Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

SZCZEPIENIA czyli rosyjska ruletka

18586889091222

Komentarz

  • @WłodzimierzPawelec zgadzam się, przy czym mi chodziło raczej o odniesienie się właśnie do problemu szczepionek z komórek z abortowanych płodów, bo jak gdzieś się przebija temat to zawsze twierdzą, że komórki pobrano przy okazji aborcji i tak naprawdę to nie są takie nieetyczne
  • Co myślicie o składzie na tę konferencję? Kojarzycie te nazwiska?

    http://www.spodekkatowice.pl/pl/wydarzenia/wiosna-zdrowia,397.html


  • Kojarzymy nazwiska...
  • A co myślicie? Warto się wybrać czy strata czasu?
  • Mi by się nie chciało. W necie to wszystko do przeczytania.

  • KONIEC GISU – w obronie pokrzywdzonych przez szczepionki dzieci

    Heju Gisu, masz tu kawał ciężkiego dissu Polemikę podejmuję, choć uważam Gisu drogi, że zagraniem tym tak głupim sam podcinasz sobie nogi. Bo na głowę świat już upadł, w którym Gis sam nie wiem po co chować się w kapturze musi, nie chce patrzeć ludziom w oczy, i zakłada okulary, by zza ciemnych szkieł nie widzieć łez rodziców, cierpień dzieci pokrzywdzonych przez szczepionki, nic nie mówi o problemie, o ryzyku nie rapuje, jawnie kpi z nieszczęścia ludzi i szczepionki reklamuje. Nie szczep, kiedy nie wiesz, jaki skład jest tej szczepionki, bo to ważne jest dla Ciebie. Nie szczep, gdy cię straszą epidemią krztuśca, odry oraz grypą ptasią. ............................................................ Gisu straszy bakteriami, a sekretu już nie zdradzi, że szczepionki też kaleczą, nie wie jak temu zaradzić. Nic nie wspomni spod kaptura, że szczepionek wciąż jest więcej, że nie zawsze małe dziecko dobrze zniesie interwencję, kiedy kilka naraz igieł w małe ciałko lekarz wbija, nie zważając że poprzednia maluchowi zaszkodziła. A gdy rodzic z głębi serca chce dzieciaka przed tym chronić, durny system i sanepid chcą go mandatami łoić. Nie szczep, kiedy nie wiesz, jaki finał ta szczepionka czasem może mieć dla Ciebie. Pomyśl przed szczepieniem, bo w tak wielu już przypadkach zakończyło się cierpieniem. ............................................................ Przyjmij radę Gisu drogi: nasze dzieci nie twój problem. Lepiej zajmij się NOP-ami niż raperstwem nieudolnym. Nikt nie będzie nam na siłę wciskał szczepień bez powodu, nic nie mówiąc o ryzyku, bo to nie jest chleb i woda. Ty problemy masz z danymi, więc ogarnij trochę temat, poobserwuj, szerzej spójrz, bo już dawno wpadłeś w schemat. Zrozum wreszcie, że wiesz tylko, co ci wpada do systemu, lecz to wcale nie jest proste, by wyjaśnić to ślepemu. Nie szczep, kiedy nie wiesz, jaki skład jest tej szczepionki, bo to ważne jest dla Ciebie. Nie szczep, gdy cię straszą epidemią krztuśca, odry oraz grypą ptasią. ............................................................ Kiedy u nas grzywny ślecie i odpisujecie bzdury, na Zachodzie nikt nie zmusza, a tu wciąż jak za komuny. Ty z nas Gisu durni nie rób, bo co robić dobrze wiemy, i spokoju wreszcie, a nie coraz więcej szczepień chcemy. Sam się zaszczep, jak ci mało, a od naszych dzieci wara. Odpuść wreszcie, bo naprawdę już ci się przebrała miara. Odszkodowań, informacji i wolności wreszcie chcemy oraz wiedzy o ryzyku, bo my o nim dobrze wiemy. Popatrz na tych, co szczepili wszystkim tym, czym lekarz każe, i dzieciaka utracili, popatrz na ich smutne twarze. To maluchy niewidoczne w waszych błędnych statystykach, ich historii i cierpienia nie zmieścimy w takich klipach. Kiedy gdzieś szczepionka szkodzi, błędy są przykryte ziemią, wy mydlicie wszystkim oczy koincydencyjną ściemą. Nie strasz nas tu czarną ospą, bo dziś nie ma epidemii, dziś jest epidemia szczepień – nie dopuśćmy do pandemii. My się odry, świnki, krztuśca tak jak szczepień nie boimy, w waszą ściemę „raz na milion” ani trochę nie wierzymy. Dupokoki nam nie straszne, bo praktyka pokazuje, że je lepiej znoszą dzieci, których wcześniej nic nie truje. Nie daj się zaślepić, choć cię Gisu głośno straszy, że mandaty Tobie wlepi. Pomyśl, nim zaszczepisz, co szczepionka ma w swym składzie, byś ryzyko mógł ocenić. ............................................................ Trzeba o tym mówić głośno, kiedy dzieje się nieszczęście. Przez szczepionki dziecko chore, nikt z pomocą nie przybędzie. Gisu kaptur swój założy i odwróci się plecami. Powie tylko, że w tym kraju nie spotykał się z NOP-ami. Przejmij się więc Gisu drogi podjętymi tu kwestiami, zamiast część rodziców straszyć, że odbierzesz im dzieciaki. No i wara od Liroya, który praw rodziców broni w przeciwieństwie do urzędu, który ludzi ciągle gnoi.
    Podziękowali 1WłodzimierzPawelec
  • Mam zalegle szczepienie syna, to w 6 roku zycia, teraz ma juz ponad 7. Zapisywalam go w 6 roku ze 4 razy i po mcu czekania akurat wtedy sie przeziebial wiec odwolywalam. 

