FORUMOWY BAZAREK 3

2456759

Komentarz

• @Ania_B
    poz. 3) bym reflektowała
    możesz podesłać zdjęcia kilku stron
    ewentualnie link do księgarni z recenzją?
  • Mam do sprzedania 2 tomy z serii o Don Camillo autorstwa Guareschi, wyd. Pax
    cena 20zł za obie + kw
    "Mały światek" Don Camillo o jego trzódka"
    "Mały światek Don Camillo"

Podziękowali 1madzikg
  • I jeszcze "Historie filozofii rosyjskiej" Mikolaja Łosskiego, stan bardzo dobry, 10zl + kw
  • Mam do sprzedania książkę-przewodnik "Ikony", wyd. Arkady
    stan b dobry (raz przeczytana), sztywna oprawa, 192 str.
    30zł + kw

• Sprzedam (nowe) książki:
    - "Spotkania z ojcem Leonem" wyd. Znak 
    - "Wewnątrz archiwów Stalina" J. Brent
    - "Szok wolności - reportaże i doniesienia z sejmu 1989r." B. Seidler

15zł każda +kw
  • Mam do sprzedania nowy kremowy koronkowy stanik do karmienia z esotiq, rozmiar 70e, kupilam i o nim zapomnialam, a teraz jest już za duzy.
    Cena 60 zl (w tym kw)
    Mogę wstawić zdjęcie.
  • A usztywniany czy miękki? 
  • z książek zostały 2 lekkie powieści- może ktoś ma ochotę na długie jesienne wieczory:) :

1) "Suknia ślubna" Rachel Hauck- 15 Pln
    Cztery panny młode. Jedna suknia. Niezwykła opowieść o wierze, odkupieniu i wiecznej miłości. "Suknia ślubna" pochłonie czytelnika już od pierwszej strony. To współczesna historia miłosna, zaplątana w tajemnicę, pełną nagłych zwrotów akcji. To opowieść o czterech różnych kobietach, żyjących w różnych czasach, które w niezwykły sposób połączyła jedna suknia.Opowieść o tym, jak poszukiwały prawdy i miłości - pomimo przeciwności losu: Emily w roku 1912, Mary Grace w 1939, Hilary w 1968 i współczesna Charlotte. Wciągająca opowieść, w której splatają się miłość, wiara i tajemnica.

2) "Biuro przesyłek niedoręczonych" Natasza Socha- 15 Pln
    Do Biura Przesyłek Niedoręczonych trafiają listy i paczki, które nigdy nie dotarły do adresatów. Zuzanna zaczyna tam pracować, bo ją samą też prześladuje pewien niewysłany w porę list. Z czasem coraz bardziej intrygują ją tajemnice innych ludzi. Kiedy trafia na listy, których nadawcy od trzydziestu ośmiu lat nie mogą się spotkać, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Ma czas do Wigilii, potem będzie za późno…
    Magiczna opowieść o zagmatwanych ludzkich losach, miłości jak z bajki i nieoczekiwanych konsekwencjach życzliwości.

odbiór osobisty na warszawskiej Chomiczówce albo wysyłka 
  • edytowano październik 2017
    uJa powiedział(a):
    A usztywniany czy miękki? 
    Miseczki są miękkie. Znalazłam link do niego:
    https://www.esotiq.com/p/staniki/stanik_esotiq_ona/bialy/4305

e: na żywo jest o wiele ładniejszy ;)
  • Mam do sprzedania żakiet czarny w białą kratę, rozmiar 38, stan b dobry
    cena 30zł + kw

• Oraz czerwony żakiet, rozmiar 42 na metce, ale wg mnie bardziej 38
    welurowy chyba?, stan bardzo dobry, kilka razy założony, trochę przykurzony
    60zł + kw

• Mój syn ma do sprzedania myszkę gamingową Steelseries Kinzu V3 white. Stan dobry. Komu?
  • i jeszcze zestaw bezprzewodowy klawiatura. + myszka w dobrym stanie.
  • @anulaczarnula podaj cenę tego zestawu bezprzewodowego jak możesz 
    Mam do sprzedania:
    1. Traperki Wojas czarne, skóra, wewnątrz ocieplane, rozmiar 34, fajne, stan bdb. 60zł
    2. Kapitalne buty zimowe The North Face Youth Chilkat Lace II rozmiar 35
    https://www.citysport.com.pl/produkt/buty-the-north-face-youth-chilkat-lace-ii-tnf-black-t92t5rkz2/?gclid=EAIaIQobChMIu4bCoPrY1gIVB5UbCh0BMwgPEAQYAyABEgISdvD_BwE
    Po jednym dziecku, stan bdb/idealny. 90zł

@Bambidu a mogę zarezerwować nr2
  • @kika0, dobrze. Do wieczora?

@groszek, właśnie wybierałam się na poczte z przesyłka dla Ciebie. Trochę długo mi zeszło, przepraszam. Ale w takim razie może jeszcze chwilę się wstrzymam żeby w razie czego razem poszły.

Zdjęcie postaram się zrobić i wstawić, ale rzadko kiedy mi się ta sztuka tutaj udaje.

Mam jeszcze:

3. Balerinki Nico Rarini czarne skóra wierzch i wewnątrz ze złotym elementem na obcasie i z paseczkiem z wierzchu rozmiar 37. Takie jak tu tylko z czarnej gładkiej skóry i na czarnej podeszwie:

https://www.eobuwie.com.pl/baleriny-nico-rarini-30051-61-48203-niebieski.html

Prawie nowe, bo kupiłam córce, założyła na zakończenie roku szkolnego i ze trzy koncerty. A po wakacjach okazało się, że noga 2,5 rozmiaru wyrosła i se mogę nowe buty kupować :((

Ktoś chce za 100zl?

• @Bambidu, a zmierzyłabyś długość wkładki nr 3, w wolnej chwili oczywiście? Przystanę do nich.
  • odkupię fotelik samochodowy dla Józka, waży teraz ok 11 kg.
  • Basija ja mam toner king plus - 9-18 kg. Bardzo dobre noty bezpieczeństwa, bardzo solidy. Jest pęknięta jedna wkładka styropianowa ktora mozna dokupić za 50zl, jest szary w jakieś gwiazdy. Materiał mega wyblakl od słońca wiec ładnie nie wygląda.
  • 4. Balerinki brązowe z noskiem ecru, skóra z zewnątrz i wewnątrz, rozmiar 36 ( ale raczej małe, wkładka 22,5cm), 40 zł:

• Skoro zdjęcia dzisiaj mi łaskawie wchodzą to jeszcze:
    5. Kozaczki krótkie Lan-Kars, skóra, ocieplane rozmiar 36, 60 zł:

• @Bambidu a ja wezmę te zarezerwowane.
  • Dobrze, jutro postaram się wysłać. @kika0, Twojego adresu nie mam chyba.
  • @Bambidu wysłałam priv
    Podziękowali 1Bambidu
  • @Bambidu, z żalem odpuszczam, bo wyglada, ze bedą przymałe. Na pewno nie są troszkę większe? 24 cm by sie przydały wkładki..
  • @WandaB, mierzyłam miarką metalową, którą trudno w buta wcisnąć, a z mierzeniem buta wewnątrz ogólnie mam problemy. 23,5 na pewno jest, czy wiecej trudno powiedzieć. Na zewnątrz podeszwa na pewno ma 25cm. Sądząc po ówczesnym rozmiarze córki to musiało być raczej większe niż mniejsze 37, ale jednak 37 nie 38.

To komu balerinki? Bo są naprawdę bardzo zgrabne i porządnie wykonane.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.