FORUMOWY BAZAREK 3

2456746

Komentarz

• edytowano wrzesień 2017
    Sprzedam buciki (2 pary takie same po bliźniakach). Rozmiar 25.
     https://www.olx.pl/i2/oferta/sprzedam-buciki-CID88-IDote16.html#:539e889c8e
  • Ma ktoś może książkę pt Tam gdzie spadają anioły? 
  • mama83 powiedział(a):
    A można  na niej usiąść czy to wyprofilowanie bardzo się będzie wbijać
  • @zapominajka ona jest do wygodnego stania, siadania nie próbowałam.
  • Moi bardzo dobrzy znajomi mają auto do sprzedania - Hyundai ix20 zakupiony w salonie w Polsce w 2011. Serwisowany w ASO. Przebieg 60000 km. Pojemność skokowa 1400 cm3. Moc 90 KM. Manualna skrzynia biegów. Samochód zadbany, bezwypadkowy. Duży komfort jazdy zapewnia przestronne wnętrze. Wyposażenie: ABS, elektryczne szyby przednie, wspomaganie kierownicy, gniazdo SD, Isofix, MP3, podgrzewane lusterka boczne, światła do jazdy dziennej, alarm, gniazda USD, klimatyzacja manualna, wielofunkcyjna kierownica, centralny zamek , gniazdo AUX, hak, podgrzewana przednia szyba, poduszki boczne i przednie. 
  • @groszek, a znasz cenę?
  • Sprzedam torbę na zestaw przeciwstrzasowy. Czerwona z odblaskami. Z cordury. Nowa. 
  • przymierzamy się do kupna większej gitary- 7/8, może ktoś ma i chciałby się pozbyć?
    Podziękowali 1Zuzapola
  • Kupie wozek spacerowy do zabawy dla corki lat szesc :)
  • Mam do sprzedania:

1. Tornister lilliputiens z biedronką. Taki jak tu:
    https://www.mamissima.pl/product_picture/full_size/43b24c2d7eea54975b1603ac00f4e28a.jpg
    Mieści książki A4. Jest bardzo lekki (około 400g.)
    Używany, w bardzo dobrym stanie (lekko przybrudzony na dole). Cena nowego to około 190 zł.
    Cena: 70 zł +kw

2. Dwie judogi na 130 cm. Producent Evolution. Stan bardzo dobry.
    Cena 40 zł +kw

3. Marynarka Tatuum rozmiar 38. Jasny, drobny sztruks. Super na jesień.
    Cena 50 zł +kw

Dla zainteresowanych zdjęcia prześlę na priv.
    Podziękowali 1M_Monia
  • Mam do sprzedania dużego dinozaura - przytulankę i jednocześnie basenik z piłeczkami. Stan bardzo dobry.
    Cena - 80zł + kw (lub do odebrania w Warszawie)
    cena nowego to ok. 250-300zł

• Oraz zimową czapkę męską z królika, czarną. Rozmiar największy, ale na męża głowę trochę przyciasna, założona kilka razy, w bardzo dobrym stanie.
    Cena - 60zł +kw (kupiona za ok.200zł)

I jeszcze podróżną lokówkę do włosów z Biedronki.
    28zł + kw
    Używana dwa razy, nie sprawdziła mi się - nie umiem z tego korzystać.

Chętnym wyślę zdjęcia.
  • Oraz 3 tomową "Trylogię kosmiczną" St. C. Lewisa (tego od Narni).
    30zł + kw

Trylogia kosmiczna to dzieło niezwykłe. Wizja wszechświata, jaką kreśli C.S. Lewis, zdumiewa odmiennością od wszystkich tych obrazów, do których nas przyzwyczaiła science fiction.
    Czy rację bytu ma idea, że „ludzkość, zniszczywszy środowisko naturalne macierzystej planety, musi za wszelką cenę rozprzestrzenić się po wszechświecie”?
    A może jest tak, że ludzie w swych wyobrażeniach o własnej wielkości zabrnęli już tak daleko, że w zasadzie sami skazali się na kosmiczną samotność?

