Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

ROTAWIRUS... ratunku!

12467

Komentarz

  • @Kasik - gratulacje serdeczne! Dorodny chłopaczek!!!
    I co, udało się bez wywoływania?
  • Gratulacje!
  • Gratulacje!
  • weszłam sprawdzić jak Anetki się czują, a tu takie wieści:bigsmile:

    super!! gratulacje!!! Witaj Jasiu po teh stronie brzucha :D
  • Gratulacje Kasik!
    :flowers::flowers::flowers:

    Jasio już dopisany do listy urodzinowej.
  • Witaj Jasiek!gratulacje Kasik!
    A ja tu nie wchodziłam z obawy przed zarażeniem:bigsmile::flowers:
  • Gratulacje!!!!!

    Coś mi się zdaje, że w tym roku będzie prawdziwy wysyp Janów Pawłów:wink:.
    Mój osobisty mąz tez ostatnio rzucił taka propozycję:bigsmile: ale została odrzucona- Pwała już mamy, a i Janek w najblizszej rodzinie, bo u brata męża...
  • [cite] Katarzyna:[/cite]@Kasik - gratulacje serdeczne! Dorodny chłopaczek!!!
    I co, udało się bez wywoływania?
    Trafiłam do szpitala w sobotę. Cały dzień przeleżałam na oddziale położniczym. Rano w niedzielę lekarz miał podać oksytocynę. A tu , ni z gruszki nie z pietruszki, kiedy ładnie zasypiałam 0 23.00 , Janek zaczął pukać do drzwi :-) Zaczęły się skurcze. O 0.30 już był na świecie :df: Jestem taka szczęśliwa. Maluszek jest piękny, zakochałam się w nim po uszy :ad: Moje córeczki też :aa: Dziękuję Wam wszystkim za gratulacje i słowa otuchy przed porodem :iw:
  • [cite] Kasik:[/cite] Maluszek jest piękny, zakochałam się w nim po uszy
    Fotki proszę!
  • Gratulacje Kasik ,,,:iw::iw::iw::ip::ip:
  • @Kasik - no, to poszedł jak burza :bigsmile: Zuch chłopak z tego Janka! :bigsmile:
  • [cite] Katarzyna:[/cite]@Kasik - no, to poszedł jak burza
    Cóż się dziwić? Dłuuuuugo nabierał rozpędu.......:wink:
  • Kasik serdeczne gratulacje:fi::fi::fi:
  • Gratuluję. Fajnie, że tak szybciutko poszło. :bigsmile:
  • Moje gratulacje!!!:flowers:
  • Tak to mozna wątek zaśmiecac.Oj jak dobrze Kasik ,że już ,,po'':bigsmile:
  • Odkopuję, bo rotujemy. Ja to świństwo po zapachu poznaję jak najlepszy tester. Mniejmy nadzieję, że lightowo będzie, bo dzieci silne.

    Jak i czemu działa cola? Co ona w sobie ma? :D

    ktoś napisał, że przy rota trzeba odstawić cukry, a jednocześnie pije colę... hmmm?
  • Ten kwas co tam jest. Ponoc mial byc lekiem na zoladek, ale badan nie przeszedl ;)
  • @Savia - cola działa przeciwwymiotnie, z tego, co wiem. Nie jest to leczenie szczególnie zdrowe (jakoś jestem zdania, że jak organizm chce się czegoś pozbyć, to zwykle wie, co robi) ale czasem przynosi ulgę, jak człowiek bardzo spostponowany.
  • Dzięki. Moja pediatra twierdzi, ze w miarę możliwości nie należy blokować dziurek przy rota, bo on po prostu tak opuszcza organizm.
  • Podzielam zdanie owej pediatry :-)
  • Podzielam zdanie owej pediatry :-)

    Bo moja pediatra jest the best :D
  • Zazdroszczę. Też bym chciała mieć lekarza, z którym umiem się dogadać...
  • ale za to napoje dosladzac glukoza

    wystarczy cukier zagotować i juz ma własciwości glukozy i nie wzdyma i takie tam.
  • lepiej przechodzić jeden po drugim czy wszyscy na raz ?? Masakra .... wymiotuję ja (najbardziej) , mąż , 3- latek i 8 -latek , obserwuję 8 -miesięczniaka .... zobaczymy .No i biegunka ...

    Tylko u nas chyba nie rota a jakieś zatrucie
  • edytowano luty 2013
    I tak źle, i tak niedobrze.
    :-&

    Łączę się w bólu.
  • u mnie toż samo. Zachciało mi się zostać w domu z chorym dzieckiem, to teraz poddałam się oczywistej konieczności. Dzięki za odkurzenie wątku. Świetny wątek;) Zaczyna się rotawirusem a kończy gratulacjami powiększenia rodziny
    :D
  • edytowano luty 2013
    Mówisz, że i u mnie skończy sie gratulacjami? :P
  • inaczej nie może być
    :D
  • Chciałaś powiedzieć, że ten wątek ma drugie dno ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.