Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1666769717276

Komentarz

  • Mówiłaś że do końca sezonu starczy ;-) 15 l.. A tu 12 na 2 dni .. Ale i tak widzę że twoje typy dobre... ten płyn fru Blu lepszy dużo ale ponad aż droższy..  A taki litr to te sznurki wchłoną.. plastikowe obręcze fajne ale już jedną ulamana... da się taśma jakoś zabezpieczyć raczej.  
  • nie sądzę że tyle płynu wypuścili w powietrze, musieli kopnąć miskę raz lub dwa razy. Ja na raz do miski nalewam max litr, w polowie zabawy zbieram pianę i dopiero jak wykończą całkiem płyn to dolewam nowego.

    Noi jak masz jakąś fajną trawę to raczej im na niej nie pozwalaj puszczać baniek bo jak wyleją plyn to wyżre i nie ma tu znaczenia rodzaj płynu każdy wyżre.

    ja z tego różowego jestem zadowolona, nie jest najlepszy z wszystkich ale do dziecięcego puszczania jest ok
  • Nie kopali byłam przy.. raczej te sznurki wyciągają nSiakaja leci z nich.. 
  • Opuszczali na chodniku i ulicy więc ok 
  • Czy ktoś z Was może zamawiał hel do balonów przez internet? @uJa masz z tym może jakieś doświadczenie?
  • nie, nie zamawiałam, ale sa takie jednorazowe butle one ponoć dobrze działają
    Podziękowali 1Hope
  • @Agnicha, może otwórz... ich sklep internetowy? ;)
    Ja bym u Cie zamawiała ;).
    Do najbliższego Tigera mam bodaj 200 kilosów :(
    Podziękowali 1MAFJa
  • Temperowka elektryczna z koszy Lidla. 2 kalibry. Pierwszy raz polubiłam ostrzenie kredek. 20pln. HIT
  • Też mamy z lidla :-)
    Podziękowali 1wiesia
  • Czy ktoś z Was miał do czynienia z zestawem do robienia biżuterii z btoys? Bo zastanawiam się nad kupnem na prezent dla czterolatki. A może jakiś inny zestaw mieliście i polecacie. 
    Podziękowali 1blaekie
  • też polecamy! Na początku szał. 3.5latek widzi w tym części mechaniczne do traktora. Starsze dziewczyny łączą zgodnie z intencja producenta. Obecnie zdarzy się, że ktoś ja na nowo odkryje i wyciągnie z kąta.
    Podziękowali 1ewap
  • Słuchajcie ja jak zwykle problem z chłopakami... od wszystkich chrzestnych dostali razem duży zestaw duplo pociągów..  jest fascynacja... Tak myślę co od nas.. czy dokupić im jeszcze most czy ciufcie 3cia do pociągów, ale też myślałam o tej biblii dla dzieci... ktoś tu polecał też mamajastado na instagrami4 polecala..  nie pamietam jaka to.I nie wiem czy im wtedy 3 jak podreczniki w szkole , czy jedną wystarczy .. odwieczny problem 4ka się kłóci o wszystko u nas.. jakie książki .. ewentualnie... lubią te z pilotem Magic do bajek, Pucia... coś jeszcze jest super dla 4latkow? W playmobila się boję jeszcze wchodzić jednak.. dodatkowo..  A może ktoś ma jakieś hity. Dla 2 latkow i 4 latkow. Niekoniecznie zabawki. 
  • @MAFJa, a ta Biblia to nie Z Jezusem przez Biblię?
  • Nie wiem. 
  • Byki..  2 razy z tata. Większość rzeczy pozamykana albo od 5 lat. Ja ich nie zabiorę sory :-) 
  • A kolejka wąskotorowa? 
    Zoo w Poznaniu? 
    Podziękowali 2Monira MAFJa
  • Raczej nie. 
  • @MAFJa ja kupowałam rok temu dla chrześniaka 3-latka na Aliexpress klocki - kompatybilne z Duplo - ale tory dla kulek.
    Kupowałam z tego linku:
    Jakość jest naprawdę super, plastik jak oryginalny. Wiem że prezent był się hitem na długo. Poza tym że będzie do Duplo pasował, to jednak inna zabawa zupełnie. Długo do zabawy włączali się 11 latek i 6 latka, z własnej woli i dla własnej frajdy :)

