Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

SZCZEPIENIA czyli rosyjska ruletka

18788909293222

Komentarz

  • Czego oczekiwać od GISu? To tylko raper i to marny... :/
  • edytowano lutego 2017
    No ale po RM spodziewam się chociaż, że o etyczność szczepionek zawalczą.
  • GISu ją skomentuje, nie bój się!
  • edytowano lutego 2017
    Wszyscy jesteśmy w błędzie :open_mouth: a szczepionki są cudowne. 
    Nie wierzę w to co słyszę.
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Na profilu na FB napisałem komentarze wskazujące na kłamstwa GIS.
    Było ich sporo.
    Prowadzenie audycji bardzo kiepskie/ takie ubezpieczone.
    Teksty GISu przekroczyły granicę dobrego smaku.
    Pomimo że ogólnie słuchacze wystawili poważną czerwoną kartkę za takie tendencyjne wałkowanie tematu do wielu babć przemówiła kwestia zagrożenia ze strony wnuków, albo przeszczepem serca.
    Moim zdaniem Posobkiewicz kolejny raz chciał zrobić to co ma robić. Mówić że to mogło nie mieć związku, że wszystko jest super a on nagrywa piosenki.
    Wstyd że RM i Trwam w to weszło tak.
    Posobkiewicz oczywiście nie skomentował konfliktu interesów w MZ i w gremiach eksperckich na podstawie których podpisuje kalendarz szczepień.
    Podziękowali 1Katarzyna
  • edytowano lutego 2017
    W sumie w pewnym momencie stwierdziłam, że komentarz RM jest zbędny, ten człowiek pogrążał się sam. 
    Nikt mu nie wypomniał durnych filmików to sam się zacytował. 
    No i puenta!
    Gdyby Jezus żył dzisiaj to by się szczepił.

    ...  no późno było.
    Podziękowali 1WłodzimierzPawelec
  • Hope powiedział(a):
    Gdyby Jezus żył dzisiaj to by się szczepił.
    Ale z czego to wywiódł? Że cesarzowi, co cesarskie? Teraz haracze rządowe mamy płacić zdrowiem naszych dzieci? Dziwna logika. Jak Herod rzeź niewiniątek zarządził, to Józef wziął Maryję i Dzieciątko i do Egiptu zwiał, a nie poleciał ustawić się w kolejce z synem do egzekucji.
  • WłodzimierzPawelec powiedział(a):
    Na profilu na FB napisałem komentarze wskazujące na kłamstwa GIS.
    Było ich sporo.
    Poproszę o link.
  • To co on mówił się w ogóle nie kleiło ;) dobre jeszcze było jak się tłumaczył, że korzyści majątkowe to nie on :D
  • @Hope - widać się nie miało kleić. GISu to tylko tuba. Ani on się na tym zna, ani ma prawo do jakichkolwiek decyzji. On ma tylko wołać: "Zaszczep! Zaszczep! Zaszczep!" Za to mu płacą.
    Podziękowali 1WłodzimierzPawelec
  • Jestem po tej audycji zbudowana jednym, tam dzwoniło co najmniej kilku ojców. Bardzo cieszy, że oni to biorą na klatę i się tym problemem zajmują. 
    I któryś raz słyszałam, że ojciec poszedł do przychodni i się zdziwił jak to wygląda albo w szpitalu. Ciekawa jestem czy to kwestia wnikliwości mężczyzn, czy to akurat takie przypadki.
    No bo zazwyczaj idzie kobieta, którą chyba łatwiej zastraszyć.
    Podziękowali 1WłodzimierzPawelec
  • Katarzyna powiedział(a):
    WłodzimierzPawelec powiedział(a):
    Na profilu na FB napisałem komentarze wskazujące na kłamstwa GIS.
    Było ich sporo.
    Poproszę o link.

    Się robi, plus jeszcze filmik na YT z komentarzem do całości.
    1. Tutaj na FB kto ma: https://www.facebook.com/RadioMaryja/posts/1347475638609267

    2. Tutaj mój komentarz z linkami https://www.facebook.com/twojazmiananadejdzie/?fref=ts

    3. Dla tych którzy nie korzystają z FB opcja YT:



    Podziękowali 4Katarzyna Hanq annabe Hope
  • @WłodzimierzPawelec to dziś macie być z Justyną Sochą w TV Trwam?
  • Też się dołączam do pytania, usłyszałam przez moment zapowiedź w radiu, ale umknęła mi data, to dziś?
  • Widzialam na funpage stop nop ze to dzis o 18:15 i potem o 21:30
  • Słuchałam, super audycja.
  • Teraz w RM tez o szczepieniach.
  • Swietna audycja!!! spokojnie merytorycznie bez cenzury, bardzo dziękuję!
  • 50:25 Ojciec Tadeusz Rydzyk <3

    http://www.radiomaryja.pl/multimedia/szczepienia-przymus-a-prawo-wyboru-cz/

    @Lulu dzięki, że wtedy dałaś znać, za pierwszym razem, że była audycja w RM, może odzew ludzi dał im do myślenia :)
    Podziękowali 1WłodzimierzPawelec

