Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UWAGA!!! Małgorzata32 - modlitwa bardzo potrzebna

1140141143145146188

Komentarz

  • edytowano stycznia 2014
    Nic nie widzę ale się cieszę (:
  • Weronika, dziękuję ci za łzy wzruszenia, które tak rzadko komukolwiek da się wycisnąć z moich oczu. Jeteś wspaniała!
  • Cos wspanialego, niesamowita jest!!!!!!!!!
  • :)
    Dziękuję
    +
  • Szok! Pozytywny.
    Nadzieja i łaska. 
    Do not stop, Wera! :-)
  • edytowano stycznia 2014
    Świetnei podsumowanie:
    NADZIEJA I ŁASKA...
  • edytowano stycznia 2014
    Koniec semestru.
    Wróciliśmy z indywidualnej rozmowy podsumowującej.
    Weronika w szkole to eksperyment i wyzwanie.
    Podobnie szkoła dla Weroniki.
    Problemów jest mnóstwo.
    Ale...

    Średnia 4,0.

    Cieszymy się!
  • jestem pod wrażeniem - 4.0 :))

    przy tak wielu problemach "technicznych" w szkole
    podziwiam Weroniki determinację, brawo!!!
  • mi teraz łzy też popłynęły

    od jakiegoś czasu wchodzę już na forum, ale dopiero teraz przeczytałam o waszym wypadku i Weronice..

    też będę waszą rodzinę i córkę wspominać w modlitwie..

    w ogóle jak się tu wchodzi to się lista intencji wydłuża..ostatnio Ignacy, Krysia, Ewa od bliźniąt, Magda z rodziną i tyle dzielnych ludzi zmagających się ze swoimi dramatami..

    ostatnio na mszy św w czasie modlitwy jedna kobieta podziękowała Bogu, za dar trudności, które w radości zamienia..
    Mam nadzieję że tak samo Pan Bóg z waszymi trudnościami zrobi, Małgorzato. Tego wam życzę z okazji tych 2 lat
    :)
  • Dziękuję!
    Modlitwa wciąż mile widziana i potrzebna. Bo są kwestie przez które nie daje się przebrnąć.
  • Wow! Zobaczyłam zdjęcia z ćwiczeń - ale Weronika jest dzielna! I mimo wszelkich trudności na twarzy uśmiech, w oczach motywacja do walki! Podziwiam z całego serca  :)
    Życzę Wam dużo siły!
  • edytowano lutego 2014
    Któż nie chciał by mieć takiego Anioła Stróża? :D






    Weronika w szkolnych jasełkach:
  • Niewielką miała kwestię do wypowiedzenia. Ale...uśmiechała się iście anielsko.

    To było naprawdę WZRUSZAJĄCE!

  • Ale się wzruszyłam Małgosiu.Dzielna ta Weronisia:))
  • edytowano marca 2014
    Ostatnio mam okazję myśleć o Weronice - zawsze wtedy, gdy nie chce mi się iść na ćwiczenia rehabilitacyjne, czyli często.
    W końcu idę, bo dociera do mnie, że dużo osób chciało by mieć takie możliwości jakie mi zapewniono, i że nie powinnam marnować tego o czym wielu pacjentów marzy.

    Małgoś - szkoda, że nie możecie mieszkać w Niemczech, ludzie tutaj może są mniej serdeczni, ale za to rehabilitacja dla dzieci i młodzieży pięciogwiazdkowa.
    Dajcie o sobie znać - już tak dawno nie było od Was wiadomości.
  • edytowano kwietnia 2014
    U Weroniki wszystko w porządku.
    Wciąż robi maleńkie postępy.
    Szczególnie widać je w sferze intelektualnej, co przekłada się na jej funkcjonowanie w szkole. Widać, jak jej pamięć się poprawia.
     Weronika coraz częściej samoidzielnie odrabia lekcje. Sama też szykuje się do szkoły, pakuje plecak, pilnuje swoich spraw itp...- jednym słowem świetnie pamuje nad wszystkim. 

    I tylko ostatnio miała małego doła, bo jej koleżanki zdawały egzamin szóstoklasisty, a Ona ma rok do tyłu.
    Na szczęście potrafi docenić i cieszyć się każdym swoim sukcesem. 
    Uśmiech wciąż nie schodzi z jej twarzy.

    Niedawno rozpoczeliśmy "sezon rowerowy", co daje jej dużo radości.
  • Takie wieści o Weronice cieszą. Nie byłoby tego bez waszej - rodziców i całej rodziny walki. 
  • No dobra. Dalej się chwalę...
    Niedawno z panią od polskiego wpadłyśmy na pomysł, żeby w ramach ćwiczenia pamięci Weronika uczyła się wierszy na pamięć. Na początek miałyby to być krótkie fraszki. 

    Wczoraj dostała piątkę za wiersz :D

    I jeszcze inna pochwała. Byliśmy wczoraj z mężem w kinie. Film skończył się późno. Zastanawiałam się, jak to będzie z myciem Weroniki. Wciąż potrzebuje pomocy przy wchodzeniu do wanny, itp...
    Po powrocie do domu okazało się, że...umyła się sama.

    I była z siebie bardzo dumna!

    Ktoś pomyśli: samodzielne mycie, a cóż w tym nadzwyczajnego?
    A jednak! To kolejny WIELKI krok do samodzielności.

    Poza tym... cieszy tym bardziej, że to jej samodzielna in icjatywa.

    Ruchowo może nie ma ostatnio jakichś wielkich postępów, za to w innych sferach postęp ogromny.
  • Dzięki, dzięki, dzięki :)

    I gratulacje :)

    +
  • świetnie! :)
    +++
  • Brawo!!! Dawaj dalej, Weroniko!!! Swietna z Ciebie dziewczyna!!!

    +++
  • przyjemnie czytać o coraz większej samodzielności Weroniki :) brawo
  • +++

    Super - też się bardzo cieszę. :)
  • świetnie gratulację +++
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.