    Podziękowali 1MAFJa
  • Nie pamiętam kto polecał Z Jezusem przez Biblię. Kupilam i jest świetna. Chętnie słuchają
    Podziękowali 1MAFJa
  • @Elunia, nie będę chyba oryginalna... Lego Duplo (?) - moja lubi bardzo zestaw z placem zabaw. Ale sam komplet zwykłych klocków to też super jest (nam wiecznie brakuje). Hitem od dwulatki był u nas Pucio - kolejne tomy. Seria: Lalo gra na bębnie, Binta tańczy i trzecie coś z tego.
    Hiciorem była/jest żarówka dyskotekowa  coś takiego: https://www.google.com/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fimages.morele.net%2Fi1064%2F1771089_0_i1064.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.morele.net%2Fx4-tech-zarowka-dyskotekowa-obrotowa-rgb-w-z-pilotem-701592-1771089%2F&tbnid=5mkSusXq-bLJiM&vet=12ahUKEwj-hdn4-_TrAhVHC5oKHRf7DeQQMygGegUIARCgAg..i&docid=7Ds0D56MTiEJmM&w=408&h=400&q=%C5%BCar%C3%B3wka%20dyskotekowa&ved=2ahUKEwj-hdn4-_TrAhVHC5oKHRf7DeQQMygGegUIARCgAg

    Nawet bez pilota jest super.


  • Elunia powiedział(a):
    Co kupić 2-latce za ok.100-150 złotych? 
    Jakiś solidny zestaw do odgrywania ról pt.lekarz,albo zestaw filiżanki-sztućce. Warzywa do przekrajania z rzepami itd. Dobrej marki np.djeco.
    Maluchy bardzo lubią.
  • U nas duplo było i jest bardzo rzadko w zabawie za to takie zestawy codziennie. Zabawa w lekarza,gotowanie,ciasteczka,lalki,wózek oraz jakieś koraliki,bransoletki,szkatułki i takie podobne.
    Mam same dziewczynki ;)
  • Za to w przedszkolu ulubiona zabawka najmłodszej to podobno wiertarka :blush:
  • Wozek dla lalek 
  • edytowano wrzesień 2020
    Trochę już przypomniałam, czyn się dziewczyny lubily bawić. Starsza w tym wieku uwielbiała skakać na takim koniu dmuchanym- skoczku
    Hitem zwykle jest też lala- bobas, ale pewnie już też ma.

  • Lala bobas to super pomysl. Moze jeszcze nie ma plecaczka, takiego np. misia lub zajączka do ktorego sie wklada ulubione zabaweczki, jak sie jedzie gdzies czy idzie. Mozna kupic plecaczek i cos do srodka - jakies drewniane owocki i warzywa otwierane i zamykane na rzepa( w zimie byly do kupienia w Rossmanie). Dla lalki bobasa dobrym gadzetem jest buteleczka z "ubywajacym" mlekiem, nosidelko :) Jedna z moich coreczek w tym wieku bardzo lubila zwierzatka - kupowalismy cale kolekcje, komplety np.same koniki, zwierzeta domowe, zwierzeta egzotyczne, papugi itd. Ukladala to potem na dywanie, zajmowala sie pieknie. 

  • edytowano wrzesień 2020
    @Elunia, jak lalka bobas to koniecznie w rozmiarze noworodka - noworodkowe ciuszki w sh są śliczne, nienaruszone i w fantastycznych cenach. Bez porównania z tandetnymi i drogimi ciuszkami dla lalek. Ja od córek wypożyczałam ciuszki ich lalek dla ich młodszego rodzeństwa :)
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Za150 zł już kuchenkę drewnianą też można kupić, o ile nie ma.
  • Ostatni hit Małgosi, to koń na biegunach, tatuś naprawił i hula. Ten sam, co go Zosina drugie urodziny kupiłam. Drewniany. 
    Podziękowali 1Katia
  • Super jest lala taka jak ja. Pięknie wykonana. I jest ubranko do niej.

    https://www.la-lalla.pl/

    Ubranka są super jakości. Sukienki Ania długo nosiła i spokojnie będą dla Oli. 
    Podziękowali 1Joannna
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.