Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Róża Trzecia Matki Bożej Słuchajacej w intencji naszych mężów. Zmiana Tajemnic - PAŹDZIERNIK

12325272829

Komentarz

  • Drogie żony, mam od Was 16 potwierdzeń pod rozpiską + 3 potwierdzenia telefoniczne od @mader( w imieniu swoim, K. i S.). Brakuje potwierdzenia od Klementyny ale zważywszy na fakt, że jest w tej Róży od początku i loguje się bardzo rzadko - ostatnie wejście na forum ma z początku sierpnia - a w związku z tym nie przeczytała informacji organizacyjnych, które zamieściłam i privow - ufam, że trwa na modlitwie i wkrótce zgłosi się i w formie podpisu lajkiem pod rozpiską na październik 2021 i do mnie na priv. @Klementyna liczę na Ciebie. I jeden raz robię dla Ciebie taki wyjatek B)

    Spotykamy się w tym samym miejscu za miesiac( rozpiska w ostatnim dniu miesiąca, potwierdzenia - pierwsze dwa dni miesiąca).
    Zamykam listę obecności.Wszystkim dziękuję za obecność. Róża w komplecie. Z Bogiem, dzielne niewiasty! <3


    Podziękowali 2Anna78 Klementyna
  • Jeśli czekałyście na deser, to wreszcie nadszedł ;). Dziękuje za cierpliwość, zaangażowanie Rejczel. Postaram się docierać na czas
    Podziękowali 1Rejczel
  • edytowano październik 2021
    Kochane i kochające żony :) Nie wiem kiedy to zleciało ale miesiąc minął szast prast i mamy od jutra zmianę tajemnic.
    Bardzo proszę - rozpiska na:

    Listopad 2021:

    Tajemnice radosne:
    1. @Aneta
    2. @Hanq
    3. @MagdaD
    4. @Klementyna
    5. @fruza

    Tajemnice światła:
    1. @Renka
    2. @Polly
    3. @manna
    4. @Pinia
    5. @ominika

    Tajemnice bolesne:
    1. K. od @mader
    2. @In Spe
    3. @malagala
    4. @zapominajka
    5. @MAFJa

    Tajemnice chwalebne:
    1. @Anna78
    2. @mader
    3. S. od @mader
    4. @Milamama
    5. @Lorelei

    Modlitwy rozpoczynające różaniec odmawia w tym miesiącu @Aneta : Wierzę w Boga, Ojcze Nasz x1, Zdrowaś Maryjo x3, Chwała Ojcu, O Mój Jezu.
    Potwierdzamy swoją obecność modlitewną i łączność z różą za pomocą lajka pod rozpiską. 
    Proszę o sprawne, piękne zgłaszanie się o czasie: do 2-giego listopada zbieramy się w pełnym składzie - tak jak się umawiałyśmy :)






  • Ponizej wklejam intencje, jeśli ktoras z Was chce sobie podejrzeć i sprawdzić, która z nich przypada na jaką tajemnicę. 

    Tajemnice Radosne

    1. O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych

    2. Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami

    3. O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela

    4. O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji

    5. O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji

    Tajemnice Światła

    1. O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów

    2. O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów

    3. O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów

    4. O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi

    5. O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół


    Tajemnice Bolesne

    1. O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów


    2. O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach


    3. O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów

    4. O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami

    5. O uwolnienie naszych mężów od niszczącego ich lęku

    Tajemnice Chwalebne

    1. O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania


    2.  O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami


    3.  O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów


    4. O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu


    5. Dziękczynna za wszystkich naszych mężów

  • @mader potwierdzila mi telefonicznie, że trwa nieustannie w Róży, K. i S. od niej tak samo.
  • Chodźcie się zameldować :)
  • Privy wysłane. Czekamy jeszcze na 7 osob.
  • edytowano listopad 2021
    Chciałabym, żeby przyjął się u nas zwyczaj, że przychodzimy na zmianę tajemnic w czasie od ostatniego dnia miesiąca( wtedy pojawia się nowa rozpiska) do 2-go dnia każdego miesiąca. Jest to do zrobienia :)
    Podziękowali 1Anna78
  • Czy ma któraś z Was kontakt pozaforumowy z @Aneta, @Pinia, @Anna78 i @Lorelei ? Dawno się nie logowały, nie ma ich jak zawolac :/ Jeśli tylko znacie się - powiadomcie, że czekamy, jest zmiana tajemnic.

