Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UWAGA!!! Małgorzata32 - modlitwa bardzo potrzebna

14445474950188

Komentarz

  • Gosiu,pamietam++++
  • Dzięki Bogu, że Iskierka nie jest zdana na samych lekarzy, ale ma Was...

    Wszelkich łask od Narodzonego Pana dla całej Waszej rodziny, opieki, niczym nad Świętą Rodziną w czas Narodzenia i ucieczki przed nieprzyjacielem, wszelkiego błogosławieństwa, sił... życzę w imieniu MamyPafcia, śpiącego Pafcia, który się tak często modli za Weronikę i Olę i w moim własnym
    +++

    Nie wiem jaka jest praktyka na NOMach i w FSSPX, ale na Karolkowej w święto Świętych Młodzianków (28 XII) jest błogosławieństwo dzieci. Msza jest o 9,30
  • Dziś skończyłam nowennę do Świętego Charbela
    Małgosiu +++
  • Malgosiu, wczoraj nim zasiedlimy do kolacji wigilijnej całą rodziną pomodliliśmy się za Weronikę i was wszystkich.
    Nie wszyscy znali waszą historię (tesciowie), więc dzięki opowiesciom czuję, jakbyście z nami siedzieli przy stole:)
  • Wolne godziny Koronki na dziś (niedziela)

    18.00
    18.45

    Poniedziałek:

    01.30
    02.00
    03.30
    09.15
    11.45
    12.30
    13.15
    18.00
    18.15
    18.45
  • Małgosiu!
    Do modlitwy za Waszą rodzinę dołączyły wczoraj nasze ukochane Karmelitanki Bose z Irun w Hiszpanii. Po wysłuchaniu Waszej historii same powiedziały, że będą się modlić za całą rodzinę, ale otoczą szczególną opieką modlitewną Weronikę i Zbyszka.
    Prosiły, żeby Wam przekazać gorące uściski.
  • Małgosiu, w nocy na Pasterce modliłam się za Was, szczególnie za Ciebie
    Komunia św. - w Waszej intencji

    :iq:
  • U nas też na rozpoczęcie wieczerzy wigilijnej, po czytaniu Pisma Świętego, była wspólna modlitwa w intencji O & W.
  • U nas tez.
  • I u nas:) Pamietam +++
  • +++
    my codziennie o was pamiętamy.
  • Te Święta są NIESAMOWITE!
    Tyle pokoju i radośći spłynęło dziś na nas!
    To, co się wokól nas zadziało w noc wigilijną i dzisiejszego dnia sprawiło, że po raz pierwszy zaczęłam dziś myśleć o tym trudnym doświadczeniu w kategoriach łaski...

    Ten cud, którego wszyscy oczekują się nie wydarzył. Weronika śpi nadal...
    Ale Sam Jezus przyszedł dziś do Weroniki i nie tylko do niej ze swymi darami dokonując przemiany serc wielu osób. To, czego doświadczyliśmy w dzisiejszej godzinie miłosierdzia przerosło nasze oczekiwania i powaliło nas wszystkich na kolana...
    Kochani, DZIŚ JEZUS NARODZIŁ SIĘ PRAWDZIWIE!

    Chwała Panu!
  • Kochani, mam wrażenie, że dotykamy wielkiej tajemnicy. Trudno to wyrazić słowami...
    Dostajemy ewidentne znaki, że Bóg działa. Działa na swój sposób.
    Jednocześnie trwa wielka walka duchowa u ludzi, którzy w tej histori bezpośrednio uczestniczą...

    Może piszę w sposób dla niektórych niezrozumiały, ale na razie pewne sprawy chciałabym zachować w swoim sercu...
  • Dziękuję Ci, Małgosiu za każde Twoje słowo. I te, w których dzielisz się swoim bólem i bezradnością, i te, tak jak powyżej, pełne wiary, ufności i nadziei. Nie znamy się osobiście, ale jesteście mi bliscy i codziennie obecni w modlitwie. Dziękuję za Twoje świadectwo, choć powstałe z bólu i cierpienia.

    DZIŚ JEZUS NARODZIŁ SIĘ pRAWDZIWIE!

