Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Marność nad marnościami, czyli dla kobiet próżnych

1235739

Komentarz

  • edytowano maj 2012

    Emilio_K, na razie do zakupów przez neta ubiorowych jakoś mnie nie ciągnie, też może godzinami chodzić po sklepach, to nie lubię...ale w umiarkowanej ilości to sprawiają nawet frajdę...

    u mnie ograniczeniem naturalnym jest rozmiar, dlatego nie kupuję za dużo

    Małgorzato32, też mam maaasę rzeczy dużo lub trochę za małych, ale nie pozbywam się, bo wiem, że życie jest nieprzewidywalne

    rok temu po chemii ważyłam 10 kg mniej

    mam nadzieję, że uda mi się schudnąć bez chemii

    lubię te rzeczy i szkoda się pozbyć

    na szczęście zawsze lubiłam rzeczy za luźne, więc jeszcze w niektóre się mieszczę :)

  • edytowano maj 2012
    Bez mierzenia?
    Chyba nie zaryzykuję...
    Zawsze można odesłać :)
    "Przy opcji "KUP TERAZ",klient ma prawo do zwrócenia towaru w terminie 7
    dni roboczych od daty odebrania przesyłki. W tej sytuacji oddaję kwotę
    za zakupiony przedmiot w terminie do 7 dni roboczych, nie zwracam
    kosztów przesyłki."

    Ale nie namawiam.
    Jednakże wiem jak frustrujące jest szukanie po sklepach czegoś podobnego do ubranka, które mi się spodobało w internecie.
  • A mnie się w necie ciuchy mniej podobają niż na żywo, muszę dotknąć, pomacać, przyłożyć do siebie...
  • O to to...
    Poza tym jest możliwość wyjścia z domu :)
  • Od jakiegoś czasu większość ciuchów dla rodziny kupuję przez net. Zrobiłam się dziwadło i prawdziwe sklepy mnie męczą, nawet te z rzeczami dla dzieci, które kiedyś bardzo lubiłam. 
  • AgoMario, jak zawitam do tej Łodzi, to razem się na zakupy wybierzemy, co? :)

    A mam zamiar zawitać jeszcze przed wakacjami...
  • edytowano maj 2012
    Zapraszam Goska - jasne, że się wybierzemy :)
  • Kiedyś krawcowe dopasowywały kroje sukni do figury kobiety, teraz moda próbuje czynić odwrotnie - kobieta ma się dopasować do tego co modne.

    Dobry tekst, Emilio! (brakuje mi tu thumb up ;) 
    Mojej Mamie dobra krawcowa poradziła spódnice długości 70cm (Mama, tak jak ja miała dwumetrowe nogi;) i faktycznie - w krótszych lub dłuższych wyglądała mniej zgrabnie. Dobra krawcowa to skarb, ale jak nie ma, mamy Trinny & Susannah ;)
  • Wiecie. To jest pomysł: mieć sukienkę...!!!! I to na lato!!!

    Jakoś przy Moich Małych chłopakach odsukienczyłam się... Bo w spodniach wygodniej...

    Dobrą robotę zrobiłyście tym wiątkiem! ;-) Kobiecość. Kobiecość i jeszcze raz KOBIECOŚĆ - w końcu po coś mnie Wszechmogący w TAKIM wydaniu stworzył... Zainspirowana będę intensywnie myśleć... Czy taka do ziemi - hipisowski styl...? Czy taka maksymalnie kobieca, jak te wstawione na poczatku wątku... Śliczne.

    W kwiaty na pewno nie dla Anczi... ;-)

    Małgorzato32 - Łódź czeka!!! :-)

    katarzyno s. - moja Ty Kochana!!! - schudniesz! Tak się stanie!

    Ja od maja nie jem słodyczy... Tut tu ruu....

