FORUMOWY BAZAREK 3

2456755

Komentarz

• @AniaLecha  a ta przywieszka z kotem jest jeszcze aktualna? jeśli tak to proszę na priv info za ile
  • Chętnie odkupię łyżwy dla dziewczynki, rozmiar 31
  • Kupię miód prawdziwy z dobrego,sprawdzonego źródła ktoś może polecić?
  • Sprzedam książkę "Ocalona z piekła. Wyznania byłej modelki" Ani Golędzinowskiej
    18zł + kw
    stan dobry, drobne zagięcia na okładce
    http://www.tolle.pl/pozycja/ocalona-z-piekla

• Oraz książkę "Mama dookoła świata" Ofelii Grzelińskiej, stan b dobry (raz przeczytana), ładnie wydana - błyszczący papier i sporo zdjęć
    25zł + kw

Dlaczego ciąża w Japonii trwa dziesięć miesięcy? Jak smakuje i na co wpływa napój zrobiony z gniazd jaskółek, który piją chińskie mamy? Po co w Armenii niespokojnym małym dzieciom wkłada się pod poduszkę ostry nóż? Czemu Litwinki nie kąpią noworodków w niedzielę?
    W książce Ofelii Grzelińskiej matki z całego świata, które żyją i wychowują swoje dzieci w Polsce, opowiadają o tym, jak kobiety w ich stronach rodzinnych dbają o siebie w czasie ciąży, jak przygotowują się do porodu i połogu, jak pielęgnują i karmią dzieci. Stosunek do macierzyństwa w innych krajach niejednokrotnie może zaskakiwać, budzić wątpliwości, a nawet niepokój. Niektóre tradycje czy praktyki są całkowicie odmienne od tego, co uznajemy za oczywiste lub zupełnie naturalne. Choć każdej kobiecie zależy na tym, by mieć zdrowe i szczęśliwe dziecko, to przepisy na bycie dobrą mamą diametralnie różnią się w poszczególnych krajach.
    Mama dookoła świata to także podróż po wewnętrznym świecie kobiet doświadczających macierzyństwa z daleka od miejsc, w których się wychowały, o spotkaniu innych kultur i odmiennych sposobach postrzegania rzeczywistości.
  • edytowano listopad 2017
    Nowe, z metkami dżinsy męskie SMOG. Na ok 178, rozmiar 32/34. 
    50zl

• Spodnie dresowe reserved i h&m na 158 chłopięce i bluza  aktiv reserved czarna z pomarańczowym wstawkami  i kapturem i dziurami na kijki narciarskie 158\164

KAŻDA SZTUKA 10 ZŁ + KW

KURTKA SZARA Z COCODRILOO ZIMOWA NA 158 -45 + KW
    Wstępnie rezerwuję.
    @matka6

Sprzedam aparat cyfrowy Sony Cyber-shot DSC W810S, kolor srebrny. Praktycznie jak nowy, bo leżał cały czas w pudełku. Zrobiliśmy nim może ze 100 zdjęć. Używamy drugiego aparatu.A i szał na robienie zdjęć minął ;-) Mamy go kilka miesięcy.Kupiony nowy. Oryginalne pudełko, kabelki.
    Cena: 300zł razem z kw
    edit: do kwietnia 2018r.jest jeszcze gwarancja
    Taki jak tu : http://allegro.pl/aparat-sony-cyber-shot-dsc-w810-srebrny-i6973338738.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=plaean_elektronika&ev_adgr=Elektronika&ev_ln=PRODUCT+GROUP&gclid=EAIaIQobChMIqL_VzY--1wIVGC0ZCh2y3wDFEAQYAiABEgIpvfD_BwE

• @jukaa zmierzyłabyś długość nogawki od kroku, szerokość nogawki (udo) i obwód w pasie?
  • @matka6 co to są dziury na kijki narciarskie? Bo dziury po kijkach to miewaliśmy, ale raczej nieplanowane ;)
  • Na kciuki. , chyba  ;)

• @Bambidu - jesteś precyzyjna a ja nie.. Widziałam jak na narty zakładają moi kurtki , bluzy z dziurką na końcu rękawa i takim skrótem pojechałam. ...

