Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

falcfresh!!! Sukienki po 75 zł dla forowiczów :-) !!Biały Jeleń!!!

191012141528

Komentarz

  • Dzięki Aga za łopatologiczne...Może Rodzina w tym roku dostanie Białego Jelenia w różnych odsłonach... ;)
  • @Agnieszka82 a mydło biały jeleń w opakowaniach 5 l będzie dostępne, bo chętnie bym kupiła?
  • bedzie na pewno! jutro zamowienie zloze :-)
  • A dzisiaj można już je dołączyć do zamówienia czy nie? Bo na przesyłkę mogę poczekać.
  • @beabea - zloz zamowienie bez mydla ale w uwagach dopisz zebym Ci je do zamowienia dorzucila i do kwpty zamowienia dolicz po prostu koszt mydla.
  • aga a jakieś męskie antyperspiranty masz?
  • @uJa mam! nie BJ co prawda ale adidas i axe. luknij na strobke moze cos Ci sie spodoba :-)
  • OK, już składam:)
  • A jakiś płyn do kąpieli który robi mnóstwo piany ? Takiej jak w filmach ? No marzę o takim ;)
  • hihi :-)
    hmmm plynu jako takiego nie mam ale zele pod prysznic BJ sa mocno pieniace :-) moje dzieci w kazdym razoe  odealnie z tych zelow wyraboaja piane :-)
  • Aga82 złożyłam zamówienie, ale nie chciało mi się wlogować moje konto, podobno nie potwierdzone, więc skorzystałam z opcji bez rejestracji
  • Aga a w którym zestawie są dezodoranty w kulce? bo nie ma w opisie a tylko taki wchodzi w grę neistety
  • @krajrogalikow mam Twojr zamowienie :-)
    @uJa niestety w kulce nie mamy zadnego zestawu. jak bardzo chcesz to znajde specjalbie taki zestaw z kulka meski o zamowie z hurtowni dla Cie. chcesz?
  • Dostałam. Dziękuję. Pierze sie właśnie moja kurtka
  • edytowano grudnia 2014
    super!

    szykujemy nowe promocje - na sukienki oraz na komplety (płaszczyk + sukienka):D
    każda sukienka w naszym sklepie  - 15%!!!
    ino rabat muszę włączyć :-)

    edit: promocja na sukienki od 6 do 31 grudnia!!!
    Edit2: przy zakupie wpiszcie kod S10
  • Upnę sobie bo promocja :-)

    od 13.12.2014 do 21.12.2014

    za zakupy za min 100 zł
    Dostawa Kurierem Pocztexu GRATIS!!

    Pobranie 6 zł :-)


    zapraszamy!!

    ps niewiem jak się tytuł zmienia :-)
  • chyba wierch trzeba poprosić, bo samodzielnie się nie da edytować starych wpisów
  • Piękne sukienki ale musze poczekać jak najmłodszą podrośnie. Na 164 dla najstarszej nie ma. A szkoda. Może będą.
  • @elizarybka niestety to wszystkie sukienki jakie mamy :-( i większych rozmiarów nie bedziemy mieć.
  • @Agnieszka82, przesyłka doszła, teraz test bojowy Białego Jelenia na różnych frontach ;)
  • Ja jestem super zadowolona z mydła w płynie kozie mleko. Żałuję, że nie ma większych zapasów. Jak te płyny do naczyń, probowalas?
  • @MartynaN na poczatku bylam zaskoczona bo one sie nie pienia :-)
    I leje tego plynu na gabke i leje :-)
    Ale myje bardzo dobrze - dziś bez trudu wyszorowalam zatluszczona blache.
    Bedziemy zamawiac po Swietach.
  • To i ja się skuszę, bo te inne płyny do rąk strasznie niszczą mi skórę, nawet niby te łagodne z aloesem, to może Biały Jeleń będzie naprawdę sensitive :)
  • W końcu nie zamówiliśmy, bo jakoś tyle Jelenia nie potrzebowałam. Ale w przyszłości Aga mam nadzieję być Waszymi klientami. :x
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.