    Chwała Panu!


    images?q=tbn:ANd9GcToo5YPb7BLjUm4vQEtOxLRvZGyzeMTl7cKVl28gQeVtWay8zYU
  • Kochani, mam prośbę do tych wszystkich, którzy się modlą w naszej intencji. Otoczcie szczególną troską naszego syna Mateusza. Mam wrażenie, że ten, który walczy z naszą wiarą i ufnością ma teraz do Mateusza szczególny dostęp, że jego upatrzył sobie za ofiarę, skoro z nami mu nie wychodzi. W każdym razie chłopak zachowuje się irracjonalnie...Na pewno potrzenuje teraz szczególnego wsparcia.
  • Gosiu! +++ za Mateusza! :D
  • Za Mateusza ........codziennie rozaniec......Trzymajcie sie kochani..
  • my nieustannie pamiętamy,a dziś dodatkowo wspomnimy Mateusza +++
  • Dziekuje za to co napisalas, Malgosiu! Bede sie modlic nadal, najlepiej za Was wszystkich :wink:
  • Pamietam
    ++++
  • Małgosiu, dziękuję Bogu za wiarę i nadzieję dla Was, o których piszesz, pamiętamy też o Zbyszku. Dobrze, że napisałaś o Mateuszu, pamiętasz o wszystkich, Jezus Chrystus pomoże Ci, dostałaś też miłość.
  • + za Mateusza
  • Małgosiu również dziękuję.Ale jak znamienne jest to,że czarny śmierdziel wykorzysta każdy moment ,szczegół.
  • Co do Mateusza...Trochę konkretów z jego zachowania:
    - bardzo ostatnio niechętnie chodzi do Kościoła,
    - kiedy była Msza św w intencji dziewczyn z inicjatywy jego szkóly był baaardzo nieszczęśliwuy i zazdrościł Olce, że ta to ma dobrze, bo nie musiała na nią iść...
    - Zazdrości siostrze, że ma w tym szpitalu telewizor na sali i może sobie coś pooglądać...
    - Wścieka się, że siedzi codziennie z "bachorami", (co oczywiście jest nieprawdą)
    -Wściekał się dziś, że są pozamykane sklepy, bo on poczuła magłą potrzebę wydania pieniędzy, które dostał na gwiazdkę..
    - Pomylił godziny Mszy św, przez co trafił na jej końcówkę, co oczywiście było moją winą,
    - Msza św, na którą ostatecznie dziś dotarł była za długa, bo trwała aż 45 min!,
    - Jęczy, że jutro znów trzeba iść do Kościoła,
    - Wyśmiewa się i krytykuje nasze modlitwy,
    - Złośliwie robi psikusy i ma satysfakcję, że mu się udało,
    - Gada od rzeczy i poziomem tej gadki dorównuje może trzylatkowi...

    A dziś poproszony o udział w różańcu najpierw odmówił, póżniej oskomentował to po swojemu. W końcu jednak przyszedł i usiadłszy na podłodze łaskawie nam towarzyszył...
    A ostatecznie....dostał biegunki...

    Niezła jazda, mówię Wam!

    Tylko, że my jakoś jesteśmy ponad tym wszystkim i nie zmuszając go do niczego dajemy na przeczekanie...

    Ech, dużo się ostatnio dzieje... I są to takie kwiatki, że niezły bestseler by z tego powstał...
  • Osobiście nie uważam, żeby to, co opisałaś odbiegało dramatycznie od standardów zachowani chłopców w jego wieku, co nie oznacza, że to dobre, czy akceptowalne.
  • Małgosiu dziękuje Ci bardzo za te wszystkie słowa.Pamiętam w modlitwie o Was i Mateuszu. JEZU TY SIĘ TYM ZAJMIJ.
  • [cite] Berenika:[/cite]Osobiście nie uważam, żeby to, co opisałaś odbiegało dramatycznie od standardów zachowani chłopców w jego wieku, co nie oznacza, że to dobre, czy akceptowalne.

    Może i nie odbiega... I on pewnie nie jest wyjątkiem. Ale to, jak on się ostatnio zachowuje zwróciło nie tylko moją uwagę, ale kilku bliskich osób. I nie wydaje mi się, aby powodem była li tylko zazdrośc...

    Cdn...
  • Myślę Małgosiu, że trudna sytuacja, w której znalazła się Wasza rodzina, może prowokować bunt przeciwko Bogu, który dopuścił to wszystko, co się stało dwa tygodnie temu. Może by był sens poprosić któregoś z księży, którzy opiekują się duszpastersko chłopcami w Żaglach, aby porozmawiał z Twoim synem?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.