Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

14647495152140

Komentarz

  • Ja tez uwazam, ze to nie jest kreacja na wesele. Za malo elegancka, krzykliwy deseń, dziwne kolory.
  • @andora - ja mam 173, w biuście koło 110, poniżej pomine milczeniem, ale własnie zaczełam wchodzić w typowe 46. Jesli Dla Weroniki nie przypasuje, to ja chętnie. Tylko chętnie choc jedno zdjęcie :)
  • Ula, Weronika jest pierwszą, nie mniej ja mam 110 w biuście i właśnie dla mnie jest za duża. Aczkolwiek dogadajcie się z Małgosia co i jak, fotel mogę mmsem posłać.
  • To dla mnei będzie pewnei też za duża. trudno.
  • Ula my te sykienke potrzebujemy jedynie na wesele. W. wyrazila zainteresowanie. Ale tez nie wiem czy bedzie dobra? I jak bedzie lezała?
    Mysle, ze sie dogadamy. :)
  • Cart ty chodzisz w tej sukience?  dobrze się nosi? te paski poprzeczne bardzo pogrubiają?
    Granatowa sukienka w pasy z paskiem Quiosque
  • Przepraszam, tutaj watek sukienkowy, a ja mam pytanie o spodnice. Niedlugo I Komunia chrzesnicy, a ja mam taki zestaw: buty czerwone, biela olowkowa spodnica- doradzcie co pasuje na gore? Wymierzylam bluzki, ale zadna jakos mi nie pasuje. Czy niebieska koszula stworzy stylizacje 'pracownik korporacji'? Sukienki mam, ale albo cidzienne albo weselne, a te ktore by sie nadaly to obecnie na mnie wisza
  • Do bialej spodnicy pasuje wlasciwie kazdy kolor ;) Sprobowalam sobie takie cos wyobrazic i widze do tego bluzke taka troche delikatna, cos jakby lekki przeswit, styl troche boho, moze przepasana: na jasnym, kremowym tle kwiatowy delikatny desen, zeby tez ten czerwony kolor gdzieniegdzie sie odrobine powtorzyl ale tak nieprzytlaczajaco. 
    Podziękowali 1Leli
  • uJa powiedział(a):
    Cart ty chodzisz w tej sukience?  dobrze się nosi? te paski poprzeczne bardzo pogrubiają?
    Granatowa sukienka w pasy z paskiem Quiosque
    Ja jej w końcu nie kupiłam, bo nie mieli mojego rozmiaru. Ale znajoma kupiła (razem polowalyśmy) i jest zadowolona i bardzo dobrze w niej wygląda. Jedyny minus to stosunkowo delikatny materiał, zwłaszcza miejsca szycia, więc nie można jej mieć na styk, bo może pójść na szwach.
    Podziękowali 1uJa
  • Ja tradycyjnie jednak zachęcam do HM, gdzie zdarzają się fajne sukienki za małe pieniądze, takie do chodzenia na codzień. Ostatnio kupiłam takie i są świetne:

    http://m.hm.com/de/product/83107?article=83107-B

    http://m.hm.com/de/product/00978?article=00978-B


    http://m.hm.com/de/product/00911?article=00911-A

  • Druga sukienka mi sie podoba, ta jasna. Jest bardzo dziewczeca, jednoczesnie prosta i urocza.
    Podziękowali 3Felicyta Pipijo AgaMaria
  • Ja tez lubię z hm. Ta ostatnia mi się podobała. 
  • A ja sobie w sobote kupilam taka zwykla, prosta kiecke w Szachownicy: kremowa w granatowe pionowe paski, w kolanko, bez rekawow, w pasie idzie taki brazowy pleciony paseczek z chwoscikiem ale mozna go wywalic. Niby takie nico ale jak do tego dodaje kremowe wdzianko albo biala marynarke to wychodzi calkiem mily zestaw ;)
  • Małgorzata32 kupiłam sobie sukienkę r. 42 ale jest za duża zwłaszcza w piersiach może dla Weroniki się spodoba. Niby ciążowa ale gumka moim zdaniem jest za nisko jak na ciążową. 
    Jest z Asos materiał fajny, dobrze wykończona, kwiatki to cekiny. Dałam 50 zł.