Wiesz co -ten garnitur , po moim chudym synu
    Co to Ci kiedyś obfacalam :) to pewnie są spodnie biodrowe
    Z uporem maniaka mierzyłam szerokość pasa a one do pasa nie sięgają  ;)

• @Bambidu - tak, wieczorem Ci podam
  • @matka6, te dziury mnie tak zaskoczyły, że musiałam zapytać. Człowiek tyle lat na nartach jeździł, a nie wie co to za cudo. Nowość jakaś? Na kciuka dziura jakoś z kijkiem mi się nie skojarzyla. Pewnie pora  za późna. Garnitur juz mamy to się nie przejmuj.
    Ale tą bluzę i kurtkę jesli wolne to możesz pokazać.

@jukaa, dzięki. Poczekam.
  • Może ktoś chce admira malaga w twardym kejsie bardzo porzadnym.. Lakier z rysami takimi w dużych ilościach jak to przy tej marce ale gryf cały nie klejony. Drewno bez ubytków. A lakier bez opryskow. 600zl.  +kw jeśli ktoś chciałby z wysyłką. Ale to kurier raczej. 
  • @MAFJa - A co ona warta? Bo mój mąż marzy o dobrej gitarze, a ja się kompletnie nie znam. Dlaczego się pozbywasz? Za dużo gitar masz, czy ona ma jakiś problem, który dla Ciebie ją dyskwalifikuje?
  •  Mąż kupił dwa lata temu żeby grać we wspólnocie. Ale i tak ciągle lutnicza bierze a jeszcze elektryka kupil ta leży i miejsce zajmuje.  Ja jakoś nie kocham tych admir że względu na dość szeroki gryf ale te sama wybralam. I uczniom też brałam te malagi często popękane na pudle. Ale za tą cenę ok raczej brak alternatywy... Nowki Yamahy w tej cenie moim zdaniem dobra polka niżej. Albo dwie. 
  • Pomysł sprzedaży teraz wyrósł bo znaleźliśmy wózek dla trojaczkow na olx :-) 
  • No, to szczerze proszę - poleciłabyś dla mojego męża? On gra nie jakoś artystycznie - ot, jako akompaniament. Ale lubi, żeby gitara dobrze brzmiała. Ostatnio miał jakąś pożyczoną od swojej siostry - admirę chyba właśnie - i narzekał, że brzmi średnio. Coś pomogła zmiana strun, ale dalej nie był całkiem zadowolony.
  • To nie wiem czy zadowolony będzie. Najlepiej jakby sam zobaczył.. Zaraz zajrzę do niej.. Admira też admirze nie równa. Palma np. Czy Diana to dźwiękówo nie lepiej niż yamaha
  • Dobra wyjelam. Pierwsze wrażenie super. Drugie przy świetle te rysy w lakierze dość poważne. Ale raczej bez znaczenia.  Brzmi zadziwiająco dobrze, bo w mojej pamięci brzmiała gorzej. aż mi żal się jej zrobiło teraz. Ale decyzja podjęta że na sprzedaz. Może to kwestia założonych nowych dobrych strun. Mogę podesłać zdjęcie czy filmik  .  
  • Rysy mnie nie ruszają. I tak szybko nowych nazbiera, bo jak się gra, to trudno, żeby nie zarysować lakieru. Skoro oceniasz, że nieuszkodzona, to wierzę, że znasz się na rzeczy. Jak dla mnie, to brzmienie jest tu kluczową kwestią. Najchętniej to bym do Ciebie szwagra podesłała, żeby ją obejrzał i posłuchał. Cena - jak dla mnie, do przyjęcia. O ile gitara by mojemu mężowi pasowała. A szwagier umiałby to ocenić swoim uchem. Będzie dziś u mnie, to go zapytam, czy się w stronę Piernikowa nie wybiera w najbliższym czasie.
  • Ok. Ja raczej jestem :-) 
  • Jakby miał jechać, to na pewno wcześniej się będę kontaktować. Na razie pogadam ze szwagrem i wybadam sytuację.
    Podziękowali 1MAFJa
    @MAFJa, jakbyś jednakowoż chciała, żeby gitara została w neo ( ;) ), to daj znać, bo mój mąż swoją zajeździł na śmierć.  :s

Na gwałt potrzebujemy gitary a na nową nas nie stać.
    Wystarczy nam jej posłuchać... przez telefon, żeby zdecydować, czy to ta. :)

• To ja odpuszczam, jak Wam bardzo zależy. Mi nie wystarczy posłuchać przez telefon, bo się nie znam. No i u mnie by nie była w neo.
  • To z neo to żart oczywiście. ;)
    Ale fakt, że bardzo potrzebna. Niech MAFJa decyduje, bo Wam łatwiej odebrać a my musimy kombinować...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.