Wspólnym bohaterem wszystkich trzech części jest dr Elwin Ransom, angielski lingwista, którego Maleldil wybrał na swoje narzędzie. W pierwszej części – Z milczącej planety – zostaje on uprowadzony na pokładzie statku kosmicznego na Malakandrę, czyli na Marsa, gdzie uczestniczy w walce jego mieszkańców z wysłannikami zła z Ziemi, pragnącymi podbić tę planetę, by korzystać z jej zasobów naturalnych. W drugiej części – Perelandra – podróżuje na Wenus, gdzie jest czynnym świadkiem kuszenia pierwszej pary jej rozumnych mieszkańców. W trzeciej – Ta straszna siła – dochodzi do decydującego starcia między siłami dobra i zła już na Ziemi, której grozi opanowanie przez grupę opętanych przez Szatana naukowców, zwolenników brutalnego totalitaryzmu. W tej walce sprzymierzeńcami Ransoma stają się opiekuńcze duchy innych planet, a nawet przebudzony po stuleciach wielki druid, Merlin...

"Trylogia kosmiczna" to dzieło napisane z wielką pasją i przesycone wiarą, a przy tym budzące podziw sugestywnością opisów innych światów, psychologiczną wiarygodnością postaci i charakterystycznym dla C.S. Lewisa poczuciem humoru.

• Parka jeansowa
    stan idealny
    duża L-ka
    80 zł + kw

• Chętnie odkupie spódnice ciążowe jesień/ zima, potrzebuje kilku na ostatni trymestr, bo ze spodni dawno zrezygnowałam i nie wyobrażam sobie noszenia leginsów, choćby w domu...pomożcie...Mogę w styczniu odsprzedać, rozmiar +-40 :)
    Podziękowali 1monika5
  • @Aniuszka  ja poproszę trylogię

• możliwa lekka negocjacja cen :-)
  • kika0
    po południu zrobię fotkę, jak mąż wróci z pracy, bo mój telefon robi paskudne zdjęcia
    chusta jest taka: https://littlefrog.shop/product-pol-4964-LITTLE-FROG-ZAKARDOWA-CHUSTA-KOLKOWA-MIETOWA-ILUZJA-M-2-m-DEMO.html
    II gatunek, rozmiar M (nie zauważyłam żadnych wad)
    cena 140zł + kw. 
  • @mamlu piękna, ale muszę coś tańszego znaleźć - dziękuję
  • Ma ktoś odsprzedać chłopiec kombinezon na zimę rozmiar 74 albo duże 68?
  • Śliczny ten tornister z biedronka. Szkoda ze dziadkowie już kupili.

• Sprzedam;                                                                                                                           Bluza roz.L,kolor soczysta zieleń,nowa 30 zł+kw                                                               polar używany roz36 25zł+kw                                                                                           bluza czarna ze złotem roz.36,używana 15zł+kw                                                             Zakiet 2 razy ubrany roz36,30zł+kw                                                                                sukienka używana kilka razy,pięknie się układa roz36/38 60zł+kw                                   kurtka jesienna,b.lekka 2 razy ubrana roz.36 ,zł40 +kw                                                     sukienka koralowa,stan bdb,roz36 lekko przed kolano 60zł+kw                                       kurtka sportowa raz ubrana roz M/L 50zł+kwhttps://www.fotosik.pl/zarzadzaj-albumami/album/2467886/zdjecie/134328958           
  • Nowe buty TOM TAilor rozm. 44 (ale nieco mniejsze) ocieplane brązowe sprzedam. Kupione po przecenie ze 100 na 70 euro. Sprzedam za 150 zł plus kw. Syn nie zdążył założyć ani raz.
    Ładne...
    komu?
    zdjęcie tylko sms
  • MMONIA kombinezonow ja mam sklep po chłopakach... Jak wytrzymasz chwilę to postaram się wybrać coś.  I wysłać..tylko u mnie to chwilkę trwa bo słabo zorganizowani jesteśmy. Ale się postaram.  Moi 74 maja teraz.. Więc w te 68juz nie wejdą 
    Podziękowali 1M_Monia
  • @Bea , poproszę fotkę
    Podziękowali 1Bea
  • Mam do sprzedania 12 krzeseł z tapicerowanym siedziskiem. Drewniane. Wykonane w latach 80-tych, ale ładne i w bardzo dobrym stanie. Mają jakieś pojedyncze obicia. Materiał jest czysty, bez wytarć ani przebarwień. Poniżej wklejam link, w ogłoszeniu są zdjęcia dwóch sztuk. Cena do negocjacji. Odbiór Warszawa Powsin.

https://www.olx.pl/oferta/krzesla-tapicerowane-12-sztuk-CID628-IDoP4ge.html#038ccf904d
  • a wózek rok po roku ktoś może w ciągu najbliższych 3miesięcy by puszczał w świat...?

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.