Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek łóżkowy - BEZ GUMKI!

1246

Komentarz

  • A może ten samochód zaparkować tam prostopadle?
  • Czy lepsze np takie?
    Gumtree: Łóżko piętrowe-
  • Maag, udało Wam się kupić to tromso? Macie jakieś doświadczenia?

  •  Tej perspektywy czasowej nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Samochód już jest. Zawsze może go przejąć młodszy brat.

    A czy jak kupie teraz łóżko z antresolą to kiedyś będzie można zamontować na tej ramie drugie spanie?
    Albo może od razu kupić podwójne i zdemontować dół? Da się tak?
    Wybaczcie te pytania. Ale zupełny laik jestem...

  • A może jeszcze jakieś inne pomysły?
  • Małgosiu, ja bym stawiała na to piętrowe. Nasi takie mieli i super się sprawdzało. Tylko do ścioany trzeba przykręcić.

    Łóżka-samochody to wg mnie ładnioe mogą wyglądać na otwartej przestrzeni, a nie pod taką antresolą. To by jakieś naćkane było. Wg mnie oczywiście.
  • edytowano listopad 2012
    @Malgorzata32, @magg w wątku SPRZEDAM ktoś chyba wystawia takie łóżko, jakiego szukacie.
  • @Inka to Magg tam poszukuje.
  • Aaaa, to przepraszam. Jak Wy za tymi wszystkimi wymianami nadążacie? Normalnie jestem pełna podziwu.
  • @Inka buty dla Twoich stoją i stoją... może Ci pocztą wysłać? :D
  • No wiesz! To co, piątek? Może kończąc OT, dogadamy się na privie?  :-c
  • Moja znajoma miała czwórkę dzieci (różnej płci) i zrobiła tak.
    Obszyła materace kolorowym materiałem, to tego były wałki (takie jak kiedyś tapczan miał), na noc rozkładało się posłania na podłodze, na dzień materace kładło się jeden na drugom, na to wszystko układało pościel, gdzie te wałki stawiała nie pamiętam. Moim zdaniem pomysł był super, praktycznie, ładnie i tanio.

    A co do różności w łóżku, to ja najczęściej trafiam na kość; dobrze gdy już obgryziona i sucha - gorzej, gdy jeszcze jakiś tam tłuszczyk został.
  • Wiem, o czym jest ten wątek, ale i tak za każdym razem, gdy go widzę mam skojarzenia :P
  • Małgorzata32
    Na antresolę tromso jesteśmy zdecydowani na 100%, ale dopiero po pomalowaniu mieszkania
    (nie ma sensu rozstawić a potem zakrywać folią przecież).
    Najgorsze jest to, że mam wolne od 2 tygodni, ale ciągle coś do załatwienia jest. Nawet jeszcze nie kupiłam farb, wałków itp. nie mówiąc o gipsowaniu ubytków i myciu ścian.
    Natomiast Baśka spała wczoraj gościnnie u starszego brata na antresoli i jest zachwycona - powiedziała, że nie może się już doczekać aż będzie tam spać na stałe!
    Dobra nasza!
    Nadal szukam używanego, ale jakoś nie ma ofert
    :( Pewnie przyjdzie nam kupić nowe...
  • My jednak na piętrowe się zdecydowaliśmy.
  • Małgoś, ale to jest dwuosobowe 140cm szerokości - pół pokoju chłopaków by nam zajęło.
  • Mój mąz zakupił łóżlo tromso. Piętrowe. 
  • @uJa normalnie odjazd @-)
  • edytowano listopad 2012



    image

    image
  • Małgosiu, fotek niet
  • edytowano grudzień 2012
    AB, nasz Mikołaj (w sierpniu skończył 2 lata) rok temu dostał większe łóżko na miejsce swojego łóżeczka w pokoju chłopców, mówił "spać, spać" i "pa, pa" i szedł, kładł się i spał. :)
    Odkąd jest starszym bratem wrócił do sypialni. Kajtek śpi ze mną, a Mikołaj w łóżeczku, które ma opuszczony bok i sam sobie wchodzi i wychodzi. Jeszcze na dodatek, czy na wieczór, czy do popołudniowej drzemki, ładuje się na kolana i prosi, by mu "luli-luli" śpiewać. Śpiewam! :D
  • Masz Michał też nie zaakceptował nowego miejsca w pokoju starszego rodzeństwa. Najlepsze jest łóżko rodziców.
  • Kupiliśmy Kubie łóżko na antresoli, na wczorajsze urodziny zmontowaliśmy.:))

    Okazało się jednak, że od jakiegoś czasu szwedzki sklep produkuje tylko białe (chciałam srebrne)...wydawało mi się, że będzie jak  w szpitalu, ale jest ok., zwłaszcza, że pokój ma okno od północy.

    Najważniejsze, że ma chłopak własny kąt (z młodszym bratem pod spodem ), bo od miesiąca tułał się po pokojach.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.