    <:-P <:-P >-)
  • probuje sie jakos ubrac po ciazy... masakra. Brzuch ciagle jeszcze widac.
    W szafie mam wszystko i nic, ciuchy od rozmiaru 36 do 42.Jakos musze przez to przebrnac.
  • Taki mi sie podobaja, ale wiem, wiem... nie wolno :(image

     

    image

    Mam taki kapelusz :Dimage

  • I jeszcze:image

  • A na mojej prowincji to wszystkie ladne ciuchy kończą sie na rozmiarze 42.I czasem wejde,czasem nie.Jako,że ostatnio wygodnie mi tylko w sukienkach chciałam kupić jakąś nową.Pojechaliśmy do Wroclawia.W Dominikańskiej jest taki sklep C&A.Ceny niezbyt wygórowane,a rozmiarówka całkiem.No i wyszlam ze sklepu...z bluzkami pięknymi... dla Weroniki i Piotrka :D
  • MamaWeroni - na allegro jest wybor. Tzn znalazam, ale glownie kupuje w ciuchlandzie, wiec ... taaa kupuje.. raz na dwa lata ;)
  • edytowano maj 2012
    Oooo, Pro Mamo też sobie kupuję raz na sto lat, tak serio to chodzę w ubraniach sprzed 10 lat, niektóre są cokolwiek opięte dobijając mnie.
    Sukienki uwielbiam ale prawie nigdy nie noszę, za to jeansy i t-shirty lub koszule i swetry bo mi tak wygodniej i nie ma ryzyka podwiewania przez wiatr albo przeszkadzania w jeździe na rowerze.
  • ProMamo ja tez kupuję w Ciuchlandzie.A do allegro ciągle się przekonuję.
  • Oooo, Pro Mamo też sobie kupuję raz na sto lat, tak serio to chodzę w ubraniach sprzed 10 lat, niektóre są cokolwiek opięte.
    I właśnie dlatego brawarystyczne szmatki są niezłe - nie opinają się nawet po 10 latach ;)
  • No właśnie ja sobie zazwyczaj kupuję rzeczy wtedy kiedy wszystko co mam jest za ciasne :D Ostatecznie na strychu mam jeszcze ciążowe ciuchy 
  • Hm, a ja mam nieco ciuchów z czasów ogólniaka, kiedy byłam b.b.tłusta ;) 
  • Zainspirowana wtrętami "modowymi" w różnych wątkach pomyślałam, że możemy wspólnie poszukać skromnych, lecz ładnych rzeczy dla różnych osób.
    temat trochę się rozjechał - sukienki z takimi dekoltami skromne nie są :-) A to, że ktoś ma ładne nogi, wcale nie oznacza, że powinien chodzić w mini - coś tylko dla męża musi zostać:-)

  • Pro jedziesz po bandzie...
    ;) :D :D :D

    Braw jak wejdzie to powie...
  • Argento, co Ty tu robisz? Czyżbyś był próżną kobietą???  :-O
  • Chodze głównie w sukienkach...

    W zasadzie spodnie u mnie to od wielkiego dzwonu.

    I to jeszcze sukienki z dekoldami. Zdecydowanie Z Brawem sie mijamy z daleka.

  • Eee, przecież Brawario nie lubi pań w spodniach, jeśli dobrze pamiętam... :D
  • edytowano maj 2012
    Hejka, miły wątek, chwaliłam Emilkę_K., chwalę Was wszystkie dziewczyny za pomysły, za szczerość...u mnie też problem z rozmiarem; zwykle jak wejde do sklepu, to problem sam się rzowiązuje, bo w tym, co mi się podoba, zwykle nie ma rozmiaru...a gdzie jest rozmiar, to nie zawsze są ładne rzeczy...marzę, by producenci odzieży uwzględniali coraz zwiększającą się niestety grupę osób z nadwagą lub otyłością.
  • edytowano maj 2012
    Rzadko chodzę po sklepach (za wyjątkiem księgarń;), ale mogę polecić KappAhl. "Normalne" rozmiary kończą się na - bodajże, dawno nie byłam - 44, ale mają i większą serię, reklamowaną prześlicznie: "więcej miejsca na kobiecość" :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.