Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UWAGA!!! Małgorzata32 - modlitwa bardzo potrzebna

14243454748188

Komentarz

  • Chwała Panu +++
  • Ja pamiętam
    +++
  • Małgosiu, zdopingowałaś mnie do modlitwy. Dziękuję Ci za taki prezent na Święta, ja nie mam się czym odwdzięczyć. :shamed:
  • Modle sie ja i moja mama. Mama byla dzis na modlitwie przed cudowna figurka Dzieciatka w jednym z rzymskich kosciolow, zamowila intencje mszalna za Weronike.
  • Małgosiu, niewiastę dzielną któż znajdzie.... my mamy ciebie na forum, twoi bliscy mają cię na codzień... Jak dla mnie w twoich postach nie ma użalania, jest stawanie twarzą w twarz z ogromem cierpienia. Dzisiaj i każdego dnia pamietamy w modlitwie
  • @Emilia_K
    Postaram się być grzeczniejszy ale w sumie kiepsko mi to wychodzi :wink:
  • Nadal +++
  • Obydwie dziewczyny miały dziś kontrolną tomografię...
    Jest minimalna poprawa...
    Ola wyjdzie ze szpitala najwcześnie po Nowym Roku. Dopiero w przyszłym tygodniu będzie mogła usiąść...Chyba się już z tym pogodziła...
    Dziś odwiedziła ją grupa koleżanek z klasy. Przyszły z gitarą i prezentem gwiazdkowym.
    Podobno ordynator zrobił niezłą minę, jak zobaczył to całe show- bo to wbrew wszelkim zasadom.

    Weronika wciąż śpi bardzo głęboko...Krwiaki nadal obecne:confused:
  • Małgosiu, poprawa u OBU dziewczynek?
    Jeśli tak, to chwała Bogu!
    I czekamy dalej. Czekamy aktywnie!
  • C&P, poprawa to może zbyt szumne słowo...Ale jednak...

    :bigsmile:
  • Małgoś,
    jestem z waszej okolicy... A nie chciałabyś jakichś ozdób na tę szałową choinkę? Mogę komuś blisko przekazać, żeby nie zawracać głowy :smile:
  • Chyba, że już ubrana... To zostanę przy modlitwie. A kawę też lubię :wink:
    +++
  • Dziękuję! Choinka już ubrana. Bardzo skromna, ale to chyba dobrze.Pozostawiłam synowi całkowitą dowolność wystroju...Paweł cały dumny ze swojego dzieła.Bardzo wczuł się w rolę. Nawet kolędę przy tym ubieraniu nucił...
  • A kawa jak najbardziej...
  • Małgosiu wspieram i odpisz na maila.
  • Gosiu,pamietam.
    Codziennie 14:15 modle sie za Dziewczynki.
  • Arletto, nic nie dostałam:confused:
  • To ja biorę dzisiaj 2.00

    Malgosiu, jak się cieszę jak czytam takie wpisy twoje jak dzisiaj:))).

    Ja tez bym się na kawę wybrała, ale Jadwinia nadal ma katar, trochę przegiełam z ciagnieciem jej po całym mieście... No i ja jestem jakaś taka niewyraźna, a zarażenia ciebie to nie najlepszy pomysł.
  • M32 - wyberamy sie z Ewa J. do Ciebie na jeden dzien. Po Nowym roku, tak wstepnie.
  • Odrzuca maile :confused:
  • Moje najmłodsze serduszko dopytuje o dziewczynki i przypomina o modlitwie za Was wszystkich, a szczególnie za Weronikę



    Poza tym szkoda , że tak do Was daleko, bo też lubimy kawę...
    :smile:
  • Małgoś32
    Jesteśmy z Wami i niecierpliwie zczytujemy z monitora każdą informację od Ciebie o Waszej sytuacji. Będziecie z nami w nasze nie-internetowe Święta!!!
    +++
  • Małgoś, dzięki za wieści! I chylę czoła - silna z ciebie kobieta!

    Twój wpis mnie zdopingował do dalszej modlitwy. Nie byłam pewna czy się zapisywać dalej do NP za Twoje córki, ale nie ma że boli - idę do stosownego wątku.

    No i codziennie o 23:30 koronka :bigsmile:
  • Dzięki!

    Wy też mnie dopingujecie do tego, abym była silna. Czytanie Was dużo mi daje. Także bezpośrednie spotkania z ludźmi.

    I świadomość, że nad tym całym "bałaganem " jednak Ktoś czuwa...Że to wszystko jest wpisane w nasze życie ku naszemu zbawieniu. Także cierpienie.

    Ostatnio usłyszałam fajne porównanie dotyczące cierpinia. Otóż na końcu naszej drogi jest ogromna przepaść, króra oddziela wejście do nieba. Aby przez nią przejść potrzeba pomostu, który będzie można nad tą przepaścią przerzucić. Takim pomostem jest nasz własny krzyż. Im dłuższy, tym lepiej. Bo czasami może okazać się niewystarczająco długi...

    Może warto o tym czasem pomyśleć, gdy cierpienie, które nas dopada zdaje się nas przerastać. Mi to porównanie bardzo pomogło.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.