  • „Słucham tej audycji i jestem zaszokowany, że jest jakaś zmowa tutaj, jakaś cenzura. Zawsze musi być dialog. Zawsze musi być dialog, komunikowanie i musi zwyciężać dobro. W tym dialogu muszą być używane argumenty. Siła argumentu, a nigdy argument siły. A tutaj widzę, że tu jest argumenty siły po pewnych czynnikach, że tak się traktuje rodziców, dzieci, człowieka. I to jeszcze najmniejszego, najbardziej bezbronnego. To jest cos tragicznego. Dziękuję bardzo za zaproszenie gości i gościom za to, że przyjechali. Że dają czas i pobudzają nasze umysły, nasze sumienia. Gratuluję, że państwo się organizujecie dobrem, dla dobra. Nie wiem co państwo na to, ale sądzę, że to są też takie naciski z przemysłu farmaceutycznego. Tu manipulacji jest dużo. Nawet człowiek, powiedziałbym światły, może tu się pogubić. Dlatego bardzo ważne jest to pragnienie dobra i organizowanie się dla dobra wspólnego, dla prawdy, dla człowieka i siła argumentów, merytoryczne stawianie sprawy i takie rozwiązania merytoryczne. To jest jeden problem tylko albo aż. Szczepionek, ale ile tych manipulacji innych jeszcze jest. Dlatego trzeba tez się edukować, no i rozmawiać i organizować jeszcze raz mówię. Bardzo wielkie dzięki ojcze. Poprzednio był taki program też o szczepionkach. Tam była jedna strona medalu, a tu jest druga. Ja sobie nie wyobrażam, że można przymuszać rodziców. Rodzice są pierwszymi wychowawcami. Rodzice odpowiadają. Co to jest? Gdzie my jesteśmy? Nawet nie przypuszczałem, że w świecie tak może być. Jak można przymuszać rodziców? To jest jeszcze totalitaryzm. To są te elementy totalitarne, które zostały. Dziękuję serdecznie, Szczęść Boże. Nie dajcie się! Ale gratuluje państwu odwagi też. Bo wy musicie się zderzać z tym oporem też w swoim środowisku, w swojej może pracy. Gratuluję takim lekarzom, którzy mówią. To jest prawdziwy Katolik i prawdziwy uczeń Chrystusa. Mówić prawdę i służyć człowiekowi. To jest służenie Panu Bogu też.” https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/posts/1576807275680028

  • Na fb wielodzietni udostępnili informację, że w Australii zabierają świadczenia za nieszczepinie. To tak w ramach opowiedzenia się za takimi praktykami?
  • edytowano lutego 2017
    Mój najmłodszy znowu po zapaleniu płuc ,RTG wyszło kiepsko lekarz straszy że zostaną mu na całe życie zmiany w płucach i że narażamy dziecko na poważne powikłania.Bez żadnych badań stwierdziła że przyczyną były pneumokoki , na które dwukrotnie odmówiliśmy szczepienia co zostało zapisane na czerwono w jego karcie . Dziś kolejny raz namowa na szczepienie i kolejny wpis do karty że odmawiamy po raz kolejny . Nie wiem co robić czuję się jak wyrodna matka ale szczepienia boję się dużo bardziej niż nie szczepienia:( Nie wiem co robić
  • kika39 a zapytaj czy szczep pneumokokowy na ktory szczepi sie.. gadanie austrykackie.. my wlasnie ruszamy na szczepienie... zawsze jestem nieszczesliwa troche
    Podziękowali 2Kika39 chabrowa
  • Żądaj badań potwierdzających, że to pneumokoki na które są szczepienia.
    Podziękowali 2MAFJa Kika39
  • Nie wiem czy teraz po infekcji da się to jeszcze wykryć ,więc łatwo jej rzucać oskarżenia. Zastanawiam się czy może mu wpisywać w kartotekę że odmawiamy szczepienia skoro jest nieobowiązkowe dla niego i czemu to ma służyć
  • ma sluzyc temu zebys nie wychylala sie. hak nie ma nigdzie zbadane ze to na szczepionkowy szczep byl chory ani wogole ze to pneumokoki toto chamstwo zwykle
    Podziękowali 2Milamama Kika39
  • Zastraszeniu? Złamaniu rodzica? Próba zrzucenia odpowiedzialności?

  • To jest jakiś Matrix. Co za ludzie.
  • No właśnie pomyślałam o zrzuceniu odpowiedzialności w razie "czegoś". Migreny tylko od tego dostałam. Przyznam szczerze że jestem bliska złamania się i zgody na szczepienie, na szczęście mój mąż czuwa i twardo mówi że dziecka po z .płuc , dwóch antybiotykach i zastrzykach szczepił nie będzie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.