  • Obawiam sie ze w biuscie nie ma szans.
  • Chyba najlepszym rozwiazaniem bedzie w tej sytuacji dobrac W. bluzke i jakas mlodziezowa spodnice, bo w tych wszystkich kiecach z duza gora bedzie wygladac za powaznie.
    Podziękowali 1Joannna
  • Jeszcze nigdy nie spotkałam sukienki dla siebie.  Jeśli już to spódnice,  ale ciężko bardzo coś znaleźć. 
    Ja się musiałabym dobrze czuć w sukience:  czyli nie lekka,  kwiecista itp.  Takiej by mi dogodzić jeszcze pewnie nie uszy to
  • Ja jestem już zdemotywowana szukaniem ubrania na komunię syna. Zamówiłam łącznie 6 sukienek i żadna nie jest dobra. Podobnie z butami - 5 par. Tracę czas i pieniądze na szukanie w necie i odsyłanie ale w stacjonarnych nic nie ma. Komunia za tydzień. Wiem, że są gorsze problemy na świecie ale ileż można. 
  • @kika0 ja poszlam do sklepu, jednego ciazowego blisko mnie. Udalo sie kupic kiecke, przymierzylam ze 20. Zdecydowalam sie na taka: https://sklep.haloo.pl/sukienki-wizytowe/193-sukienka-ciazowa-model-1072.html
    Jak kupie stanik to musze tylko w biuscie zaszyc. Ale przyda sie tez na chrzciny, bo nadaje sie do karmienia. 
    Wiele sukienek mialam w biodrach za luznych, a w biuscie nie dalo sie dopiac. Ta ma elastyczny, lejacy sie material. 
  • Bo Kika 42to moj rozmiar a nie Twój.. Ale choć ta żółta bardzo ładna to siebie nie umiem sobie wyobrazić... Jakby był cień szansy na sukces to bym odkupiła..  Bez wychodzenia z domu o taak 
  • @mamuma fajna kiecka
    Podziękowali 1mamuma
  • Jestem po wyprawie na zakupy. Nic ciekawego /pasujacego nie znalazlam, wiec u mnie zostaje ta biala spodnica i znaleziona w glebinach szafy blekitna bluzka. Najchetniej to kupilabym sobie sportowa sukienke z polecanej przez @Marcelina strony zygzak. 
  • edytowano maj 2018
    @mamuma fajna.
    @Mafja mam jeszcze 13 dni na zwrot do sprzedawcy, jak chcesz to prześlę Tobie, jak Ci się nie spodoba to Ty do niego odeślesz. Ja też mam 42. Pierwszy rzut sukienek brałam 40, wszystkie za małe, więc następne już tylko 42. 
  • A moja sukienka z hm przyszla w jakimś nieprzyzwoicie wielkim rozmiarze.... Wzięłam xl i to był błąd. Tym samamy musze ja oddać, woec dzisaj odsyłam a L juz zamówiona. Ale generalnie bardzo ladna kiecka.
  • Ja na komunie w końcu zakładam stara sukienke, w zeszłym roku kupiłam na chrzciny i niewiele nosiłam. 
    A na drugi dzień na uroczysty obiad mam piękna spódnice z hm.
  • @Uja, mialam ta w paski z qiosque ale odeslalam. Plusy  jest z bardzo milej cienkiej bawelny jak batyst i ladnie skrojona. Z podszewka tez bawełniana batystową. Niestety te paski nie sa biale a szarawe. moze to zludzenie optyczne bo podszewka granatowa przebija. Mi sie na moim za duzym i karmiacym biuscie zle ukladala a wlasciwie na dekolcie no i nie da rady w niej karmic.
  • Dorota powiedział(a):
    @Uja, mialam ta w paski z qiosque ale odeslalam. Plusy  jest z bardzo milej cienkiej bawelny jak batyst i ladnie skrojona. Z podszewka tez bawełniana batystową. Niestety te paski nie sa biale a szarawe. moze to zludzenie optyczne bo podszewka granatowa przebija. Mi sie na moim za duzym i karmiacym biuscie zle ukladala a wlasciwie na dekolcie no i nie da rady w niej karmic.
    Nie wzielam jej w koncu, znalazlam inna rozpinana na zamek z przodu, zobaczymy jak mi rozmiary spasuja bo nigdy nic nie miałam z tego sklepu.
  • Maja prawidlowa rozmiarowke.

  • Ale ja nie mam;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.