  • Do góry! 
    Podziękowali 1Anna78
  • Zamknę listę obecności jak zobaczę 17 podpisów pod rozpiska na listopad( mader + 2 dziewczyny od niej = 3 osoby, które są spoza forum ale mam od nich potwierdzenia i kontakt).
  • Kobitki zmianka tajemnic! Hallo!
  • Żeby to czekanie na deser nie weszło nam tu w krew <span>:smiley:</span> Teraz deserem jest @Lorelei. Taki piękny masz nick Lorelei a tak nie przychodzisz....ajajaj o:) Chodź już wreszcie!
    Podziękowali 1Lorelei
  • Wybaczcie, oczywiście jestem... Pierwszy raz zapomniałam zameldować się :neutral: ale o swojej dziesiątce pamiętam! 
  • @Lorelei wszystko dobrze :) Bardzo się cieszę, że jestes. Ostatnie dwa dni były świąteczne, wyjazdy, rodzinne spotkania - wiadoma sprawa. Jest 17 osób ( wprawdzie 16 podpisów - @Anna78 podlajkowala nie pod rozpiska a pod intencjami) + 3 potwierdzenia od mader, od K. i od S. Tak więc 20 osób. Dziękuję Wam <3 Róża PW Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej melduje się w komplecie :)
    Podziękowali 1Anna78
  • Drogie Żony, zmianka tajemnic się nam szykuje od jutra :) Zerknijcie co i jak i pod rozpiska zostawcie lajk na znak: jestem - pamiętam - czuwam! 

    Grudzień 2021

    Tajemnice radosne:
    1. @Lorelei
    2. @Aneta
    3. @Hanq
    4. @MagdaD
    5. @Klementyna

    Tajemnice światła:
    1. @fruza
    2. @Renka
    3. @Polly
    4. @manna
    5. @Pinia

    Tajemnice bolesne:
    1. @ominika
    2. K. od @mader
    3. @In Spe
    4. @malagala
    5. @zapominajka

    Tajemnice chwalebne:
    1. @MAFJa
    2. @Anna78
    3. @mader
    4. S. od @mader
    5. @Milamama



  • edytowano grudzień 2021
    Mam telefoniczne potwierdzenie od mader i od dziewczyn od.niej( K. i S.) - czyli 3. Czekamy na potwierdzenia obecności od pozostałych 9 osób :)
  • Jeszcze 4 osób brakuje: @Klementyna , @manna , @zapominajka i @MAFJa. Czekamy na Was! 
  • Słuchajcie, pierwszego dnia miesiąca mamy zmianę tajemnic i proszę o wzięcie sobie tego do serca. Jest zmiana i przychodzimy choćby się waliło, paliło i śnieżyło. Modlitwa też wymaga zdyscyplinowania i porządku. Szanujmy zasady funkcjonowania Róży.
  • Hop do góry :)
  • edytowano grudzień 2021
    Bardzo Was proszę o przychodzenie na zmianę tajemnic na czas. Rozpiske umieszczam wieczorem ostatniego dnia miesiąca. Zmiana tajemnic jest pierwszego. Dziś już trzeci i nadal nie ma 2-ch osób. Nie może tak być. Musimy nad tym popracowac i zewrzeć szeregi.
  • +wstrętne osoby. 
  • Damy rade! Fajne babki jesteście tylko się za Wami nachodzić muszę :o ;) Tak czy inaczej radosna wiadomość: Róża w komplecie. Chwała Panu! Wklejam wizerunek Matki Boskiej z Kalwarii Pacławskiej k.Przemyśla. Nieznany autor obrazu przedstawił Maryję z długimi, swobodnie opadającymi na ramiona włosami. Jedno ucho pozostawił jednak odkryte, co przyczyniło się do nadania Matce Boskiej Kalwaryjskiej tytułu Matki Boskiej Słuchającej.
  • Cześć! Zmianka tajemnic od jutra :) Tak wygląda nowa rozpiska:

    Styczeń 2022

    Tajemnice radosne:
    1. @Milamama
    2. @Lerelei
    3. @Aneta
    4. @Hanq
    5. @MagdaD

    Tajemnice światła:
    1. @Klementyna
    2. @fruza
    3. @Renka
    4. @Polly
    5. @manna

    Tajemnice bolesne:
    1. @Pinia
    2. @ominika
    3. K. od @mader
    4. @In Spe
    5. @malagala

    Tajemnice chwalebne:
    1. @zapominajka
    2. @MAFJa
    3. @Anna78
    4. @mader
    5. S. od @mader

    @Milamama w tym miesiącu prosimy Cię o modlitwy rozpoczynające różaniec: Wierzę w Boga, Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo X3, Chwała Ojcu.
    Mader nie ma już na forum. Potwierdziła mi rano telefonicznie, że ona, Kinga i Sylwia trwają cały czas w rozy za mężów, pilnują zmian tajemnic - wysyłam im rozpiski. Dziękuję Wam wszystkim za modlitwę za mężów. To bardzo umacnia naszych mężczyzn. 
    Proszę o zgłaszanie się pod rozpiską. Wasza obecność jest świadectwem i małą cegiełką, która podpiera inne cegiełki i tworzy razem silny mur! 
    Chodźcie się podpisać <3
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.