Marta mówi - śmieszy ale i uczy ...

    BpBD9BNWQYg
  • Moi chłopcy uwielbiają Martę :bigsmile:
  • Kto obejrzał trzeci sezon Casa de papel??
  • OlaOdPawla powiedział(a):
    Kto obejrzał trzeci sezon Casa de papel??
    no ja oczywiście:D co sądzisz? :D 
  • Tylko pierwszy odcinek wczoraj, zapowiada się fajnie, dorównuje poprzednim sezonom?
  • Jest dobry ;) dzieje się dużo i intensywnie, chociaż niektóre rzeczy nie ewoluowały i to mnie wkurzalo ;) za to uważam, że świetnie wpletli w scenariusz Berlina. Dużo ludzi liczyło na to, że 'wroci' i jednak miało wątpliwości, czy go nie wskrzesza na siłę ;)

    Natomiast absolutnie wkurza mnie dylemat między oglądaniem piratów, a ogladaniem na subskrypcji i wspieraniem lgbtqwerty. 
    I tak ostatnio co premierę... Stranger Things, Dark, Oitnb, czarne lustro... Ech.
    Podziękowali 1OlaOdPawla
  • Oglądnełam już cały sezon, jest dobry, ale plan skoku na....  już nie jest tak perfekcyjny. 
    Podziękowali 1OlaOdPawla
  • Dark próbowałam oglądać ale zasnęłam, polecasz?
  • Ja sobie ostatnio po raz drugi obejrzałam „The Young Pope”, od strony artystycznej swietny!
  • Coo, wyszedl juz trzeci sezon? Jakos tak mialam przeswiadczenie, ze dopiero jesienia bedzie
  • Nie, starocie oglądałam (błogosławieństwo braku pamięci
  • @OlaOdPawla Dark jest bardzo dobry, drugi sezon lepszy od pierwszego. Ale to taki serial co się ogląda w max skupieniu, jeszcze cofa kilka razy, żeby się połapać co i jak. Ciężki. Ale mi wszedł lepiej niz np Westworld, którego drugiego sezonu już nie moglam ścierpieć...
    Podziękowali 2joanna_1991 Lome
  • @maliwiju to chyba trochę o to chodzi, dzięki czemu np można zobaczyć, że niektóre postacie ewoluowały (i ich gra aktorska się zmieniła) a niektóre stoja w miejscu i nadal jak glupie, tak głupie ;) 
  • Też się szykuję tylko netflixa zawiesilismy po ich akcjach. 
  • "Czarnobyl"  polecam
    Podziękowali 2In Spe Lome
  • Obejrzałam trzy odcinki casa de papel, fajny, choć jak się wie o co chodzi to już nie te same emocje. Dla mnie mega naciągane jest tylko poparcie społeczne całej akcji - napad, zakładnicy, kasa tylko dla nich, ale tłumy szaleją :-\
    Podziękowali 1maliwiju
  • Potwierdzam, "Czarnobyl" bardzo warto. Mistrzowska ścieżka dźwiękowa jest :)
  • Not great, not terrible ;) 
    Podziękowali 1Lome
  • OlaOdPawla powiedział(a):
    Obejrzałam trzy odcinki casa de papel, fajny, choć jak się wie o co chodzi to już nie te same emocje. Dla mnie mega naciągane jest tylko poparcie społeczne całej akcji - napad, zakładnicy, kasa tylko dla nich, ale tłumy szaleją :-\
    140mln rozrzucili na początku ;)
  • No ale profesor pokazywał im fragmenty z tv gdzie ewidentnie byli symbolem buntu wobec systemu na całym świecie, jeszcze przed tymi 140mln dolarów, no bez jaj.
  • @OlaOdPawla oni kreowali przecież od pierwszego odcinka swój wizerunek tak,.żeby publiczność była po ich stronie. Rok po napadzie w ostatnim odcinku 2 serii w tv pada stwierdzenie, że pomimo tego że to był napad na taką skalę itd większość opinii publicznej popiera dziania i postulaty rabusiów, czy że darzy ich duża sympatią. To była część planu, więc tutaj bym nie widziała nieścisłości. Natomiast wkurza mnie, że duet Rio i Tokio nie ewoluował zupełnie, ta sama mentalna piaskownica, zero zmiany i rozwoju postaci. Profesor, Nairobi, Denver - wszyscy ruszyli do przodu, zmienili się, a ta dwójka jak durna i wkurzająca była, tak została ;) 
  • A w ogóle to polecam Wielkie Kłamstewka. Drugi sezon z Meryl Streep po prostu świetny, gra fenomenalnie i warto obejrzeć choćby dla niej. ;)
    Podziękowali 2beatak joanna_1991
  • Nie chodzi mi o brak nieścisłości, mnie się to już w pierwszym sezonie wydawało naciągane, zagrywki podchodzące pod terroryzm nawet w słusznej sprawie nie wywołają takiej fali entuzjazmu.
  • @Dorotak, a w ogóle to Ty zainspirowałaś mnie do Stranger things, oglądam nowy sezon równolegle ;-)
    Podziękowali 1Dorotak
  • a gdzie te Wielkie kłamstewka można obejrzeć?
  • HBO GO. Pierwszy miesiąc za darmo można aktywować. A potem trzeba wymowic subskrypcję. 

    Podziękowali 1matka6
  • @matka6 "Wielkie kłamstewka" można obejrzeć też na stronie https://fili.cc/
    za darmo w dobrej jakości z lektorem, jednak są jakieś ograniczenia co do liczby odcinków, które można obejrzeć pod rząd - trzeba robić przerwy.
    Podziękowali 1matka6
  • Jesli chodzi o seriale to "Moda na sukces" ogladana z moja s.p.babcia! Babcia mi zawsze strescila co tam sie wydarzylo tysiac odcinkow temu i wiedzialam z grubsza kto z kim. Babcia sledzila pilnie Richa Forestera i te piekna pania psycholog, te zjawiskowa brunetke, kurcze zapomnialam jak ona sie nazywala...? Bez babci ta cala Moda na sukces stracila racje bytu.
    Podziękowali 1antonina
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.