    Ale chyba powinno sie ta dawke podac prawda? 
    Tylko wyczytalam ze nie ma juz Infanrix Hexa a on byl tym szczepiony.. 
    Czy ktos z Was wie czym sensownym mozna zaszczepic teraz- nie chce polegac na opinii lekarza, tylko bardziej oczytanych osob,czyli Was :) 
  • edytowano stycznia 2017
    Może Tripacel? Błonica tężec, krztusiec bezkomórkowy. Mniejsza ilość toksoidu krztuścowego 10 mikrogramów od Infanrix DTPa która ma 25 mikrogramów.
  • na forum o szczepieniach na topie sa odtruwania po szczepionkach wiec moze lepiej sobie darowac te szczepieniach
  • To odtruwanie to dla mnie jakieś czary mary a nie faktyczne odtruwanie...
    Też chore wierzyć w takie teorie i poddawać dziecko jakimś takim dziwnym eksperymentom.
    Podziękowali 1Katia
  • To ktora sensowniejsza by byla- tripacel czy boostrix?
  • porównaj ulotki na stronie stopnop
  • Jeszcze w 6 roku życia obowiązuje polio.
  • Ja poprosiłam pediatrę o odroczenie do lata ze względu na sezon grypowy i duże ryzyko, że dzieci zachorują zaraz po szczepieniu.
    Podziękowali 1WłodzimierzPawelec
  • O tym tripacel pisza ze dzieci 7 letnie i starsze nie powinny jej dostac.
  • Mlodszego 6 latka moglabym odroczyc, ale ponad 7 juz nie bardzo..i tak mega spoznieni jestesmy..

