Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

W intencji maturzystów +++ :)

123457

Komentarz

  • Ł. coś tam mruczał jak przyszedł, rozprawke napisał ;) jest jakaś nadzieja, ze zda. Jutro matma, pojutrze polski ustny, potem tydzień przerwy i fizyka i angielski ustny. A w ich LO tez nocowała policja, podobno we wszystkich szkołach były w nocy patrole policyjne. 
  • Polski ustny zaliczony ;) Nie był najsłabszy wsród kolegów ;)
  • Córka z matmy rozszerzonej zadowolona. Liczy na 98%. Zrobiła prosty błąd rachunkowy. ;). Boi się ustnego polskiego. Zdaje w środę, w czwartek angielski i jeszcze jej zostanie fizyka.
  • Jakoś dużo tych egzaminów w porównaniu z moja maturą . Zdawałam z pisemnych tylko język polski i historię , dostałam z tych przedmiotów oceny bardzo dobre i byłam zwolniona z ustnych. Ustny zdawałam tylko z rosyjskiego - na celujący :)
    Podziękowali 2E.milia kiwi
  • To był rok 1992 .
    Podziękowali 2E.milia In Spe
  • Teraz obowiązkowo polski, matematyka i język obcy na poziomie podstawowym oraz j. obcy i polski ustnie. Musi także wybrać jeden przedmiot na poziomie rozszerzonym. Oprócz tego co obowiązkowo moja zdaje dodatkowo jeszcze dwa przedmioty na poziomie rozszerzonym. 
    @Monika73 ja 25 lat temu zdawałam podobnie jak Ty, tylko zamiast historii pisałam matematykę. Uzyskałam także takie same oceny.
    Podziękowali 1Monika73
  • OlaN. powiedział(a):
    Córka z matmy rozszerzonej zadowolona. Liczy na 98%. Zrobiła prosty błąd rachunkowy. ;). Boi się ustnego polskiego. Zdaje w środę, w czwartek angielski i jeszcze jej zostanie fizyka.
    Masz genialna córkę!
    Podziękowali 1OlaN.
  • U mnie już koniec.
    Uff!
    Wszystko pozaliczane jak trzeba :)
    O mamo,własnej matury tak nie przeżywałam.
    Dziękuję za modlitwę i wciąż modlę się za zdających-dajcie znak do kiedy.

    Podziękowali 1beatak
  • Moja ma teraz tydzień przerwy a w nim wyjazdy na dwa konkursy, żeby się biedactwo nie nudziło ;)
    W przyszłym tygodniu na maturę prawie prosto z pociągu.
    Podziękowali 1kasha
  • To ja dzisiaj proszę za moją. Ma ustną z j. polskiego. Jutro angielski.
    Podziękowali 3madzikg Ewasz kasha
  • edytowano maj 2019
    Naszemu został tylko hiszpański.
    Angielski 100%, polski 75%. Matma dodatkowa jakieś 30%. 
    Na polskim uparł się, że się odwoła do Dnia świra i się odwołał ;)
    Nie wiem, jak to zrobił skoro mówił o roli przyrody w życiu człowieka.  :D

    Podziękowali 2Monika73 kasha
  • A, jeszcze dopiszę, bo może komuś na przyszłość pomoże: 
    Syn mówił, że histeria młodych w czasie matur była straszna. Że żal mi było kolegów, bo presja, jaką wzięli ze sobą z domu na egzamin była ogromna. I obezwładniająca jak widać, bo on zdał ustne lepiej, niż średnia klasowa z orlami klasowymi na czele.

    Tę histerię oni wynieśli z domu, presję, z którą sobie po prostu nie poradzili...
  • Dobra polski na 100% . Ona chciała tylko zdać. Presji wysokiego wyniku nie miała. ;)
    Podziękowali 2kasha Amica
  • Dzis syn zdaje polski a w poniedziałek historię, prosze o zdrowaske 
    +
  • A ja czekam jeszcze do 24, no dłużej się nie dało...
    Podziękowali 1kasha
  • Macie już wyniki? Gratulacje dla wszystkich i powodzenia! 
    +
  • Ustnych tak. Wyniki pisemnych pod koniec czerwca. Jutro fizyka i koniec.
    Podziękowali 1Gosia5
  • Mania pisze właśnie ostatni egzamin, rozszerzoną historię.
    Oby jej poszło jak najlepiej.
    Podziękowali 2babka4 kasha
  • Mój syn dzis historia, wlasnie pytalam jak mu poszlo:
    ,,pisemnie -'nie najgorzej, reszta tak sobie ,,
    Podziękowali 1kasha
  • Nasz J. dziś zdał ostatni egzamin - hiszpański 95%.

    Ja tam zadowolona jestem, ale mąż pewnie zapyta, dlaczego nie 100%, skoro to jego drugi domowy język...


  • Moja jutro i jeszcze w piątek..

  • U nas już koniec. Czekamy teraz na wyniki, serdecznie gratuluję wszystkim.
    Podziękowali 1kasha
  • U nas dzis koniec, wczoraj fizyka - podobno łatwiejsza niż na próbnych, co nie znaczy, ze wszystko świetnie rozwiązane ;), dzis angielski ustny - poszedł (jakoś ;). Teraz tylko pytanie, czy pisemny też poszedł, bo o resztę jakoś bardzo sie nie martwi. 
    Podziękowali 1kasha
  • U nas wczoraj fizyka, dzisiaj i w czwartek ustne.
    Podziękowali 1kasha
  • Z poradnika, jak nie zdać ustnej matury z polskiego by koleżanka z klasy syna.

    Przeczytała pytanie ("Słowa jako obiekt marzeń w literaturze... ) Pomyślała, że trochę dziwnie sformułowane, ale ok. Słowa to też literatura w końcu ;)
    Przygotowała się, odpowiada. Po 10 minutach gadania, pani z komisji jakby się ocknęła i mówi, żeby przeczytała jeszcze raz pytanie.
    - "Słowa, jako obiekt marzeń..."
    - Nie, jeszcze raz pierwsze słowo.
    ...
    "SŁAWA jako obiekt marzeń..."
    - No właśnie, nie odpowiedziała pani poprawnie na pytanie, nie możemy uznać tej odpowiedzi, zapraszamy za rok.

     B) 
  • No to za moją poproszę, dzisiaj ma ustny polski, po 16 dopiero.... Boi się jak nigdy.
    Podziękowali 2Katanna kasha
  • O raju. Zanim doczytałam do końca @Cart&;Pud zdążyłam przeanalizować znaną mi literaturę pod kątem owych słów...
    Biedna dziewczyna.  Ale dlaczego poprawka dopiero za rok? A nie w sierpniu?
    Podziękowali 2Cart Katanna
  • W sumie to nie wiem. Dopytam jak J.wróci.

  • W ogóle jakieś dziwne z tą sławą/słowami,  bo przecież komisja w trakcie słyszała, że nie mówi o sławie a o słowach.  To nie mogli wtedy prosić o powtórne przeczytanie pytania? Nie wiem co na to procedury,  ale nieludzkie mi się to wydaje.
    Podziękowali 1Monika73
  • Komisja słyszała, ale wygląda na to, że komisji nie zależało.
    Żal mi jej, bo stres i emocje przecież, też uważam, że to nieludzkie.
    Podziękowali 2Ewasz Monika73
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.