Warany z garażu Katarzyny

24567106

Komentarz

• edytowano listopad 2017
    @groszek - karafka już sprzedana.
    A mam jeszcze pieluchy basenowe 14 kilo+. Opakowanie napoczęte.
    Podziękowali 1groszek
  • edytowano listopad 2017
    Ja vem 7-12 dla mlodej. Proszė odłożyć(jeśli Iinni potrzebują 3-4szt wystarczy).
    Podziękowali 1Katarzyna
  • @Katarzyna czytałam w himalajach, ale nie wypadało mi się odezwać.
    Jak Ci się opłaca to wysyłać?
    Też mam trochę zbędników, ale to się chyba czasowo nie opłaca pakować, nadawać. Za dużo drobnicy.
    A podbiję chociaż. Może to taki projekt, żeby się odgracić i opłacalność mniej ważna :)
    Podziękowali 2Bea Malgorzata
  • @wiesia - nie opłaca mi się. Dla dobra ludzkości dokładam do tego interesu.
  • Właśnie chcialam napisać, że z opłacalnością to nie ma noc wspólnego. Tylko z sercem.
    Podziękowali 4mamababcia groszek kiwi Katia
  • Dzięki kumam.
    Choć ciągle myślę, że ci darczyńcy to mogliby dla dobra ludzkości mniej kupować.
    Podziękowali 1Malgorzata
  • @Katarzyna , wyślij @MAFJa te pojemniki, bo mnie się nie spieszy, mogę poczekać.
    Podziękowali 1Katarzyna
  • wiesia powiedział(a):
    Dzięki kumam.
    Choć ciągle myślę, że ci darczyńcy to mogliby dla dobra ludzkości mniej kupować.
    A to prawda.
    We Wro.otwarto 11 galerię handlową. W niedzielę pół Wro.zakorkowane bo wszyscy pchaja się do tej świątyni konsumpcji.
    Podziękowali 1Katia
  • czytam tytuł i zastanawiam się czemu Ty wanny z garażu sprzedajesz....
    Podziękowali 1Bea
  • Nie sądzę, żeby @Katarzyna te wszystkie gadżety bezmyślnie kupowała i ładowała do garażu, wiec chyba trochę pojechałyście...
    Podziękowali 1ewaklara
  • wiesia powiedział(a):
    Dzięki kumam.
    Cóż, nie mogę odpowiadać, za tych, co nadmiernie konsumują, a potem mnie obdarzają. Mogę jedynie, zamiast się o to obrażać, puścić dalej w obieg, niech się komuś przydaje.
  • Bambidu powiedział(a):
    Nie sądzę, żeby @Katarzyna te wszystkie gadżety bezmyślnie kupowała i ładowała do garażu, wiec chyba trochę pojechałyście...
    DARCZYŃCY mogliby mniej kupować i wtedy nie byłoby problemu z waranami.
    Ja rozumiem Katarzynę i jej niechęć do wyrzucania oraz chęc do obdarowania kogoś potrzebującego bo mnie dzisiejszy konsumpcjonizm i nadmierne kupowanie doprowadza do szału.

Podziękowali 2wiesia Katia
  • Katarzyna powiedział(a):
    wiesia powiedział(a):
    Dzięki kumam.
    Cóż, nie mogę odpowiadać, za tych, co nadmiernie konsumują, a potem mnie obdarzają. Mogę jedynie, zamiast się o to obrażać, puścić dalej w obieg, niech się komuś przydaje.
    I za ten trud bardzo dziękuję i podziwiam.
    Podziękowali 4wiesia mamababcia nowa Katia
  • o to chodzi... też nie myślę ze @Katarzyna chomikuje. Serce mnie boli za glupio wydane $ i tone niepotrzebnego plastiku, gdy myślę o moich darach ale tez niektorych zakupach niestety.
    Takze wspieram w wytrwalosci w tym dziele, bilateralna korzyść mimo nieoplacalnosci.
    Odzyskana przestrzen zyciowa.
    Podziękowali 1Elunia
  • Tę przestrzeń, to ja bardziej mentalnie odzyskuje, bo to leży w garażu, więc mi przestrzeni życiowej nie zabiera. Tylko doskwiera mi fakt, że w tym garażu fura rzeczy leży i się nikomu nie przydaje.
  • Niektórzy kochają takie rzeczy (patrz mój mąż). Im coś jest bardziej absurdalne i odjechane, tym bardziej pożądane  :D
  • @Katarzyna, Można słac do mnie, kto tam chce. Może mnie ktoś wtedy odwiedzi...pod przymusem. ;) Tylko nie na juz, bo moze jeszcze jakiś waran wylezie,...
    Podziękowali 1Katarzyna
  • @balum - znaczy się, do Ciebie to do dla Ciebie i dla @Sylwunia? Dobrze rozumiem? I słać dopiero jak się uzbiera cała europaleta? ;)
  • Tajes :)
    Podziękowali 2Katarzyna balum
  • yyyyy
    czemuż to warany?

• U nas się to nazywa mamuty
  • warany z komodo-> warany z komody -> warany z garażu :)
    Podziękowali 2Katarzyna Elunia
  • Przypominam, że mam pieluchy basenowe 14 kilo+, jednej brakuje w paczce. Różowe, idealne dla dziewczynki.
  • Pieluchy to Wiol chciała.
  • A chodzicie na basen @Katarzyna?
    Można przy okazji podejść do Rodziców większych niemowląt i spytać.
    Ja tak kiedyś dostałam paczuszkę, siedząc z niemowlakiem na łapkach. I tym razem to był udany gift :)
  • A ta kuchenka jeszcze wolna czy juz poszła na pniu?
  • @Katarzyna a dołożysz z pięć pieluch do zasłon? urszula się uciesy choć chwilkę musi poczekać
  • Dla mnie mniejsze,ale nie trzeba wszystkich.
  • Puzzli do 100 około  elementów tam nie ma? :) Mam uzależnionego od puzzli dwulatka i pięciolatkę....
  • A chcesz puzzle? Mam jakieś dinozaury 3 D mnie to wykancza
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.