    Mam jeszcze dwojke prawie 2 latka i 3,5 latka nie zaszczepionych na nic i nie wiem od czego zaczac... tzn na pewno na poczatek engerix e potem to nie wiem... 
    Podziękowali 1Hope
  • olgal powiedział(a):
    To odtruwanie to dla mnie jakieś czary mary a nie faktyczne odtruwanie...
    Też chore wierzyć w takie teorie i poddawać dziecko jakimś takim dziwnym eksperymentom.
    probuja jakos pomoc tym dzieciom
    niektore zdjecia nopow sa przerazajace
    Wiem ze lepiej sie nie wkrecac ale cos jednak jest na rzeczy z tymi alergiami i zatruciami po szczepieniach
  • Zobaczyłam profil "GISu" na fb i jego kanał na youtubie :O to jest jakiś żart? Ten próbujący wylansowować sobie marną karierę typ jest GŁÓWNYM INSPEKTOREM SANITARNYM za nasze pieniądze (sic!).
    Podziękowali 2asiao WłodzimierzPawelec
  • W alergie,zatrucia wierzę,ale te dziwne metody (homeopatia itp.) odtruwania to inna rzecz.
    Nie przekonują mnie,że to skuteczne.
    Podziękowali 2Predikata Katia
  • A w jakim wieku masz dziewczyny?
  • To starsza nie za duza już? Myślałam ze to tylko takie żłobiaki szczepią na pneumokoki?
  • Nie było mnie chwilę, ale spróbuję się odnieść do kilku kwestii.
    1. Główny Inspektor Sanitarny nawet robił filmik który jak dla mnie jest formą profanacji godła. https://www.facebook.com/notes/włodzimierz-pawelec/do-czego-można-wykorzystać-godło/1316584195050486/

    2. Jeżeli chodzi o odtruwanie to nie jest oparte tylko na ścieżce homeo. Nie jest to też żadna magia czy czary mary, chodzi o pomoc organizmowi w pozbyciu się substancji chemicznych osadzających się w organiźmie po szczepieniu, ale też po jedzeniu, chemii w kosmetykach.

    3. Czy szczepionki skojarzone są bezpieczne: https://www.facebook.com/notes/ogólnopolskie-stowarzyszenie-wiedzy-o-szczepieniach-stop-nop/czy-szczepionki-skojarzone-np-infanrix-hexa-i-pentaxim-są-bezpieczne/756023201091777/

    4. Co trzeba wiedzieć przed szczepieniem na pneumokoki poza faktem że szczepionka którą wprowadzili dla dzieci urodzonych od 1 stycznia 2017 nie jest dopuszczona do obrotu w Polsce i skorzystali z ustawy o klęskach żywiołowych.
    http://dziecisawazne.pl/pneumokoki-szczepic-czy-nie/

    Więcej mogę odpowiedzieć jeśli macie jakieś pytania.
    Podziękowali 1Hope
  • I za te filmiki ten pan nie ma korzyści finansowych od producentów?
  • @Hope - mniejsza o to. On te filmiki robi za nasze, podatników pieniądze...
  • edytowano lutego 2017
    Na to oburzyłam się kilka postów wyżej ;) 
    Teraz się zastanawiam czy to legalne w ogóle.
  • @AB i był jakiś Nop? Mnie bardzo pediatra nasza namawia na pneumokoki. Zaczynam się wahać. Oczywiscie pelnoplatne, nie te z projektu 
  • Aga85 powiedział(a):
    @AB i był jakiś Nop? Mnie bardzo pediatra nasza namawia na pneumokoki. Zaczynam się wahać. Oczywiscie pelnoplatne, nie te z projektu 
    Przeczytałaś artykuł o szczepieniach na pneumokoki? Zobacz jeszcze to wraz z odnośnikami po prawej stronie https://szczepieniapneumoihib.wordpress.com/fakty-o-pneumo/

  • w ie dla dzieci urodzonych od października 2016 wprowadzili dodatkowo darmowe rota i Men C.  Przy Mec C każą dawać trzy dawki Paracetamolu.
    na szczęscie przymusu szczepienia nie ma.
  • Czytam, ale jakoś nie mogę znaleźć. Czy można dostać w Pl. szczepionkę monowalentną przeciwko odrze? 
    I drugie pytanie, przez jaki okres po przejściu 3 dniowki z baardzo wysoką gorączką, można szczepić roczniaka? Konkretnie czeka nas MMR, i o ile różyczka czy świnka jakoś mnie nie przeraża, to już odra mnie martwi...
  • Nie mozna. U Niemcow mozna,ale do Pl nie sprowadza. Jakbys miala prywatne kanały dojścia, daj znac, jest nas wiecej, co samą odre by chcialy.
    Podziękowali 4Hope Aga85 chabrowa Rosea
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.